Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala- Perle de barbati cuminti


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77Othink positive!totul va fi bine,trebuie sa fie![pup]
align="right" id="quote2">Stiu ca asa ar trebui, insa drobul ala de sare sta sa cada [:D] M-a mai linistit Sorana nitel [pup] cit sa nu ma arunc de la geam, numa' ca nu era nici o paguba, ca stau la et.1 si nu-mi rupeam decit amaritul ala de neuron [:D]andata, Puppa sariti cu datele de nastere pentru prima pagina, ale voastre, ale organelor domniilor voastre si ale kupiilor din dotare!
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">bai,tu vrei bataie????nu mai fi asa panicoasa...asa o sa faci si cand va fi alex langa tine?bagati mintile in cap si lasa-l incolo de drob...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

bai,tu vrei bataie????nu mai fi asa panicoasa...asa o sa faci si cand va fi alex langa tine?bagati mintile in cap si lasa-l incolo de drob...[:D]

align="right" id="quote2">

[help][help][help][help] Sariiiiiiti ca ma bateeeeeeee!!!!!!! [:D]
Gata shefa! Mucles drob, batut shefa, kupil panicat, minti zburate, bagat minti in cap.

****************************************************************



[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77Obai,tu vrei bataie????nu mai fi asa panicoasa...asa o sa faci si cand va fi alex langa tine?bagati mintile in cap si lasa-l incolo de drob...[:D]
align="right" id="quote2">[help][help][help][help] Sariiiiiiti ca ma bateeeeeeee!!!!!!! [:D]Gata shefa! Mucles drob, batut shefa, kupil panicat, minti zburate, bagat minti in cap.
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">tizo...asa imi place,dar nu de frica vreau sa faci asta,ci ca asa este normal..alex are nevoie de o mamica optimista,deschisa la minte si mai ales nu panicoasa!insa iti inteleg si starea asta...dar te asigur ca va trece![pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
andata, Puppa sariti cu datele de nastere pentru prima pagina, ale voastre, ale organelor domniilor voastre si ale kupiilor din dotare!
align="right" id="quote2">

Gata, misha execut:
kupiii: - Octavian - 11.09.1992
- Alexandra- 26.08.1997
sosu' - Romulus - 28.12.1968
eu - Ana - 10.01.1971 (ha ha, sunt mai mare cu 4 zile!)
BB 3 ramane de vazut, dar o sa strice armonia (2 fecioare cu 2 capricorni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andata-executat!

Tizo [pup]

 

[pup][pup][pup][pup][pup] toata mahalaua! Ne vedem peste o saptamina.

 

Ruxule fii pe faza [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misha adica ai plecat??? si eu am ramas cu buza umflata??? pai o sa plang pana vii tu. auzi....si mai stii ceva? cat ai sa fii tu plecata vin la adresa ta si fur drobu de sare si iti las unu plin de optimism, da??? sa cada optimismul pest etine si peste casa ta..sa nu mai fii asa prapastioasa.

in alta ordine de idei...buna dimineata soare care nu este. soarele a fugit printre nori

va invit la [cafea] eu mi-s terminata de somn...as dormi 5 zile non stop, dar cine sa te lase.

am o paine la facut in masina, o [cafea] de terminat pe aragaz, o [baie] musai ca nu pot pleca asa...iar la 11...decolam...via nu stiu sigur.

acum ma duc sa termin [cafea] sa va pot da si voua. ne mai vedem.

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,

 

Misha,eu te cred ca ai emotii,dar nu lasa emotiile sa te domine [pup]

normal ca(,) kupliu o sa mai si planga,plange al meu cateodata de zici ca e BB si eu mai am putin si-l insor [alcool]

o sa gasiti voi metode sa-l calmati,ca el micutul o sa fie in alt mediu,cu alti oameni si e normal sa se simta stresat o perioada(micutza de tot[:D])

era bine daca va lasa sa-l vedeti putin cate putin ca sa se obisnuiasca,sau asa faceti pana il luati definitiv de la maternala?!

 

noi am fost ieri la km 36 ...a plouat pana la noi,la noi au fost doar cativa stropi de ploaie(cred ca de la Delphi am avut noroc [pup]ca nu ne-a plouat).....

cand am iesit pe autostrada erau niste balti,deci plouase bine [alcool]

 

eu ma duc la treaba,ca am de facut mancare,curat ...

si Mihnea are de facut lectii [bang] cred ca in 2 zile nu termina tot ce are de facut[alcool]

 

sa aveti o zi buna,pe toate [pup]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio la mine nu o plouat, o fpst doar vreme naspa...nouri, vant, tunete...ca si azi de altfel....si noi ne aventuram sa plecam...oameni dusi cu pluta. deci sa stii ca nu de la mine au fost stropii....eu am trimis doar soare.[:D]

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Ptiu, acu' am descalecat de pe matura [curat]Puppa,welcome! Asa cum imi sta mie bine,adicatelea impielitata [drac], am facut doo nazbatii [:D] ...prima e mai nasola ,ca tine de sanatate ...m-am apucat de 2zile sa iau pastila de slabit ...momentan nu am reactii adverse si beau multa apa [alcool] ...a doua ,tine de bani [:D] ...mi-am facut comanda la Yves Rocher ,oare merita produsele [:-@],nu de alta ,da eu mi's alergica [bang]Concluzia e ca m-am dat pe plante,si cum bine spunea cineva ,si drogurile tot din plante se extrag [:D]**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">cnoastem situatia cu pastila de slabit ,am luat dupa ce am nascut si am slabit 12 kg ,acum mai bag o tura ca s-au mai adunat kg.Despre YR nu stiu ce sa itispun pemine una nu m-au prea convins[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...