Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala- Perle de barbati cuminti


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Plesnitelor eu plec acasa ,dar intru maine sa vad unde e intalneala poate va fac o vizita.Luam si odraslele?[:-@]
align="right" id="quote2">logic ca si cu odraslele din dotare...doar nu singure sa va fuga ochii dupa flacai...sa va vada lumea ca sunteti cu responsabilitatiPovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu sunt gravida, deci nu am scapat...[alcool]Sa vedem cum facem, poate reusesc sa citesc ceva in seara asta...:D....Codul PIN...hmmmm....si caseta de bijuterii....sa vedem si cu asta cum facem...Hai ca vad ca sunteti fete intelegatoare...si mai ramane de depus juramantul...[flo][flo][flo]

 

http://picasaweb.google.com/cristina.catana

http://puppa.wordpress.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca pai io zisei ca-s solo da' m-am inselat. Deci vreau - nu vreau unde merg io merge si odrasla.

 

Cat despre planuri - nah acu' o sa zica soacra-mea ca cine stie ce i-am zis kupilului de a plans ca nu vrea la ea, tot io o sa ies "divina" din chestia asta.

 

Pe de alta parte cand te apuci sa-i zici lu' nor-ta cu copil de 5 zile ca-i "mama denaturata" cred ca-i logic ca n-o mai vezi nici pe ea nici copilul .... Si daca zice socra-miu ceva o sa-i egzplic ca asa-i cu mamele denaturate, cu asta se ocupa, sa bage in cap copilului ca bunica e nebuna [pk]

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptiu, acu' am descalecat de pe matura [curat]

 

Puppa,welcome!

 

Asa cum imi sta mie bine,adicatelea impielitata [drac], am facut doo nazbatii [:D] ...prima e mai nasola ,ca tine de sanatate ...m-am apucat de 2zile sa iau pastila de slabit ...momentan nu am reactii adverse si beau multa apa [alcool] ...a doua ,tine de bani [:D] ...mi-am facut comanda la Yves Rocher ,oare merita produsele [:-@],nu de alta ,da eu mi's alergica [bang]

Concluzia e ca m-am dat pe plante,si cum bine spunea cineva ,si drogurile tot din plante se extrag [:D]

 

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Perla de la sot [:D] ...vreau musai sa mergem la Domeniul Danes ,vreau sa fac calarie [pk] ...al meu zice "nu vrei mai bine sa calarim acasa,scutim si niste bani" [:D]

 

V-am zis eu ca soacramea vrea sa ne impacam ,ca sa aiba cu cine se certa [:D] ...daca eu nu am vrut, las' ca l-a luat p'al meu la trei,acu' sunt certati,din nou [pk]

 

 

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Perla de la sot [:D] ...vreau musai sa mergem la Domeniul Danes ,vreau sa fac calarie [pk] ...al meu zice "nu vrei mai bine sa calarim acasa,scutim si niste bani" [:D]
align="right" id="quote2">nu ceda!! nimic nu se compara cu un armasar in toata regula!!! [:D]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB, cand oi calari mie teama sa nu-mi botzesc miju' [:D] ...mi-am adus aminte de copilarie,mi-au luat ai mei bicicleta Pegas [pk]...eu stiam sa merg cu bicla,da' mi-a fost asa drag de ea ca am calarit-o vreo 4 ore :)...seara la baie m-am speriat si am chemat-o pe mama,eram vanata la miju' ala mic [:-)))]

 

 

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Asa cum imi sta mie bine,adicatelea impielitata [drac], am facut doo nazbatii [:D] ...prima e mai nasola ,ca tine de sanatate ...m-am apucat de 2zile sa iau pastila de slabit ...momentan nu am reactii adverse si beau multa apa [alcool] ...a doua ,tine de bani [:D] ...mi-am facut comanda la Yves Rocher ,oare merita produsele [:-@],nu de alta ,da eu mi's alergica [bang]
align="right" id="quote2">
deci eu fac nazbatii in fiecare zi, asa ca max saracu se asteapta la orice de la mine. si sa incep asa...la ceva pastile de slabit ma gandesc si eu de ceva vreme. ca eu am mai luat si o mai comit odata...la mine nu au avut reactii adverse,...si da frate am slabit....se daduse jos slanina de pe burta...cum le-am lasat si m-am izbit ca surda, mai bine zis "muta" in doba, cum slanina la loc.
acum mi-am luat costum de sauna, max nici nu a indraznit sa ma intrebe cat am dat pe el. desi ii lasasem factura la indemana, sa o poata savura in liniste.
il sun ieri si ii spun ca vreau sa-mi fac comanda de ochelari pt condus pe timp de noapte/ceata si etc. zice da...ok...dar pe langa ochelarii cu pricina inca vreo cateva produse considerabile la pret....cand or veni oi vedea cum scot eu camesa

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

pozeid="purple">, Just Meid="blue">
Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">
[sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MadameBovary, multumesc de primire. Dar sa stii ca alte teste nu mai fac. Am facut si aplicat destule in facultate.

 

Delphi, multumesc pt vorba buna pusa in ce priveste testele, ca neuronu' meu nu ar fi facut fata.

 

Puppa, bun venit printre noi.

 

Sorana, eu nu am soacra dar am socru care o suplineste. Dupa nasterea lui fiu-meu mi-a spus ca nu am nici un drept asupra lui, ca ii apartine, ca vezi doamne mi-a cumparat nu stiu ce de mancare cat am fost gravida. Asa ca... Macar bucura-te ca soacra-ta nu sta cu voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare socrul tau andata [:D][:D] Pai daca ti-o fi dat o banana cand erai gravida, logic ca nu mai e copilul tau ci al lui, nu? [:D] Cum D-zeu poate sa-i dea cuiva asa ceva prin cap [bang]

 

In alta ordine de idei andata si puppa bine ati venit!!!

 

Iulia io-s de partea calului [:D] Lasa-l fata in pace - macar barbac-tu s-a obisnuit cu tine [:D] Si sa-mi zici si mie peste vreo 6 luni cum e cu pastilele si daca nu te-ai ingrasat la loc cand te-ai lasat ca si eu cochetez cu ideea de "iarba" sub forma de pastile [:D]

 

Perla de-a sotului n-am azi dar ma suna o prietena din Paris si zice "auzi, unde naiba e "point zero" in fata la Notre Dame ca eu l-am cautat azi-noapte o gramada si nu l-am gasit" [alcool] Uite ce fac 2 tineri noaptea in Paris [bang]

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...