Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *117*


Recommended Posts

Salutare si prezenta!

Ne-a placut la Eforie [pk], si noi vrem sa mai mergem, dar cu siguranta ne vom lua haine de schimb pentru fete.

Dana multumim ca ne-ai imprumutat cu haine pentru mandre.[pup]

Adina ne-a placut inghetata si mai ales prezentarea (sepcutele).[:D]

lulu ai program incarcat azi, si aseara te-au tinut o parte dintre micutzi in "priza".[flo]

ely e greu sa te odihnesti dupa tura de noapte cand ai copil mic. te inteleg, am fost si eu "in pielea ta"[pup].

Minunatelor Lali chiar a sporavait aseara la intoarcerea spre casa [pk], dar cand suntem multe si "imprastiate" in spatiu, cred ca nu stie cui sa se adreseze mai intai.[:D]

 

Va doresc o seara buna si frumoasa!

 

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

 

--------------------------------------------

 

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
si ca sa fiu in trend la desprecopii....La anul voi fi nashica!! [pk]Unele dintre voi stiti sentimentul de "asteptare"...si finii mei munceau din greu la acest proiect!Cris mami de Alexia & Ana
align="right" id="quote2">Felicitari si voua si finutilor![pk][pk]Crixia, despre yoga am doar referinte negative si pot spune ca am informatii directe. Am avut un coleg de facultate care in ultimul an a inceput yoga. Intrun an s-a izolat total de noi, dintr-o persoana relativ vesela si fff placuta si-a schimbat total atitudinea. Prietena pe care o avea de 3ani(colega cu noi) a incetat prietenia cu el dupa ce initial trecuse si ea la yoga...mult mai tarziu ne-a marturisit ca nu era deloc ok ce se intampla acolo...in afara de vegetarism total, fara alcool si fara tigari restul era dubios...nu intru in detalii...in mare se cam stiu.Curios este faptul ca dupa vreo 15 ani de la terminarea facultatii( pe care el n-a mai finalizat-o) m-am trezit cu un telefon de la el cu dorinta(nu pot spune ca macar m-a rugat)sa intervin pe langa directorul spitalului (?!) sa-i elibereze fisa de nastere din anul...1967.I-am explicat care sunt pasii...ca fiind un act vechi, mai mult ca sigur este la arhiva generala, si ca tb sa faca cerere in acest sens....mi-a spus ca i-au refuzat cererea...pt ca motivul era....hilar. Voia sa afle ora nasterii ca sa-si calculeze ascedentul zodiacal ...[alcool]...nici macar n-a fost cat de cat versatil sa inventeze un alt motiv...A fost singurul semn de viata de pana atunci si de atunci incolo....ciudat cel putin.....<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan[:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!

de azi nu mai avem apa calda [bang]...reparatiile de vara, dureaza 2 saptamani, asa ca am venit de la plaja si ne-am spalat cu apa rece [bang]

 

si azi a fost super ziua, am ajuns la o plaja dragutza din agigea, pe care eu nu o stiam...la pescaria lui matei si am aflat ca in we acest matei face ciorba de peste si peste la gratar [pk], am ajuns acasa si i-am zis lui iubi al meu [:D] si am hotarat sa mergem si impreuna acolo[olala]

 

dupa, evident, am fost sa mancam inghetzata la shepcutza si inapoi spre cta la [nani]

 

maine plecam (eu cu Adinutza) iar la eforie, pentru cine mai e doritor plecarea e la pranz, trecem pe la vila Ayla, unde ne intovarasim cu fetele minunate Happy si micutza ei-Ayla, apoi la plaja azur...iar pe la apus speram sa ajungem in neptun (eu n-am fost inca vara asta si tanjesc dupa ceva ce gasesc numai acolo)...umblam dezlegate ca doar Adinutza si Happy sunt in concediu de odihna, iar eu ma invoiesc de la patron [pk]

 

Dadiid="red"> ce frumoasa e nepoata ta [olala] cred ca deja fac coada englezoii la ea acasa, ca prin uk mai rar asa domnisoare [pup]

