Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Top 10 gradinite in Bucuresti


Recommended Posts

Mai suntem la Happy Tree si acolo vom ramane pentru mult timp, sper. Noi suntem la domnisoara Maria Rauer si suntem fooooarte bine, la grupa mijlocie. Chiar sunt de apreciat eforturile facute de toata lumea de la gradi ca sa fie bine. Acum sunt 2 ingrijitoare, cred, dar ideea e ca toti de acolo lucreaza ca o echipa si nu se simte vreo lipsa. Concluzia?Imi place gradinita asta, am fost norocosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mitucu
capcaunule, pana cand sunt nou-venit, sau e ca la gradinite, ma acreditati in vreo 4 ani?[q]
Stelutele se primesc in functie de numarul de mesaje postate si au culori diferite, dupa cum urmeaza: Membru nou venit - Membru incepator - mov - 1 steluta - 100 mesaje Membru junior - galben - 2 stelute - 500 mesaje Membru matur - rosu - 3 stelute - 1500 mesaje Membru senior - albastru - 4 stelute - 3000 mesaje Membru de baza - albastru - 5 stelute - 4000 mesaje Moderatori - verde Administratori - albastru inchis Roli mami de Andrei [bonjovi](16 ianuarie 2008) si Marc [cavaler](9 iunie 2006) Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat pe lista cu gradi acreditate/ autorizate. Unele care aveau autorizatie pentru 2006-2007 erai inca 'in curs de ridicare a autorizatiei'... Dupa 6 ani... Si cica lista e de actualitate... Gradi la care vrem noi este acreditata. Ioana, mami de zambarici Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mitucu, ce alta educatoare mai este la grupa mijlocie in afara de dra Maria? Mai este si Marie Jean? Si vroiam sa mai intreb de Marga, daca a luat grupa mica? Si fetita mea a fost la Happy Tree, ne-a placut si noua si probabil vom reveni. Ne-am retras, o perioada, tot din cauza de multe viroze.

 

Mirela mami de Diana Elena (13.12.2008)

 

Printesa mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna!

Despre gradinitele 41  si 209 Dr. Taberei ce parere aveti? M-ar interesa o parere cat mai recenta. Eu as inclina spre grupele de step-by-step de la 209, dar nu am apucat sa vorbesc cu educatoarele( as vrea sa vad ce temperament au). Ca domiciliu tinem de 41.

Multumesc! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gradinita Puiutul Pufos din sectorul 3: (suntem absolventi de un an de zile)

 

Locatie: Zona Dristor, in spate Kaufland Mihai Bravu

 

curatenie: 5

- educatie: 5

- hrana: 5

- comunicare cu parintii: 5 (5+ daca s-ar putea)

- locatie: 5 (nu este pe o strada principala, este foarte liniste)

- jucarii educative: 5

- raportul pret/calitate: 5 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, de 5+ sa fie gradinita aia?! Nu de alta, dar cu vreo 3-4 ani in urma am vizitat-o si eu ca sa imi duc fetele acolo, si nu m-a dat pe spate. Ingramadita, asta a fost senzatia de atunci. Si scumpa, iar locatia care tu o vezi de 5 stele eu o vad de maxim 3. Nu am mai trecut de curand pe acolo, vorbesc din amintiri, atunci era proaspat deschisa, dar in afara faptului ca a fost o doamna super draguta care mi-a prezentat-o, deci daca tot personalul ar fi fost la fel merita 5 stele pentru asta, restul nu prea m-a incantat. Sper totusi sa fie asa cum o descri tu, ca ar fi pacat sa indrumi si alti copii acolo doar din vreun interes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...