Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (122 )


Recommended Posts

Carmen, se pare ca suntem toate fericite cu noi insene de nu am vrea sa schimbam nik la noi nici fizic nici psihic![:D][:D] Sau n-a vazut lumea tema propusa de tine![:D] Eu as vrea sa pot fi mai incisiva, mai rea, mai egoista, mai iubita[:D] si mai slaaaaaabaaaaaa si cu buze mai carnoase[:D][:D]!!! Si imi mai vreau si masina inapoi de la reparat ca mor daca mai stau mult numai acasa (am mai fost eu asa, printre picaturi, plecata)! Edit: Mela cum se mai simte? [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licuriciul din sufletul meu[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut, Ada astazi ce zici? Carmen la multi ani pentru Serban. Am vazut pozele de la serbare si de la ziua lui Serbanica. Au crescut amandoi. Mie si Mela mi se pare ca seamana din ce in ce mai mult cu tine. La tema propusa de tine o sa raspund poate diseara. Da a fost si fetita directoarei adjuncte la serbare. Diana iti sta foarte bine bruneta.Mai scrie-ne si noua doua vorbe. Alina iti inteleg ingrijorarea. Sper din tot sufletul sa fie alarma falsa. Si eu am niste prieteni a caror copil a prins 2 capuse si nu vor sa priceapa ca nu trebuie sa stea nepasatori in privinta asta.[bang] Am vazut si pozele cu Dragos si Ade. Moni asta da relaxare. Profita cat poti ca dupa aia intri in sfunc. Gabi da o sa ma apuc de scris carti intre 2 noaptea si 6 dimineata ca numai aici mi-a mai ramas liber. Esti multumita? In excursie a fost super. Revin cu povesti ca sunt la lucru si m-am intins cam mult. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]Poftiti de luati. Si eu sunt in pauza de cafea. De azi am intrat in programul de vara. Plecat foarte devreme la serviciu si intors mai devreme acasa sa pot sta mai mult cu kupii. Vad ca va inghesuiti la scris de numa. Ieri am fost la Ada, a venit si Gabi cu copii din dotare. S-au distrat pruncii de numa. cred ca daca-i lasam pana a doaua zi dimineata nu le-ar fi parut rau. Daria a fost super incantata de Ana si Andrea si vrea sa mai mergem cat de repede. sa raspund si eu la provocarea lui Carmen. De schimbat la psihic nu prea multe ca stau bine : as vrea sa nu mai fiu asa impulsiva, sa ma lecuiesc de "obiceiul" asta de a ma implica in toate si de a pune suflet si acolo unde nu merita; sa fiu mai ingaduitoare cu ai mei carora cateodata le cer prea mult. La fizic mi-as dori doar niste plete bogate si vreo cateva kg in minus. trezirea!!!!!! Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau! Offfff daca apucam si eu sa citesc pe forum si sa vad ca mergeti la Ada veneam si noi ca si asa ne-am cam plictisit ieri [alcool] No alta data [8D] In rest oare ce sa va mai scriu ca habar n-am...ar trebui sa ma tot plang dar n-am chef, asa ca o las balta [bang] Am vazut si eu toate pozele si numai copilasi frumosi [olala] Miha, o cana de cafa o iau eu [nani][asia]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce as schimba la mine? Psihic: sa nu mai fiu atat de [q], sa nu fiu atat de credula, sa nu mai pun suflet in ceea ce simt/stiu ca nu merita, sa fiu mai egoista, sa fiu mai rabdatoare cu Raul si cu cei dragi mie, sa fiu mai inteleapta, etc, etc Fizic: sa am cateva kg mai putin (vreo 10), cativa cm (vreo 15) in plus, sa fiu creola [:D], sa nu dispara vergeturile de pe burta...si multe alteleeeeeeeeee [:D]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu
Ce as schimba la mine? Psihic: sa nu mai fiu atat de [q], sa nu fiu atat de credula, sa nu mai pun suflet in ceea ce simt/stiu ca nu merita, sa fiu mai egoista, sa fiu mai rabdatoare cu Raul si cu cei dragi mie, sa fiu mai inteleapta, etc, etc Fizic: sa am cateva kg mai putin (vreo 10), cativa cm (vreo 15) in plus, sa fiu creola [:D], sa nu dispara vergeturile de pe burta...si multe alteleeeeeeeeee [:D]
Pai de ce sa nu dispara vergeturile alea? Chiar asa tare te-ai obisnuit cu ele?[:D] Miha, io ti-am zis s-o lasi pe Daria vreo 3 zile p-aici![:D] Clau, ce rau imi pare ca n-ai venit! Mai baga si tu okiu p-aici, ca mai sunt si chestii interesante![:D] Bagai si tu o clatita -doua! No, ma duc sa citesc si io Montignacul, sa ma mai slabesc. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licuriciul din sufletul meu[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))]atat de mult le ador si atat de atragatoare ma simt cu ele ca n-as vrea sa dispara [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Daca vezi ca nu dau nici un semn pe forum trimite-mi un sms sau suna-ma sa stiu ca ai musafiri si ca nu-ti ajung [:D][:D][:D] Vineri seara merg la Lavi...ne vedem?
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, nu stiu inca ce si cum o fi cu masina mea, mai vb. Miha, ce diferenta e intre prima si a doua carte a lui Montignac? Ca eu acu mi-o listez pe prima. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licuriciul din sufletul meu[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...