Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala- Perle de barbati cuminti


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
mihaela da ieri nici tu nu ai semnat condica de prezenta. cred ca ai fost ocupata.oana mai intoarcete mamica sa nu te arzi de atata soare. [pup] Soniei si tie bineinteles.si [pup] la toate fetele fara discriminareeu imi scot agitatele [majoreta] la o ultima incalzire pt nasterea mishei. doar i-am promis un program artistic de neuitat.[:D]misha sper ca bb tau nu te pichileste cum ne-a pichilit bb Isabelle, da? ca eu ma pregatesc intens aici.Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">'neata..pot sa mai spun 'neata,nu?ai dreptate delphi a fost o zi plina..cu alergatura...uitasem sa depun dosarul lui mihaita pt alocatie dubla si suplimentul acela de 9o ron pe care ii primeste...si ajung la ghiseu..si n-aveam copie dupa extras de cont,si fugi acasa si vin-o inapoi,si un trafic...parca toata lumea atunci iesise cu masinile cand aveam eu treaba...si inca nu a inceput sezonul,nene...sa te tii atunci...,cert este ca pana la 12.30 am avut de alergat...a,ca sa nu mai spun ca am avut un coleet de pus,pt o fata care a licitat la bazar,si stau frate juma de ora la coada,aveam in fata 3 persoane...o moscaita la ghiseu..[bang]...ajung in fata si imi zice,nu va pot lua coletul...[bang](era tot invelit cumva in scoci..)i-am zis ori mi-l iei ori ti-l dau in cap...vin acasa,iese kupilu din terapie,da-i sa manance,culca-l pt a doua tura de terapie....si dupa amiaza am avut program de curatenie.....si uite asa a trecut ziua measi azi stau acasa,organu'meu a fost de munca azi noapte,si acum doarme...[bang]..cred ca mais tau putin si ies cu copiii la plimbare,contrar previziunilor astora de la meteo este soare si frumos afara.....[pk]hai ca m-am lungit cat o zi de post.... MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi oferim [papica] si[cheers][cheers][cheers]

Am implinit o luna.

 

[pup][grup]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta Isabella-Elenaid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooo ce repede a trecut timpul....deja o lunita..

la cat mai multe bb Isabelle...sa fii cuminte, necolicioasa, papacioasa si sanatoasa intai de toate.

dodo sa va aduca multe bucurii

restu stilatelor pe unde umblati???

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bag de seama,ca toate lumile,este la gratar...[q]..de ciuda ma duc sa bag un pui de somn...oricum tre'sa doarma si kupilu...

 

si am mai observat ceva,avem lipici la forumiste,asa ca Puppa,bine ai venit!intre plesnite stilate de mahala![:D]

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Azi oferim [papica] si[cheers][cheers][cheers]Am implinit o luna.[pup][grup]Blogul lui Bogdan-Andrei Varsta lui Donu' Bodoid="blue">Varsta Isabella-Elenaid="red"> goblenuri-relatii pe blogul DonuluiCredinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
align="right" id="quote2">bai eu vreau cinste pe viu,nu virtuala!s-a inteles?[:D]la cat mai multe luni!botezul,a fost programat?MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey...eu nu sunt la mici, bere, gratare si tot tacamul. eu chiar am muncit azi.

si pt ca max a fost un sot f bun azi si m-a ajutat din proprie initiativa, desi si el avea de facut ale lui pt serviciu, ii fac o pizza mareee asa cum ii place lui.

dodo deci cand venit la cumatrie??? sa ne pitrecem?

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Puppa
Hai ca vad ca sunteti fete intelegatoare...si mai ramane de depus juramantul...[flo][flo][flo]

http://picasaweb.google.com/cristina.catana
http://puppa.wordpress.com/
align="right" id="quote2">

Asta s-o crezi tu! Esti nepermis de frumoasa, asa ca io una ma mai gindesc daca te primesc [:D]


****************************************************************



[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Perla de la sot [:D] ...vreau musai sa mergem la Domeniul Danes ,vreau sa fac calarie [pk] ...al meu zice "nu vrei mai bine sa calarim acasa,scutim si niste bani" [:D]
align="right" id="quote2">nu ceda!! nimic nu se compara cu un armasar in toata regula!!! [:D]
align="right" id="quote2">Si Maria-Tereza era de aceeasi parere [:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
eu mi-as fi dorit tare mult sa il cunosc pe socrul meu. cred eu ca a fost un om echilibrat.
align="right" id="quote2">Deci Max seamana cu mama lui? [:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
din ce am mai citit,vad ca Misha e pe cale sa nasca[pup]
eu am deja niste emotii[:I][olala]imi inchipui ea cum o fi!
Misha,de aici din Rahova [:D]multa iubire [olala]
align="right" id="quote2">

[olala][olala][olala][olala] [pup] si eu Rahova cu karatistii ei cu tot [:D]

****************************************************************



[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...