Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Sinzi, catfight[:D]? LOL nu mi-a venit a crede ochilor ce am citit, vreau amanunte, suna-ma:)) Baby GatorListen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
align="right" id="quote2">Hohoho...ce batalie...sunt un sac de nervi si pulbere!!!!Te sun in o ora...ca am casa plina de copiii la playdate si tre sa apar catelu!!!!Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul[cool]
[foto]id="size1"> id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana
citat din mesajul lui miereamara
Sinzi, catfight[:D]? LOL nu mi-a venit a crede ochilor ce am citit, vreau amanunte, suna-ma:)) Baby GatorListen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.align="right" id="quote2">Hohoho...ce batalie...sunt un sac de nervi si pulbere!!!!Te sun in o ora...ca am casa plina de copiii la playdate si tre sa apar catelu!!!!Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul[cool]
[foto]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helloo!!! Salutare!! [hia] am inviat si eu ca tare greu e sa stau departe de forum cand ma mananca limba/mana si tastatura ma cheama..:) Merci vacanta de primavara!

 

Mirela la multi ani frumosi (cu intarziere, stiu dar ma ierti ca sti cum sunt de varza cu scoala si restul ce le am pe cap)[flo]

 

Hilde, Panterutzo felicitari pentru samburei si abia asteptam sa ii cunoastem![flo]

 

Mihutza big, huge hug(am fost si eu acolo stiu ca ii tare greu), dar trece, iar Andra e superba!!![olala]

 

Sanzi ce gradina faina ai..[pk]

 

la toata lumea salutare si bine v-am regasit![flo][flo][flo]

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Daca vroiati o fata noua in peisaj, iacata-ma si pe mine. Traiesc de aproape 3 ani in America, mai precis Los Angeles, California si mai precis Sherman Oaks. Sunt casatorita cu un american si avem un baietel senzational pe nume Bryce Mihai de numai 6 lunite si jumatate.

Am ajuns in state purtata pe aripile dragostei, in sensul ca mi-am cunoscut sotul in Romania, la Buftea in ce lucram la un film. El e VFX Supervisor iar eu, eram asistent de regie la acel film, de obicei ocup pozitia de Script Supervisor.

Ne-am imprietenit, ne-am indragostit si el cica sa vin sa-l vizitez. Cum nu mai avusesem o vacanta de ani si ani de zile, ii accept invitatia, imi iau viza de turist fara sa-mi treaca o secunda prin cap ca lucurile vor lua o alta turnura. Am intrat in State pe la sfirsitul lui noiembrie, ne-am plimbat pe la New York, am plecat catre LA, Craciunul fain frumos cu tot familionul lui, ei ma adorau, eu ii adoram, o familie exceptionala iar in ianuarie ma trezesc ca ma ia si ma duce pe insula Catalina unde ma cere de nevasta. Lacrimi, romantism, luminari, alea, alea si pe 22 martie ne-am pus pirostriile in Napa Valley intr-un loc superb numit Auberge du Soleil si de atunci ne iubim din ce in ce mai mult si am adus pe lume si pe minunea asta mica in data de 17 august 2009.

Cam asta pe scurt de cum am aparut si eu pe harta Americii. Iubesc tara asta care, efectiv, m-a primit cu bratele deschise si mai ales LA-ul in primul rind ca are o vreme ca-n povesti.

Ma bucur ca am dat peste voi si sper sa ma primiti si pe mine in grupul mamicilor romano-americanoase.:)

 

Va las mai jos un link care va duce spre citeva albume pentru a ne cunoaste mai bine,

 

Va pupam,

 

Clara- mami lui Bryce Mihai - un copchil nazdravan -18.08.2009

 

http://community.webshots.com/user/klaramiha

 

http://mylifewithbryce.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Fetele, sint pe facebook scortoasa si diafana (Andrada Popescu aia blonda)
align="right" id="quote2">is mai multe blonde acolosha. daca nu-mi raspunzi tu, e clar ca a ajuns requestu' la blonda andrada din chicago. [bibe]Clara, wow, ce poveste impresionanta. sa fiti fericiti si sa va iubiti forever. Bryce e dulce foc. [olala] suntem oarecum vecine, eu sunt in San Diego. dar sunt o gramada de fete in californika pe zona, poate iti faci prietene noi. [flo]btw, de Sanca mai stie cineva ceva?abdominabilaid="size1">id="purple">reclama mascataid="size1">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claraj bine ai venit, foarte frumoasa povestea voastra si Bryce este un dulce[olala]!

 

Andreea ai nevoie de entertainment:))?

 

Fi-miu nu stie ca e uichend, a dat trezirea la 5.30, spuneti-mi ca va trece si perioada asta pliz!

 

Baby Gator

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, cum sa nu stie ca e weekend??? STIU ca e weekend si de-asta se trezesc mai devreme, ca toata lumea e acasa, relaxata, iar ei vor entertainment. Fiica-mea are 4.5 ani si tot asa se trezeste in weekend; da' bine ca-i calare pe taica-sau (ca e satula de mine) si ma lasa pe mine sa dorm (normal, ca ma trezesc si eu cind vine si sare in pat la noi). [:D]

 

Claraj, bun venit. Bryce e un dolofan si frumusel foc!

 

Cami, mai zi despre voi. Esti pe Facebook, ca vezi, noi ne imprietenim pe-acolo?

 

Andrada, stateam cu frica-n sin ca nu ma accepti pe FB [:D] Deci, vezi, si eu ca si fetele [8D]

 

Fiica-mea face experimente cu apa-gheata-apa. A pus apa intr-un pahar, in congelator, a inghetat, apoi a pus paharul in microunde, sa faca iar apa [:D]

 

 

Oana [gravi] [fetita]31+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)

 

I'm not a bitch; I just have a low bullshit tolerance.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...