Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *117*


Recommended Posts

[q]Crixia aveam eu loc fix cu Paul [q] ,dar daca am vazut ca nu am cum sa merg,am fost si mi-am facut piata,acum am vazut [q]. Data viitoare sigur vin,cu maxi-taxi si tot vin [:D].

 

Lali,mami[bis]+ [copil]Paul-Iuliansi+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

[copil]Noi trei...un inceput de viata![copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mey Lali...nu scosashi nici un cuvintel la sedinta...ntz ntz ntz, tebuie sa te reciclam noi cumva [:D] oricum de cum ai venit tu toti tzantzarii pe tine[pk] fata dulce [pup]

 

acum am terminat si eu cu tot, spalat si culcat copilashi, desfacut bagaj si ma dau pe net pana [nani]

 

sa raportam: super dupa amiaza, super seara...prezentza 70% din Doamne - in ordine alfabetica: Adinutza, Camelia, Cornelia, Crixia, Happy, Lali, Lulu & moi si copiii: Andrada&Bogdan, Alexandra &Teodora, Maria, Stefan & Vladimir, Alexia& Ana, Paul, Luca, Nana&Tibi, insotitori masculini; sotzul Cameliei si pe final, sotzul Corneliei

 

Dodo, Tania, Madam-Dana, Vladis, Uka...v-am simtzit lipsa [pup]

 

Locul de intalnire de exceptie, mai mergem acolo ca ne-a placut, dupa in cerc restrans am mancat inghetzata ciudata[:I] cu gusturi diferite si apoi in cerc si mai restrans am mers la vila Ayla [olala]

 

concluzie: recidivam in astfel de excursii, ca prea a fost frumos [pk]

 

revin daca mai e cineva treaz...[alcool]...[pup]

 

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, Cuscra, ai uitat sa specifici cu cate bagaje am venit, cu cata mancare, si voie buna.Si vb ta, ziceai ca suntem "mormoni" un barbat- Mitica cu 8 neveste si o droaie de copii.

 

A fost f frumos dar si f obositor, cel putin ptr mine.

 

Fug la nani, ca maine o iau de la capat... birou-sala-parc cu Luca- si apoi om mai vedea-poate ceva de gatit.

 

 

 

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

POZE

www.haineshicdama.blogspot.com

http://picasaweb.google.com/lucagabriel07

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

 

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
.... ziceai ca suntem "mormoni" un barbat- Mitica cu 8 neveste si o droaie de copii.

align="right" id="quote2">

[:-)))][:-)))]

...si simpatic a fost si ca Luca, Tiana&Tibi au inceput sa le zica Adinei si Cameliei...matusi[:D], apoi lui Happy... au inteles ei ceva din gluma noastra...si uite asa s-au ales cu mai multe matusi[pk]

[pup] odihneste-te Cuscra, ca cine stie ce treaba mai avem si maine [:D]



[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ba am vorbit,dar pe drum la intoarcere [:D] .Sa o intrebi e Camelia,nu imi mai tacea mielitza [:-)))]... Eu nu dorm,am noapte de mess,ca nu poci sa dorm fara grasunelul meu, sa ma tina in brate[:D]

 

Lali,mami[bis]+ [copil]Paul-Iuliansi+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

[copil]Noi trei...un inceput de viata![copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tare faza cu matusa Adina[:D] mai ales ca o asemenea titulatura nu o sa am niciodata in realitate...

Sa aduceti nepoteii la matusa la tzara, sa zburde mititeii in timp ce mamicile se refac cu un gratarel si o cola[:I]

Va spuneam inainte sa plecam ca ar vrea copiii mei balaceala- au avut! De acum inainte plecam dotati cu toate cele ca nu stii ce idei le mai vin si trebuie sa avem haine de schimb[alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna CT

las [cafea] [pepsi]

 

Sper sa pot fi alaturi voi data viitoare....

 

Ce spuneti voi pare atat de atractiv..[:-@][olala]

 


[pk][bum] Votati dod-1 si dod-2id="purple">id="size2">[bum][pk]


 

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

Bazar DCid="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

netza, neata!Am semnat condica!

 

[s][s]

La multi ani Vladut! Sa cresti mare, sanatoa si norocos!Mami Vladis sa-ti traiasca flacaul!id="blue">

 

[pup]Lulu...vb cu dana la telefon. imediat am incercat sa te sun, dar te-am pierdut in eter, vreo 10 min. tot ocupat suna ...

Hello...pai numai distractie???....unde-i procesul verbal al intalniriii??N-am vazut ordinea de zi...doar componenta comisiei...vrem mai multe amanunte...pai noi trebuie sa [pofta][pofta] pe langa voi degeaba!Seminte ati mancat???[:I]

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!

 

Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza,

 

Tania,id="red"> am mancat si semninte, struguri, piersici, caise, pepeni, salam, paine, crochete, stick, biscuiti, am baut apa, cola-nu speciala, sucuri, etc.

Am fost, asa cum am zis, o familie mareee, cu copii, mamici si un tatic (pe al Corneliei spre sfarsit nu il punem ....) Mitica, a fost baza- a avut grija de copii, a carat/descarcat bagaje,etc. Ce sa zic, a facut fatza cu brio la atatea doamne.

 

Revin, ma duc la cafea.

 

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

POZE

www.haineshicdama.blogspot.com

http://picasaweb.google.com/lucagabriel07

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

 

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...