Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Pe mine ma enerveaza ca nu ma vrea nimeni.Sint asa stand-offish (batz-in-fundish)??
align="right" id="quote2">Pai te luam noi o o tura - daca insisti [:D] ... dar imi pari cam timida, stai mereu ascunsa, lipita de pereti, nu stiu daca rezisti.Plus ca e nevoie de atractie, stii tu, ca la orice aventura, pasiune si curaj, constiinta nu si nu ...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana-Maria, biciul ala la ce il folosesti mama?! Ca ma sperii repede![:D]

 

Io zic sa vorbiti toate (Andrada si tu![pup]) cu nevasta lui Doris! Ea deja stie perioada, are detalii si poate o punem de o califoniada-cuconiada! Ha, ce ziceti?! Hai, fetele astea mai repezite, puneti un loc in plus si pentru Andrada si dati-i timp si loc sa se obisnuiasca cu noi![pk]

 

Sa vezi ce ma injura acum nevasta lui Buflea! Nu da tare conita![:D]

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tututror pentru urari.

Pt blackpanterro : AM vazut ca locuiesti in DE. Noi am locuit sapte ani in germania si pot spune ca pana acum un an ne-a placut acolo. Avem f multi prieteni nemti care sunt niste tipi super. Insa acolo nu ai sanse sa primesti un job bun decat daca ai pile. O spun din proprie experienta. Si partea proasta este ca acolo se inrautateste situatia pe zi ce trece. Oricum acum doi ani cand am castigat Loteria Vizelor stiam ca dupa ce va termina sotul MBA-ul vom veni aici. Sotul insa nu a apucat sa termine scoala pentru ca a primit o oferta care nu putea fi refuzata. Asa ca isi va termina scoala facand drumuri america -germania. Insa noi suntem indragostiti de america, mai ales de california ( unde am fost deja de patru ori in concediu). Insa si aici in SC e OK. Oamenii sunt super si atmosfera e mult mai relaxanta decat in germania.

Eu ma bucur sa fiu aici cu voi, sa va mai cer cate un sfat atunci cand voi avea nevoie.

 

 

lili_ka

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana-Maria, daca ai pus vreo imagine, youtube sau mai stiu eu ce, nu vad de la office, mama lor de guvernanti. O sa ma uit de acasa. Ai timp sa editezi ca sa nu ma sperii.[:D]

 

Andrada, eu nu am vazut nici un [:D] din asta in mesajul tau. Eu chiar vorbeam serios sa te alaturi si tu grupului. Eu una chiar as vrea sa te cunosc![pup]

 

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Sint pe facebook anamaria cu descriere completa (regn, spiritualitate etc).Carmen Bufleico, va las, stiu sa ma retrag cind vad tendinte de concubinezon.
align="right" id="quote2">Fricoaso! [:D]Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey, mey, dar ce s-au mai anima(liza)t spiritele pe aici. deci, lia si doris merg la carmen in ca? eu asta am inteles...nu, nu, carmen si doris merg la lia (am editat ca am scris merg la oia, adica oaia, nu oaia, am vrut sa zic lia, lia [flo]) in indiana, corect? pai de ce nu v-ati vazut pe east coast acolo sa vina si anamaria si andrada? relelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...