Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *117*


Recommended Posts

Uff, eu abia azi am net , de ieri dimineata sunt in ceata... Nu am mai apucat plaja nici azi, ieri a trebuit sa ramin la vila , din cauza unor incurcaturi, si azi, pina ne-au plecat prietenii de la Bucuresti, pina ne-am hotarit ce sa facem... a trecut aproape toata ziua. Cum a fost fetelor la plaja? Am auzit ca fac niste hamsii acolo... mi-e pofta de ieri de cind am auzit [:D]. Nu am apucat decit sa mergem la niste cumparaturi in Real, unde m-a apucat brusc pofta de crenwusti, prin urmare i-am mincat ca o needucata, ca sa nu spun altfel, in masina in drum spre casa [:I][:D]. Ce sa fac daca mi-era pofta? Cam atit, de maine sunt in concediu... uraaa! ( numai ca nu stiu cum o sa fac cu netul, ca la eforie nu am [q]) Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare de we!! fie si la sfarsit WE cu musafiri, cam asa a fost la mine! Ieri am mers toti, cu catel, purcel, dar azi am stat acasa, trebuia sa ramana cineva acasa Maine vreau sa aterizez si eu la plaja. Cine imi recomanda un loc fain?! Vreau sa fie cat mai aproape parcarea de plaja, daca s-ar putea sa ma duc cu masina pana la mal...eeei, stiu ca exagerez, dar nu stiu unde poate merge o mamica singura cu 2 mandre, cu un bagaj( mai maricel)..aaa, si sa fac un singur drum de la masina pana pe plaja. La Modern am fost, la capatul telegondolei...daca mai aveti propuneri ma duc sa explorez! Mersic! Bettyk, nu exagera cu fata! ce zice medicul, e in grafic? Si eu zic de Alexia mea ca e grasa, dar am prins ideea asta intai de la medic, cica ar avea cam 3 kg in plus(comparativ cu inaltimea), apoi de la gimnastica( cand o comparam cu colegele ei de echipa...prietenii stie[:D]) Lali la ce medic mergi? Scuze daca repet intrebarea, dar citeam pe blogul tau despre homeopate. Ce face prichindelul, e la regim? Sper sa nu fie vreo enteroviroza, ca vara sunt tot mai dese. Camelia, hai treci la proceduri, sau la plaja mai des! Nu lasa simptomele sa te doboare! Tania si tu la fel, naspa durerea de masea...dupa ce ca suporti consecintele " reducerilor bugetare"...io cred ca d'aia te doare maseaua, ca doar e tratata, lucrata...nervi pe sistemul actual nu mai stiu pe unde sa refuleze... Si io vreau sa plec in alta tara, si cand ma apuca depresia imi vine sa-mi fac bagajele. M-as duce in State, Canada...tu? Acum serios vorbind, numai la viitorul copiilor ma gandesc( ce educatie gratuita, ce sistem medical....) nici nu stii cum sa educi copilu', cum sa fie pregatit pentru lupta cu viata... O saptamana calma va doresc! Cris mami de Alexia & Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma impresionat subiectul zilelor astea: Madalina Manole. Voi? M-a dezamgit faptul ca pe DC a primit bolovani, ca nu a fost primtia cu bratele deschise...vorbesc acum despre mamica nu despre artista MM. Cat despre pruncul ramas fara mama.....Pacat! Cris mami de Alexia & Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara minunatelor![pup] Crixia,nu exagerez dar ar trebui sa slabeasca 4 kg[bang]. asa ne zice medicul ei si ne chinuim. ne apucam de si mai multa miscare. asta e. si eu am vazut si am comparat si cu fetitele de la dans. nu vreau sa ma stresez,nu vreau sa stresez nici copilul dar..... Va pupic! [url="http://www.dropshots.com/bettyknicoleta"]POZE NOI![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooo, Si azi o zi superba de plaja, noi dupa 16 pana spre 20, dar cuscra....nu mai am cuvinte, la ora 06.00 AM era pe plaja, da...ati citit bine..ea era, cu copii, colace, saltele,etc. Apa exagerat de calda, dar si f murfara, dar am trecut cu vederea acest aspect, lume multeeeeee. Ne-am distrat alaturi de cuscr a& familia si Dodo si hunii ei, ce sa zic, Bella e mare bandita, iar Bogdan...ohooo, cu un simt al propietatii f bine dezvoltat, dar nu neaparat ptr ceea ce ii apartine, ci mai ales ptr ceea ce este in jurul lui, in gasca lui [pk][pk][pk][pk][pk] De la Hanul Piratilor si pana acasa, am facut fix o ora si 30 minute, fff aglomerat. Voi cum ati ajuns Dodo/ cuscra? Crixia, o varinta este plaja "La Hamace" imediat dupa Hanul Piratilor, sau in oras la "3 papuci" ,cumva in spatele universitatti Ovidius, acolo putin mai greu cu accesul auto, in rest apa curata, plaja curata, fara aglomeratie. Va doresc o seara racoroasa. Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) POZE www.haineshicdama.blogspot.com http://picasaweb.google.com/lucagabriel07 www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happymumy Cum a fost fetelor la plaja? Am auzit ca fac niste hamsii acolo... mi-e pofta de ieri de cind am auzit [:D].
