Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pumba, esti de coma![:D] Pantero, bravo pt test! Si sa fie sanatos! Andreea-Philip, pai nu ziceai mama ca sambata seara lasi copii cu soacra si pleci cu sotul in oras? Sanzi, bafta sa fie bine la medic! Lili-ka, bine ai avenit! Miere, nu am vazut, cum e Aidan? A disparut febra? Hai mai, chiar nimeni nu a facut testament sau nu a auzit de procedura? Please![asia] Carmen & Ericutz (15.06.2004) [url="http://dianadumitru.netfirms.com/ "] Ajutati-o pe Diana![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 "] Povestea nasterii![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cuscra, felicitari pt baietel!!!!! [pk] Stai, mai, linistita cu Down! Lai, da, da, vrem poze cu casa, ca nici eu nu am vazut unde le-ai postat inainte. Irina, la noi s-a vazut iar, luni, ca e inca fetita [:D] Ca sa nu avem surprize. Oana [gravi] [fetita]31+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, noi am facut un testament in care e mentionat numai ca Aidan va ramane la unchiul sotului in caz de un eventual deces al nostru si asigurarea de viata a sotului ii revine. Atat, ca nu avem nimic altceva deocamdata, o sa tot modificam pe parcurs. Actul e de la armata deci nu stiu daca corespunde cu documentele civile. Adriana 13w si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen a fost o discutie legata de testament si procedurile astea pe spark LucasMom stie mai multe, noi am hotarat numai sa facem o hartie legalizata la notar prin care lasam copilul (by the way, Sinzi am tot uitat sa va dam hartiile de cate ori ati venirt la noi:((, o sa le trimit prin posta), dar am inteles de la Alina, ca nu e de ajuns si tb facut si testament. Lili-ka bine ai venit! Carmen Aidan e bine, fara febra de duminica, dar taica-su e f bolnav, tuseste rau, azi a stat acasa, dar copilul l-am dus la daycare, mi-era sa nu se ia ceva de la taica-su, de rasu plansu. Desi eu nu pricep cum naiba a facut pneumonie cu streptococ cand el a fost vaccinat exact pt asta! A facut o runda de vaccin chiar inainte de a doua pneumonie. Am nsite deadlines la serviciu..pana vineri sunt in focuri. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari fetele[pup], bine ca e bine si ma bucur mult pt Aidan care nu voia sa auda de fetita.Sper sa ramana baiat ca daca nu am incurcat-o :) Saptamana asta confruntarea e Julian Franklin vs Julian Connor, nu ajungem la nici o intelegere, nicicum :)).Mie imi place Franklin dar parca nu e fluid cu Julian. Cuscra, cum e Eva? Adriana 13w si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eva e bine, nu are nimic din simptomele pe care trebuie sa le urmarim; se joaca, maninca, e vesela, deseneaza, am facut si o gramada de "homework" dimineata, se uita la tv ... Ceea ce face in mod normal. Am lasat-o sa doarma in pat cu noi azi-noapte, ca sa stau cu ochii pe ea mai bine, dar pe la 4:30am a cerut sa mearga in patul ei (care-i la noi in camera - normal, la 5 dormitoare la etaj, trebuie sa dormim toti in aceeasi camera) [:D]; asa ca m-am mai trezit de vreo 2 ori pina dimineata, sa vad cum este. Ea e bine, numai eu incerc sa uit imaginea ei cazind din cart [q] ceea ce-i greu de tot ... Oana [gravi] [fetita]31+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, La Multi Ani si din partea mea, sa fii sanatoasa si voiasa si sa ti se indeplineasca toate gandurile ascunse ... In rest, ma bucur pentru toate vestile bune despre care am citit aici. La mine, asta este ultima saptamana la serviciu, mi-am dat demisia pana la urma ca m-au scos astia de pe lista de disponibilizari, deci nu m-au mai dat afara. Desigur ca eu sunt mereu invers decat toata lumea, mi-a parut extrem de rau ca nu m-au mai dat afara ca am pierdut banii de severance, care nu erau deloc putini, batau in 20k. In rest, atentie aici, va spun un secret [:D]- in weekend ma intalnesc cu amanta si nevasta si facem un "menaj-a-trois" in porumbul Indian(a). M-am depilat, unghiile taiate, urechile curate si cred ca ma spal si pe picioare ...daca imi place vibe-ul intalnirii, ma spal si pe dinti sa-mi miroasa gura a flori. [:D] ...sa vad daca intelege cineva ceva [:D]. Dezlegarea misterului o dau cand ma intorc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...