Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Top 10 gradinite in Bucuresti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Astept si eu detalii pe pm despre gradinita Degetica din sectorul 6, va multumesc[pup] ------------------------ ROXANA [mamica] de "ursuletz"[baietel] GEORGE IONUTZ(31 octombrie 2007, cezariana) ------------------------ "Si s-a nascut, mititelul, tipand si batand aerul, cu fetisoara chinuita, pe care abia urma sa se astearna pacea si intelepciunea copilareasca. ... Apoi cineva mi l-a asezat in brate. M-a privit. Ne-am recunoscut; memoria comuna a doua suflete. S-a linistit. N-a mai plans. Ochii lui se topeau intr-ai mei, dospind in mine, cu caldura lor blanda, o legatura inefabila. Si am simtit toata forta iubirii lui rascolindu-mi inima." "Niciodata nu voi uita cum te-am vazut prima oara. Erai ud, lipicios, plin de riduri si tipai de mama focului. Dar a fost cea mai frumoasa imagine care mi-a ramas in minte!" [url="http://picasaweb.google.com/ROXANA.RGE/Angel#"]poze[/url] "EL este stanca puterii mele,locul meu de adapost,in Tine ma incred.."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
mmona, la gradinita 90 am vrut sa inscriu fetita in toamna, asta dupa cateva saptamani de la inceperea gradinitei. Fetita mea era inscris la 94 si as fi vrut sa o mut pentru ca erau foarte muti copii in grupa ( 38). Am vorbit cu directoare si mi-a spus ca aveau inscrisi 15 copii la grupa si veneau cam 10 zilnic, deci nu era mare inghesuiala , poate si pentru ca este gradinita cu program scurt. Deci, eu cred ca nu e nevoie de spaga, cel putin asta a fost impresia mea atunci. Eu nu am dus copilul acolo doarece nu mi-a placut educatoarea la care ar fi trebuit sa mearga ( dar care am inteles ca a si plecat). Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...