Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ruxijid="red">,esti de coma....rad de ma dor falcile.Are mandru acolo un prieten din liceu,....de acum 7500 de ani[8D]...si are fiica lui nunta...si asta al meu vrea sa mearga si la rehearsal...ca sa-si gate povestile,ei se vad doar din an in paste,...nu se vazura din 2007...deci au multe sa-si spuna.Probabil...or fi si ceva planuri sa-si faca de cap....dar ca sa nu ...fac eu bot,e dragut si ma tot invita...chiar nu e tarziu sa ma razgandesc si zau ca-mi face ideea cu ochiul rau de tot...dar daca nici acum nu-mi fac ce mi-am propus...ma scalpez singurica.
id="left">Irinaid="red">,cluburi de noapte[olala]....zici?Sper ca te referi la dintr-alea unde putem vedea baieti....ca atunci ma pun si eu pe lista[olala]...[8D].Deci acum...stiu pe cine sa sun cand vreau sa ma "destrabalez"[:D],...pe Sanziana[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Hilde
Sarcina inca merge smooth. Doar sanii imi spun deocamdata ca sunt insarcinata: sunt tari, cresc si sunt durerosi. Ne-am facut programare la ginecolog pe 22 martie, ca atunci poate si sotul sa vina. O sa aiba sarcina exact doua luni. Ma intreb daca se vede ceva la ecograf la 2 luni?
align="right" id="quote2">[:D] Sexy mama! O sa vezi un fel de jumping bean.[:D]Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Hilde, sa fie intr-un ceas bun si sa ai parte de o sarcina fara probleme. Pe 22 martie o sa auzi inimioara fasolicii.

La noi in sfarsit a venit primavara. Mi-am planificat sa stau in fiecare zi cate o jumatate de ora afara, in plin soare, sa imi incarc bateriile.

Weekendul trecut am fost la ski si vremea si zapada au fost foarte bune. Luca skiaza acum fara ham si nu va spun ce stres pe mine e asta ca il stiu ca se avanta asa mai fara cap. Sotul sta tot timpul in umbra lui si mai striga la el sa o lase mai usor, sa il astepte ...

Eva a incercat si ea duminica trecuta sa skieze. A mers cu telescaunul si a fost atat de fericita de chitaia toata si lumea se uita la ea tare incantata. I-am inchiriat schiuri si clapari cu 5 dolari toata ziua. Sotul a tinut-o in ham. Si cand venea in jos pe partie striga "Olimpiadaaaaaa". Duminica asta repetam figura.

In rest, eu nu mai stiu altceva decat scoala, copii, familie. Scoala e un continuu stres, mi se pare din ce in ce mai grea, iar socrella contribuie si ea din plin la stresul meu.

 

 

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)

Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

Binecuvantarea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu, dap[pk]
Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Andrada dc tu esti in poza aia, apoi nu esti deloc asa cum mi te-am imaginat:)) In imaginea mea erai mai scortzoasa asa, si cu ochelari,
align="right" id="quote2">jeezas, asa ma vad toti pe site???:))Lia, eu de ce nu vin, credeam ca ma placi
align="right" id="quote2">Emma Aida e inger[ruga]Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philipid="red">,am vazut pozicile voastre[olala]
id="left">Ciufid="red">,ai facut poze cu schioara ta[olala]?
id="left">Unde pot vedea poza Andradei?
id="left">Carmenid="red">,..eu nu facui nici un testament.....al meu sigur are,...(m-a intrebat cand l-a schimbat in 2006....daca ma deranjeaza ca sunt si 2 angajati trecuti pe acolo,simbolic,...dar intre astia 2 e si secretara[alcool] [:-)))]...pe motiv ca i are la firma de peste 15 ani...).Nu prea cred ca ...dau eu coltu cu una cu doua....sunt genu ala...de al lui Matusalem,...parca il si vad pe fiu-mi la 90 de ani...intrebandu-ma...cat mai am de gand sa traiesc [:D].Am avut curajul...de cateva ori sa fac exercitii de imaginatie de acest fel...si...m-a luat depresia,...nu am fost in stare sa trec la fapte,desi am avut exemplu de cunostinte,prieteni ale unor prieteni....care au pierit in accident de avion mama si tata...si au ramas 2 copilasi,de 8 si 12 ani.....M-ai pus pe ganduri....dar nu ma vad lasandu-l pe Rudy la nimeni[q][q][q]...nimeni in afara de mine nu stie sa-mi linisteasca si sa-mi creasca copilul asa cum trebuie,cu infinit de multa atentie,duiosie,compasiune,dedicatie.Vreau sa gandesc pozitiv...neaparat!!!Te admir...dac poti sa te controlezi...si sa nu fi asa de slaba de inger ca mine,mie mi-e ...imposibil,mi se face parul de gaina ...[:(]
id="left">Un cavaler...indragostit la gradinita arata asa http://good-times.webshots.com/photo/2411091060072337911Gyrizs si tare mandru nevoie mare ca-si tine printesa de mana aici http://good-times.webshots.com/photo/2558821890072337911OMLtds
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanzi, da, tu stii cum e. ieri si azi am practicat cu el, le nimereste pe toate si acum nu i mai arat literele mari, ca le stie, ci doar pe alea mici.

carmen, da, asa trebuie sa stie si philip, vad ca sunt exact aceleasi cerinte. pai Philip deja si-a facut prieteni, unul din baieti ne e vecin deci chiar ar fi un big deal, plus ca si el sarcul e afectat, sigur ca vrea sa mearga in clasa I. el e f bun la mate, stie si 9+2, nu aici e buba, si chiar mi s-ar parea aiurea sa ramana in k doar pt ca mai incurca literele. sa fim seriosi, ca noi in clasa I abia faceam betigase si uite ca citim cu toatele...o sa perseveram, la sfaristul saptamanii viitoare ii voi spune lui teacher sa-l testeze din nou. multam mult de site, ne mai uitasem peste el, dar era prea micut atunci, acum e perfect pt ce ne trebuie noua [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...