Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *117*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Madamsadamy ,stii unde a fost Domo inainte,in Piata Grivitei? Au o gramada de modele,marimi,grosimi acolo,la preturi foarte convenabileid="red">.... Sper ca ti-am fost de folos.


align="right" id="quote2">

eeeeeee, desigur ca i-ai fost de folos [olala] vreau si eu [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete Madamsadamy ,stii unde a fost Domo inainte,in Piata Grivitei? Au o gramada de modele,marimi,grosimi acolo,la preturi foarte convenabileid="red">.... Sper ca ti-am fost de folos.
align="right" id="quote2">eeeeeee, desigur ca i-ai fost de folos [olala] vreau si eu [pk]
align="right" id="quote2">Vai doamna [:I] ,alea sunt caracteristici de covoare,zau asa [:D].Lali,mami[bis]+ [copil]Paul-Iulian si+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !![copil]Noi trei...un inceput de viata![copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca n-am plecat ,mai zabovesc vre-o 30 de minute. Paul e agatat de mine parca-i unpui de maimuta[:D].Trece printr-o faza de aia de teama sa nu fie parasit,zic eu,ca altfel nu imi explic de ce urla daca dospar din raza lui vizuala,si de ce se agata de mine cand ma intorc .

 

 

Lali,mami[bis]+ [copil]Paul-Iulian si+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

[copil]Noi trei...un inceput de viata![copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

...pe fuga....[:D]

 

suntem formatie completa[pk]

 

Isabella doarme de aseara de la 19(s-a trezit de 2 ori de a baut apa)....asta-i semn ca-i ies caninii.

Baietii au plecat impreuna la piata...ca barbatii[:D].Bogdan e topit dupa taica-su...doar cu el sta si dimineata m-a intrebat cand pleca??[bang]Sa stie daca au timp sa se joace[:D]iar [zana] cand il prinde il mangaie[olala].

 

Wk placut tuturor....[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 


[pk][bum] Votati dod-1 si dod-2id="purple">id="size2">[bum][pk]


 

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

Bazar DCid="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu cu...calul meu!

 

Noi avem un we cu copil mic febril, ma pregatesc sa merg cu ea la urgenta, ii dat din 4 in 4 ore antitermice si, parca ii dau apa [bang] nu-i scade febra.[bang]

 

Angi [pup] baiat frumossi mami de asemenea.

Lali distractie placuta! Cat despre cazatura lui Paul, este prima dintr-un lung sir. Eu spun sa nu-l mai lasi in pat nesupravegheat, fa-i un culcus pe jos, fara acces la prize sau obiecte pe care le-ar putea trage peste el. [pup] asa cresc mari.

DanaAlex distractie placuta.

Gabi profita cat poti de timpul in 2 [:I]...4 [pk].

 

we placut!

 

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

 

--------------------------------------------

 

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine scrie mesajul nr. 10 sa deschida capitol nou!![:D][:D]

 

Buna dimineata, fete minunate!

Mai da' ce matinale sunteti....

Camelia cum se simte Teodora? Mititica...banuiesc ca a facut un rosu in gat nu? Ai incercat combinatia (5 pic de algocalmin + 5ml de nurofen) sau (nurofen+eferalgam)? La noi avea rezultate in cazuri mai grave...In plus impachetari(impotriva dorintei lor) cu alcoool sanitar subtiat cu apa si completat cu un pic de otet...Ii pui in picioruse sosete ude cu combinatia asta si neaparat comprese reci la caputz. Fac minuni....Cred ca esti zoombie dupa o noapte nedormita si mai ales stres.[pup][pup][pup][pup]

Lali, distractie maxima la padure....aveti mare grija cu tzantzariii...e jale seara..

Dodo[olala][olala]si voua un we placut si cu recuperare maxima[xinpat] [:D][:D][:D][:D]

Adina...vreme superba...abia asteptam piscina....

Dana, spor la impachetat!Deci ramai fara duracell-i.

[pk][pk][pk]imi vine Bibica acasa pentru vreo-saptamana. Vine un nepot din Bacau la mare si mi-o aduce si o si duce inapoi la bunici.

Crixia...vrem poze...cum v-ati distrat???...hai la raport...n-ai scapare![:D]

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!

 

Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...