Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Top 10 gradinite in Bucuresti


Recommended Posts

Multumesc frumos! Ma voi duce sa vad gradi Joe. Problema sta in felul urmator: eu m-as cam duce la munca deoarece, pentru a face al doilea bebe(fara de care nu concep sa raman)trebuie, pentru a beneficia de o indemnizatie marisoara, sa cotizez un an. Anul asta fac 35 de ani, la anul 36 si pana se face al doilea BB mi-e ca ajung pe la 37 ceea ce e cam mult.Deci la mijloc nu e vreun interes egoist de a scapa de BB actual care are numai 1 an si 5 luni. Deoarece BB actual e micut mi-e teama sa-l duc la gradi de stat, la particulara stiu pe cine sa paruiesc daca pateste ceva, se presupune ca sunt mai grijulii cu BB ii. Daca ar avea 3 ani si ar face la olita ar fi altceva, nu as ezita nici o clipa sa caut o gradi de stat decenta. In plus, vreau sa-l duc acum la program scurt si sa stau cu el vreo cateva zile, saptamani, cat va fi cazul, pana se obisnuieste. Chestia asta nu cred ca pot sa o fac la o gradi de stat. Daca mai are cineva copii la particulare in Titan, va astept cu informatii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

imi poate da cineva relatii despre gradinita 197??? sau putem vorbi pe Y messanger ID: am2000ro multumesc Alinuk [copil] [url="http://www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE"]cantecul de leagan al copilariei / Andu mik si Teo voinik[/url] ............................................................................ Nimic nu-i intamplator! ............................................................................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit de curand pe un site de stiri online publicitate la o cresa relativ noua, Busy Bees, are sediul in sectorul 2. Da search pe Google si vei vedea detalii despre ei. Cica primesc copii de la 3 luni, dar nu asigura transportul. Sediul lor e pe str. Maria Ghiculeasa, dar n-am idee cam pe unde anume e situata. Succes! [gravired] 14+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
sunt noua pe acest forum,dar m-am gandit ca poate asa le pot ajuta pe alte mamici care cauta o gradinita f buna pt prichindei. fetita mea este la gradinita LUCA din toamna si sunt mai mult decat multumita,nu as schimba-o pt nici o alta gradinita. curatenie-5 ;educatie-5;hrana-5;comunicare cu parintii-5;locatie-5;jucarii educative-5;raport pret\calitate-5
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Julyjuly, cresa arata exceptional cel putin pe net. Din pacate nu e pe traseul magazinul Titan-Casa Poporului. Mai gasisem si in Domenii gradinita Cam care mi-a placut dar din pacate nu e in drumul meu. A ramas sa ma duc la Olga Gudynn din Pasteur si la Big Smile. oricum m-am hotarat sa-l dau pe BB la gradi din octombrie cand va avea 1 an si 9 luni asa ca pana atunci cred ca apuc sa fac turul gradinitelor de pe traseul mentionat. Va tin la curent cu "descoperirile".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gradinita Elite din sectorul 4 este autorizata si are o experienta de 3 ani in educatie timpurie de la varsta de 1 an. Pe langa criteriile puse voi am mai adaugat si transparenta. - curatenie - 5 - educatie - 5 argumentez cu faptul ca la grupa este un educator si un psiholog plus ingrijitoare - hrana - bucatarie proprie - 5 (au si regim special pt vegetarienti su copiii cu alergii la diverse alimente) - comunicare cu parintii - 5 - weekly reporturi saptamanale astfel incat cred ca si parintii isi vor da gradele in curand plus sedinte lunare [cit] - locatie - 5- visavis de Parcul Carol - jucarii educative - 5 -au ca partener pe Noriel nr 1 in jucarii - raportul pret/calitate - 5 - este cea mai scumpa din sector dar numai sunt locuri - transparenta - 5 - sistem de supraveghere online non stop Sunt o mamica fericita! astept si alte pareri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mitucu
Crisgavrila aici sunt cautate pareri realiste de la mamici adevarate, pentru publicitate exista post separat. Cu drag as fi vizitat si gradi.Luca dar e prea departe de casa mea. Cred ca e cel mai bine sa fim cinstiti.
sunt mama a trei copii si din intamplare fetita mijlocie este la aceasta gradinita despre care am o parere foarte buna.asta ma face sa nu fiu o "mama adevarata" sau pur si simplu pt ca am cuvinte de lauda despre o gradinita anume si mi le expun pe forum asa cum de altfel multe mamici am vazut ca o fac,este reclama?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu contesta ca esti mama a 3 copii, si ca ai un copil la gradinita respectiva, insa poti fi in acelasi timp si patronul sau angajatul acesteia. Pe acest forum ai mai intrat folosind superlative absolute pentru gradi Luca, iar eu nu cred ca o gradinita poate sa fie perfecta. Capcaunule, de cate ori a mai intrat doamna pe forum, te rog, pe acelasi subiect?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...