Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala- Perle de barbati cuminti


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
MB, cand oi calari mie teama sa nu-mi botzesc miju' [:D] ...mi-am adus aminte de copilarie,mi-au luat ai mei bicicleta Pegas [pk]...eu stiam sa merg cu bicla,da' mi-a fost asa drag de ea ca am calarit-o vreo 4 ore :)...seara la baie m-am speriat si am chemat-o pe mama,eram vanata la miju' ala mic [:-)))]**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">Cum adica mij mic?[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] mimozele ...

 

Anca, miju' ala mic dintre buze [:-)))] ...sa stii ca am slabit 2kg in trei zile [olala] ...vad ca nu am reactii adverse,doar ca nu mie foame ,dar bag la ghiozdan ceva,ca altfel ma preling [:D]

 

Ce vreme naspa e afara [q]

 

O sa bag niste clatite si joaca cu pruncii...construim castel,desenam ...cand ne tragem sufletul mai bag un ochi p'aci [:)]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphi,Mihaela,Misha,Andata,Sorana....[flo][asia] pentru urari si gandurile bune.

 

Misha71 [majoreta]ce-a fost mai greu a trecut....[pup] sane "vedem" cu bine.

 


Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta Isabella-Elenaid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo ,sorry ca sunt [bang] ...da' eu citesc seara cand ajung,iar dimi' nu mai tin minte ce-am citit [:D] ...asa ca iti urez cu intarziere cat mai multe lunite la bebelina noastra draga [pup]

 

Misho, si tie iti urez nastere usoara [flo] ...si trece si pe Izabella in panoul de onoare [:D] ...1 aprilie 2009

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio - cam la asta ma gandeam cu noul capitol. Adica incurajari pentru Misha la modul "si al meu face asta" [:D] Ca presupun ca toti copii mai plang si nu stii de ce, ca toti fac prostioare divese (a mea a mancat frunze de trandafir japonez pana a facut diaree si s-a uscat planta [:D]), de-astea. Dar dupa 5-6 ani de la intamplare poti sa razi, chiar daca pe moment te dateai cu capul de pereti [:D]

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Dodo ,sorry ca sunt [bang] ...da' eu citesc seara cand ajung,iar dimi' nu mai tin minte ce-am citit [:D] ...asa ca iti urez cu intarziere cat mai multe lunite la bebelina noastra draga [pup]Misho, si tie iti urez nastere usoara [flo] ...si trece si pe Izabella in panoul de onoare [:D] ...1 aprilie 2009**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup][flo][flo2][floare3]E f creu sa tii pasul cu plesnitele noastre /netul avand si servici[asia]
Blogul lui Bogdan-Andrei Varsta lui Donu' Bodoid="blue">Varsta Isabella-Elenaid="red"> goblenuri-relatii pe blogul DonuluiCredinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta ati vazut-o [:D]http://www.happyfish.ro/lumea_lui_hancu/_the_end_of_choice_adevaratul_imn_turistic_al_romaniei2/

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloooo...unde sunteti? [:D] ...toata lumea se zbenguie la mare???

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misha [:I]....You made my day! Dupa ce m-am enervat de am murit la meciul cu Dinamo...am vazut ce mi-ai scris si m-am luminat [flo]

 

EU- Cristina- 13.09.1981

EL- Laur- 23.07.1978

Ea- Amalia 9.04.2008

 

Deci, suntem o fecioara cu un leu si un berbec...cand s-o face si Amalia mare...cred ca va fi razboi civil...:D

 

 

 

http://picasaweb.google.com/cristina.catana

http://puppa.wordpress.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Puppa
Misha [:I]....You made my day! Dupa ce m-am enervat de am murit la meciul cu Dinamo...am vazut ce mi-ai scris si m-am luminat [flo]EU- Cristina- 13.09.1981EL- Laur- 23.07.1978Ea- Amalia 9.04.2008Deci, suntem o fecioara cu un leu si un berbec...cand s-o face si Amalia mare...cred ca va fi razboi civil...:Dhttp://picasaweb.google.com/cristina.catanahttp://puppa.wordpress.com/
align="right" id="quote2">microbista lu'mama...calmeaza-te ca face rau la inima![pup]puppa,sorry,cred ca am uitat sa-ti zic bun venit,asa ca...bun venit in [grup]...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...