 

Cameliaid="red"> cu mare placere! [pup] pacat ca nu ati venit si voi astazi, am fost totusi insotzite de un barbat, sotzul unei prietene, dar i-am zis ca el e incepator.... doar 3 femei si 5 copii...mai are de asteptat pana atinge recordul de 8 cu nici nu mai stiu cati copii....dar i-a fost mai ushor la carat si umflat gonflabilele, am parcat pe plaja[pk]...poate veniti maine [pup]

 

Laliid="red"> important e sa vorbesti [:D]cineva te va asculta...[pup] la urmatoarea shedinta ia sa iei cuvantul!!!

 

Uka id="red">....pe unde umbliiiiii????la raport Doamna!!![pup]

 

Madam Danaid="red"> eu zic pas maine la gratar, cu proxima ocazie vin !!![pup] dar sunt interesata sa-i duc pe cei mici la balaceala in mare, avand in vedere ca de sambata vor sta 2 saptamani la munte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara gasca !

Sunt cam nepregatita..care era intrebarea?

Am o stare de-mi vine sa-mi ard una..ma mai paleste asa cateodata fara motiv. Zau ca nu am motiv, da' asa sunt racii astia...

Am ratat intalnirea de ieri pe motiv de sarbatorit fratior - in lipsa- am mancat tort facut de mama, o bunaciune!

Maine incerc sa vin cu voi daca imi infrang frica de drumul ala catre statiuni. Sa nu radeti, am eu o chestie cu el. Si nici nu sunt o soferita prea grozava, Carina mai plange in spate...

Zau ca vreau sa vin..promit sa fiu mai activa! Am zis!

Va pup, noapte buna !!!

 

[autoroz] C a r i n aid="green">id="size1">

id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
da' asa sunt racii astia...

align="right" id="quote2">

cum sunt racii Doamna...ca si Tibi al meu e rac si Alexia a Crixiei si Maria a Corneliei si Ioana a Andatei...sa aflam si noi ca sa fim pregatite [alcool]

imi place cum ai spus "sarbatorit fratzior" [:D]...o sa creada lumea ca e micutz de varsta [:-)))]...si cand colo, el e mai mare decat tine cu 2 ani, iar de inaltime...nu mai amintesc [pup] fratiorul sarbatorit cu tort si-i spunem La multi ani!!! si pe surioara lui mai mica [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka da' asa sunt racii astia...
align="right" id="quote2">cum sunt racii Doamna...ca si Tibi al meu e rac si Alexia a Crixiei si Maria a Corneliei si Ioana a Andatei...sa aflam si noi ca sa fim pregatite [alcool]imi place cum ai spus "sarbatorit fratzior" [:D]...o sa creada lumea ca e micutz de varsta [:-)))]...si cand colo, el e mai mare decat tine cu 2 ani, iar de inaltime...nu mai amintesc [pup] fratiorul sarbatorit cu tort si-i spunem La multi ani!!! si pe surioara lui mai mica [;)]
align="right" id="quote2">In primul rand, La multi ani Alexia!!! Sa cresti mare si frumoasa si cuminte ! [pup]Apoi, duamna, stii cum e, dam si noi vina pe zodii, pe luna neagra, pe criza... Altfel cum sa-mi explic starile astea ? Da sa stii ca deja mi-a trecut. Am facut cu o prietena ceva planuri pentru maine si deja ma simt mai bine! Live & kiking [:D]! Over & Out! [autoroz] C a r i n aid="green">id="size1"> id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza Constanta! Cam tarziu la apel [:D].

O [cafea] ,ceva?

[s] La multi ani fericiti,sa cresteri mari ,frumosi si sanatosi: Alexiaid="red"> ( Crixia) , Stefanid="blue"> ( Galarina) , Anabelaid="red">(mamacita), Larisa-Gabrielaid="red">(Jojo_miha)[s]

 

Lali,mami[bis]+ [copil]Paul-Iuliansi+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

[copil]Noi trei...un inceput de viata![copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...