Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala- Perle de barbati cuminti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sorana,eu deduc ca doar 1 saptama rezistati fara s.e.x[:D]

de asta aveti nevoie de pauza de 2 zile [:)]

 

 

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-s tare beyy mi-am surprins parintii. belesc eu un ochi acolo, vad la capatana cum se face si inchid ochii la loc...la foiesc ca imi era rusine sa vorbesc direct...si zic:"mi-e sete" sa vezi atunci inchilotare tata...

eu stiu pe cineva care ne poate spune povesti intirisante pe subectu asta.

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihalea sa ii spui lu aia mica a ta ca o urasc de nu vreau sa o vad in veci si-n pururi...adica-lea ea se pozneaza cu mare in spate si eu vad marea doar in vis??? sa ii spui sa imi trimita mare si mie, altfel imi iau jucarelele si plec acasa.

mie poza asta imi place nespus de mult. sincer mi-au dat lacrimile si nu de la ceapa ce tocmai am taiat-o. asta a fost visul meu de o viata...sa am un frate, sa ma joc cu el, sa il iubesc [q] [q]

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
mihalea sa ii spui lu aia mica a ta ca o urasc de nu vreau sa o vad in veci si-n pururi...adica-lea ea se pozneaza cu mare in spate si eu vad marea doar in vis??? sa ii spui sa imi trimita mare si mie, altfel imi iau jucarelele si plec acasa.mie poza asta imi place nespus de mult. sincer mi-au dat lacrimile si nu de la ceapa ce tocmai am taiat-o. asta a fost visul meu de o viata...sa am un frate, sa ma joc cu el, sa il iubesc [q] [q]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">delphi,pai te asteptam la mare .....sa faci si tu poze cu marea...cat despre a avea un frate sau sora suntem in aeeasi oala..si eu sunt simgura la parinti...si paul..de asta ne-am hotarat sa mai facem un copil...p.s. vreau sa va spun ca tot ce vedeti pe pereti,mazgaleli si scorojeli,este opera lui mihaitza!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca si Sorana, multam fain pentru lamuriri. Ma gandisem eu ca alea sunt testele, dar am zis sa nu fac vreo pozna, mai ales ca nu am reusit sa trec de proba eliminatorie.

S-o iau deci pe rand:

1. descriere completa a organului si ce faci cu el

Daca as sta sa ii fac descrierea completa, s-ar inchide topicul. E asa cum trebuie sa fie, pur si simplu extraordinar.

2. o poezie de Labis, si fara sa te inspiri de la precedentii

Labis nu mi-a placut niciodata, din pacate. L-am urat dupa ce am citit "Moartea caprioarei" si l-am dispretuit cand am citit "comunistul". Asa ca, la varsta la care colegii mei se indeletniceau cu lucruri intelectuale, eu citeam "Decameronul" lui Boccaccio. Si cu siguranta mi-a dat mai mult de gandit decat mi-a dat Labis. Pot in schimb sa recit si acum scrisoarea a IIIa a lui Eminescu, cap-coada, incepand cu "Un sultan dintre aceia..." sau poezii de Cosbuc, preferatul meu.

3. o intimplare comica (si/sau jenanta) din viata ta sa radem in unanimitate acilea.

Aici daca nu e cu suparare, dau un link catre o povestire de pe blog-ul meu. http://ganduri-de-mama.blogspot.com/2008/07/floricele-si-pasarele.html

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Neata plesnitelor,treceti la cafea si beutura ca mi-e somn de mor.[:D]Oano mersi de poze ,imi vine sa ma cam sinucid dar acum chiar nu am timp [bang]Acum din perle:eu gravida si nu ma puteam da jos din pat decat tractata,asa ca stateam in pat cu barbatul din dotare si ne uitam la tv...la un moment dat asta zice"as manca o ciocolata dar mi-e lene sa ma duc sa iau"...eu ca sa il iau la misto ii zic"m-as duce eu dar nu pot sa ma dau jos" si el"pai daca vrei te imping eu"[bang]buna rau asta!!![:-)))]id="blue">id="blue">
align="right" id="quote2">mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">poezii mai serioaseid="purple">[cit]Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">
...inseamna ca infinitul si-a gasit limiteii zarisem grimasa zvarcolindu-se-n catuse de fieraripile sunt inutile acumchiar si cenusa...id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna frumoasele si chiparoasele! [pup][pup][pup]

 

Va urez intilneala placuta, ca io nu pot veni acum. Plec sa-mi aduc odorul acasa [:D] Cred ca peste 2 saptamini voi ajunge si atunci ne vom intilni cu siguranta [pup]

 

....si pot veni si pe jos, asa, ca sa moara babele de ciuda [:D], ca doar is mamica tinara.....la 38 de ani [:D]

 

Bey, da' Max mai are multe "proprietati"? Ba oo, ba miere, ba nevasta....si-a cam luat nasul la purtare [:D]

 

Andata ti-ai furat-o! [:D] Avea dreptate fata. Io's mai curioasa ce explicatii ti-a dat la "cuc" [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...