am mancat in seara asta, sunt de exceptie [pup]...imi place mult de tot locul, imi pare rau ca n-am stiut pana acum, dar traiasca cuscra [pk]...[pup] Crixia iti recomand La hamace...e super, masina intra si pe plaja, eu am lasat-o la 15-20 de metri de mare...daca te hotarasti maine sa stii ca si eu ajung acolo....[pup]...aaaa e perfect pentru mamici, marea la 2 pasi, spatiu de joaca, terasa umbroasa...o minunatie, te simti ca in concediu. dadi_t [pup][pup][pup] va pup, sunt la capatul a trei zile de oboseala intensiva, plaja, gratare, mare, hamsii....o nebunie de we...ma bag la [nani] sper sa ma trezesc in termen sa prind aerosolii de dimineata, maine[:D] Lulu & Dodo [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete (...) Dana a fost treaza la 5 si ceva?[alcool]ma mai uit o data [:D] .Da ma,si pleaca la plaja... Draga de tine cat esti de harnicuta,pe mine nici cu forta nu ma dadeau jos din pat la ora aia daca adormeam ca tine dupa 2 azi-noapte [pup].
[:-)))][:-)))][:-)))] Lali n-am dormit nici un minut macar, de la ultimul mesaj pana la cel de plecare la plaja am calcat...[bang] in consecinta, de ieri de la 11 am n-am dormit deloc, acum mi-e somn tare, dar mai am ceva de calcat [alcool] ...murdarim si spalam vara industrial [pup] Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77 Voi cum ati ajuns Dodo/ cuscra?
suntem ok, pe Dodo am lasat-o acasa si noi am venit prin lumina, ovidiu...de la hamace pana la navodari a fost mai aglomerat, am stat la coada... dupa, se mergea in coloana, cu viteza...turism de we, ce sa facem...pleaca bucurestenii la cashile lor[:D] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna sa va fie inimioara la ceas de seara! Crixia dr noastra de familie mi-a prescris numai homeopate de cand era micut Paul si a facut rosu in gat la 2 luni si un pic ( am facut noi astia mari amigdalita si otita si oricat l-am ferit tot s-a imbolnavit) ,iar dupa o luna a facut iar ( nu ii trecuse la cumnat ). Dupa tratamentul pentru rosu in gat mi-a dat doua tuburi de bilute,mi-a dat si mie ceva,si de atunci nici nu a mai racit. Acum cred ca a fost numai de la fructele foarte multe si apa foarte multa de cu o zi inaite de ziua diareica.Azi nu a mai avut nimic.Ieri dupa prima masa de orez cu morcov a facut kk normal,asa ca masa urmatoare i-am amestecat in orezul cu morcov si alte legume fierte. Ma bag la nani,ca sunt buimaca. Lali,mami[bis]+ [copil][url="http://picasaweb.google.com/home"]Paul-Iulian[/url]si+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !! [copil][url="http://lacramioarametehau.blogspot.com/?zx=250727802bd6a0a6"]Noi trei...un inceput de viata![/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Pe mine ma impresionat subiectul zilelor astea: Madalina Manole. Voi? M-a dezamgit faptul ca pe DC a primit bolovani, ca nu a fost primtia cu bratele deschise...vorbesc acum despre mamica nu despre artista MM. Cat despre pruncul ramas fara mama.....Pacat! Cris mami de Alexia & Ana
si pe mine, Dumnezeu s-o odihneasca !era un suflet chinuit, cred...daca e adevarat ce se vehiculeaza ca era depresiva si nu era la prima tentativa de suicid...mie imi placea de ea ca voce si ca femeie...pacat si de ea, pacat si de copilul ei. eeee, pe dc e o practica sa fii hulit cateodata...cand nu te incadrezi in sabloanele unor "perfecte"[:D]...parerea mea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...