Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Jocul cu carti 2.4


lilanda

Recommended Posts

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Llaura
Deloc n-aveti rabdare, sa joace lumea!Am nevoie de nitzel time-out sa vad premierea, a castigat CANADA aur la hockey!If our walks are silly enough, we can deduce ANYTHING from ANYTHING.id="size1">
align="right" id="quote2">fusese egal la inceput, oricum meritati medalia, felicitari.[flo]reclama mascataid="size1">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Autorul cumpara o mobila veche la licitatie si gaseste niste hartii vechi din care aflam povestea unei femei.

 

Conchita, pesemne daca n-ar fi asa dementa competitia pesemne nu s-ar uita nimeni. Putem insa sa ne gandim ca medaliile sunt si ale milioanelor de mamici care coc si vand sute de placinte si fac sute de ore de voluntariat ca sa plateasca pt ice time; si apoi fac economii ca sa cumpere patine de multe sute de dolari [flo]id="size1">

 

If our walks are silly enough, we can deduce ANYTHING from ANYTHING.id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Llaura
vand sute de placinte si fac sute de ore de voluntariat ca sa plateasca pt ice time; si apoi fac economii ca sa cumpere patine de multe sute de dolari ...
align="right" id="quote2">

... si sa plateasca operatiile reparative la dentist; eu nu inteleg de ce sportul asta e mai mult de 50% box in ziua de azi ...id="size1">

Chibitez si eu (tardiv) pe raspunsul lui Ingrid. Let the games, aaah, week begin! :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...