Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Botox si fillere cu acid hyaluronic


carolinah

Recommended Posts

Buna again

Caut o recomandare pentru un dr bun care face operatiunile de mai sus, riduri, nu marire[:D]

 

Am intrerupt din cauza relocarii si mi-as dori sa reincep.

Rog frumos, cine si-a facut injectii cu Botox sau fillere pentru santuri adanci, sa imi dea de stire.

Multam

 

Sa-ti feresti capul de frig si de prostie-parintele Arsenie Boca

 

Giulia, eu am facut sapaturi, am gasit un dr si am vazut ce-a facut pana acum. Ma duc vineri, vreau sa-mi fac botox pe frunte - am un rid de expresie intre sprancene si filler cu acid hyaluronic in santurile nazo-labiale. Daca te mai intereseaza iti spun dupa impresii.

 

Daca a mai facut cineva recent m-ar interesa si pe mine preturi, pentru comparatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu am un chirurg estetician bun de recomandat. Se numeste Silvia Stanculescu- Vasalos si am facut injectari cu botox la ea acum 1 luna jumate. Am fost foarte multumita si de seriozitatea si rapiditatea serviciilor, dar mai ales de rezultat. Acum deja ma gandesc sa-mi fac un obicei din asta pe care sa-l repet o data la 4-6 luni, asa cum mi-a recomandat dna Silvia.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Eu am apelat la acidul hialuronic Teosyal Kiss pentru buze si sunt foarte mutumita de rezultate. Nu mi-a fost injectata o cantitate foarte mare, astfel incat sa aiba aspect fals, ci cantitatea potrivita pentru a-mi contura buzele si a le da un look atragator. Imi place la nebunie acest produs si efectele care le are asupra buzelor mele si voi continua, cu siguranta, sa-l folosesc! In plus, am primit un certificat de garantie a frumusetii, dar nu am avut nevoie de el pentru ca rezultatele isi spun singure cuvantul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Eu mi-am injectat acid hialuronic in zona fruntii pentru riduri, iar experienta a fost foarte placuta si rezulatele pe masura asteptarilor mele. Ridurile s-au estompat si arat cu 10 ani mai tanara. Dupa ce m-am consultat cu medicul meu estetician, mi-a spus ca pe langa experienta doctorului, un aspect extrem de important este fillerul care urmeaza sa fie injectat. Asa ca am ales Regenyal Idea, care contine cel mai pur acid hialuronic. Am fost si sunt foarte multumita de rezultat. Puteti intreba la orice medic estetician de acest filler, sigur trebuie sa-l aibă.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...