Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Care este experienta platformei noi


Recommended Posts

  • Administrators

Noi încă suntem în proces de configurare a platformei, de finalizare a traducerii și de activare a unor funcționalități noi. Totuși, dorim să facem aceste lucruri în paralel cu utilizarea voastră de zi cu zi.

  • Suntem curioși, cum vi se pare noua platformă din punct de vedere al ușurinței în utilizare?
  • Vă este mai ușor să scrieți, de exemplu, de pe telefon?
  • Aveți sugestii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place mult noua platforma, avem posibilitatea de a ajunge "mai repede" la bara cu subiecte active?

 

Si-mi place ca daca incepi un mesaj, se salveaza pentru mult timp, il poti continua/recupera si dupa o zi.

Unde vedem membrii on line, am vazut si eu acum vreo doua zile, insa de atunci ...nu.

 

edit.Intrebarile se refera la accesarea de pe computer, pe mobil, am inca nu am testat , sa trimit mesaj

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

31 minute în urmă, andacos a spus:

Si mie imi place mult noua platforma, avem posibilitatea de a ajunge "mai repede" la bara cu subiecte active?

 

Si-mi place ca daca incepi un mesaj, se salveaza pentru mult timp, il poti continua/recupera si dupa o zi.

Unde vedem membrii on line, am vazut si eu acum vreo doua zile, insa de atunci ...nu.

 

edit.Intrebarile se refera la accesarea de pe computer, pe mobil, am inca nu am testat , sa trimit mesaj

te duci pe Forumuri, apoi faci click pe unul din forumuri (ex Discutii si taclale) si vezi in dreapta cum te uiti la ecran, cine e online. Daca dai full list vezi si exact cine si unde se uita. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, Letitia1 a spus:

Mie imi place, mai ales cit e de usor sa vezi subiectele active. La forumul vechi nu imi apareau subiectele active in varianta full. Merge repede si bine, n-am decit cuvinte de lauda. Multumim tare mult!🌺

Eu nu reusesc sa vad subiectele active, nu stiu unde sa caut. Poti sa imi spui, te rog? Intru de pe un MacBook Pro.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

17 hours ago, Tonia Antonia a spus:

Eu nu reusesc sa vad subiectele active, nu stiu unde sa caut. Poti sa imi spui, te rog? Intru de pe un MacBook Pro.

Dacă ești pe telefon mergi pe cele 3 linii din dreapta sus și acolo găsești Activitate . 
 

îți poți face un filtru și îl salvezi și n funcție de opțiunile proprii . 

 

si io tot în testări sunt . 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...
×
×
  • Adaugă...