Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (122 )


Recommended Posts

Multumim Carmen esti foarte darnica dar il prefer pe monti.Macar e barbat. Virusul tau precis e femela ca de aiai ii asa de a dracului. Azi ne-au tras teapa norii de dimineata. Susu cu pruncii sunt inh Armonia. Se deschide ceva loc de joaca, m-a sunat o prietena sa-mi spuna. Dupa masa nu ne intalnim nicaieri? Ada am facut clatite Monti in afara ca-s oribile la gust mi-a ramas aluat pentru toata viata. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] La multi ani Elisa! [s] [olala] [flo][flo][flo][flo][pup]
Sa cresti mare, cuminte si sa-ti iubesti parintii! Alina.a, sa va traiasca frumusetea si sa fiti fericiti cu totii! [flo] Noi mergem la nunta, stiti deja...[:)]

[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani [s]Elisa[s. Sa fi sanatoasa, cumninte si sa iti aduca barza un fratior frumos si sanatos. Alina sa va traiasca bubulina. Eu am avut program administrativ azi. Juma de zi numa am calcat[alcool], atatea s-au adunat ca am crezut ca nu mai termin. Alina M, distractie la nunta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] LA MULTI ANI ELISA! [flo]
Eu maine dimineata o intind spre Oradea.Adica sper [:D].Ca in seara asta iar am cam multe contractii.Cica daca-s patru pe ora e cam bai,dar la mine s-a intamplat destul de des sa am asa.Si azi m-a apucat cand stateam in pat.M-am ridicat si am tras o plimbare - si pe drum am avut una.Cu no-spa cu tot ...
MONI [gravi] [baietel] 32s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Elisa! [s] sa cresti mare ,sanatoasa si voioasa si sa le aduci numai bucurii parintilor tai! Sa o lasi pe mami sa mai respire ca sa poata avea grija de fratioara ta. Miha nu stiu ce sa zic de virus,se pare ca pe barbati nu-i place.O fi bisexual sau ai mei or fi chiar asa respingatori?! Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [avion] Serban Andrei(11.06 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14
[s] La multi ani Elisa! [s] sa cresti mare ,sanatoasa si voioasa si sa le aduci numai bucurii parintilor tai! Sa o lasi pe mami sa mai respire ca sa poata avea grija de fratioara ta. Miha nu stiu ce sa zic de virus,se pare ca pe barbati nu-i place.O fi bisexual sau ai mei or fi chiar asa respingatori?! Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [avion] Serban Andrei(11.06 2008)
[:-)))][:-)))][:-)))] Carmen m-ai spart. Ba tocmai ca-i plac barbatii, de aia nu-i ataca, in schimb va anihileaza pe voi femeile sa ramana numai cu barbatii din familie.[:-)))][:-)))][:-)))] La multi ani Elisa, eu iarasi cu intarziere.[:I] Ada pe unde umbli? Si eu am avut program administrativ ieri. Pruncii au fost in Armonia, s-au distrat super, au primit si tort. Azi habar n-am, cred ca prin casa si la un moment dat poate iesim cu rolele. Na ma duc la dans ca-i hai mare acolo.Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...