Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Lia Carmen sta n Anaheim nu eu, esti indragostita [:)]?!

Sa petreceti tare fetelor!!!

 

Oana ce accident, uf! bine ca Eva se simte bine. Dar stii ce este bebica sau nu?

 

Polux mie mi place mai mult sa conduc in BUcuresti, culmea. La nebunie si ingramadeala e mai palpitant aici ma deranjeaza mult mersul ala monoton.

 

Aoleu Lai ce le zici tu acolo de saltele. La mine pat sa fie ca bag nani la greu. Cred ca daca mai primesc si una asa faina nu ma mai trezesc deloc.

 

 

 

 

Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

 

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oana, nu o sa stiu decat atunci, ar fi super sa prindem un Pensacola sau un San Antonio dar nu cred ca avem asa noroc. Ar fi foarte aproape de condus.Si s-ar putea sa nu prindem cargo ci de pasageri, ca au multe avioane de pasageri asa ca se duce naibii experienta mea :)))

 

O sa conduc cu siguranta, masina asta, pe langa cea veche e limuzina :) si culoarea rosu intoarce toate capetele,nu exista semafor unde sa nu se uite lumea si ceilalti soferi :), trebuie sa conduc eu asa ceva :)))

 

Distractie maxima la intalnire!

 

Adriana 13w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poluxid="red">,nu aflai nota....dar eu zic ca daca nu iau A...inseamna ca nu stiu sa ma apreciez corect,ceea ce ar fi cel mai grav,...;din 50 de intrebari,toate multimple-choise,fiecare de 2 puncte,4 nu sunt sigura ca am raspuns,...am facut ini-mini-maini-mo....dar ma gandesc ca oi fi nimerit macar la unele[alcool].M-a sunat educatoarea lui Rudy ieri....sa imi culeg copilul de la ER...,nu avea nimic cand l-am dus la gradi...dar a inceput sa planga ,...si sa spuna ca-l doare urechea...,m-au sunat dar celularul meu era inchis(MARE GRESEALA!),pe motiv de conformare la cerinta profilor.In fine....totu-i bine...cand se termina cu bine[8D]

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Polux bine ca ne mai dai vesti despre voi!

 

Restul fetelor...ati disparut in lanul de porumb:))

 

Andrada dc tu esti in poza aia, apoi nu esti deloc asa cum mi te-am imaginat:)) In imaginea mea erai mai scortzoasa asa, si cu ochelari, haha, poza imi arata o blonda diafana, da stii tu vorba aia afara-i vopsit gardul si inauntru leopardul[:D]

 

Oana da nu iti trebuie swing acum:)) adica poti sa il instalezi si dupa ce vine baby, cel mai bine sa le faca sotul pe toate in timp ce tu stai la spital:))

 

Lai m-ai zapacit cu saltelele, eu nu as avea asa rabdare, noi am vazut si am luat, cam cum a facut Corina cu casa:))

 

Delia pt atata lucru l-au dus la urgenta? Mai mare sperietura...

 

Cenia da-mi te rog si mie pe pm nr avocatului, suna bine ce spui tu acolo.

 

Baby Gator

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Andrada dc tu esti in poza aia, apoi nu esti deloc asa cum mi te-am imaginat:)) In imaginea mea erai mai scortzoasa asa, si cu ochelari,
align="right" id="quote2">jeezas, asa ma vad toti pe site???:))Lia, eu de ce nu vin, credeam ca ma placi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Andrada dc tu esti in poza aia, apoi nu esti deloc asa cum mi te-am imaginat:)) In imaginea mea erai mai scortzoasa asa, si cu ochelari,
align="right" id="quote2">jeezas, asa ma vad toti pe site???:))Lia, eu de ce nu vin, credeam ca ma placi
align="right" id="quote2">Cre' ca trebe sa mai lucrezi la imaginea ta de pe acest forum[:D][:D](am pus un smilie ca sa fiu sigura ca s-a inteles ca glumesc, da?:)) Baby GatorListen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu, avui sedinta cu invatatoarea azi, mai sunt numai 2 luni de scoala, de fapt cred ca si mai putin, si el inca mai incurca literele, ma ales lower case. sa mor. v-am zis ca el sta bine la sound-uit dar nu si la name-uit. practic trebuie sa stie mai multe, dar la astea cam lack. ea zice ca e un fast learner si va catch up, dar eu mor, mai aveam un pic si plangeam acolo. ajunsi acasa am si inceput sa practice si o sa o facem zilnic de acum. e aiurit asa, stiti si voi cum sunt baietii. daca nu trece clasa? pe mine deja m-a luat disperarea, durerea de cap, caldura la creier etc. mi-a spus ca primesc report card imediat dupa spring break. sa ne tineti pumnii si orice sugestii sunt bine venite, joculete, siteuri etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, vreau sa te vad si eu. ca tot asa cu ochelari mi te imaginez. [bibe]

 

Andrea, eu cred ca trebuie sa te calmezi. are note proaste? de ce crezi ca va repeta anul? ma gindesc ca dc invatatoarea spune ca va catch up o sti ea ceva, o mai fi vazut situatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Polux din 50 de intrebari am gresit doar una. Deci luata-i un big fat A. Si am fost singura din toata clasa care a avut 98 din 100.

 

In sfarsit am si eu o romanca de-a mea aici langa mine. Lili-ka e vecina mea. Ma bucur ca un copil. Vorbitam la telefon de se inrosise firele. Abia asteptam sa ne vedem si sa ne cunoastem. Cine stie poate weekendul asta mancam impreuna o friptura la gratar si un pahar de vin rosu. Cine vrea sa mai vina?

 

O alta veste super este ca am convins-o pe mama sa vina la mine. Saraca zice ca-I batrana, da eu am incredere in ea. Acum am nevoie de voi fetelor care va-ti mai adus mamele aici. Stiu ca intre timp unele fete au facut biletele romana/engleza pentru a comunica strictul necesar. Poate careva le are salvate in computer si poate sa m-I le trimita si mie. O alta intrebare ar fi ce fel de asigurare de sanatate a-ti cumparat si de unde. Multumesc de raspunsuri anticipat.

 

 

Nimic nu se compara cu dragostea pentru copilul tau!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...