Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Blind date pentru parinti divortati


Recommended Posts

Buna seara, sunt Cristina mamica( singura)a unui ingeras de 1 an si o luna David Mihai, care imi umple sufletul de bucurie si sterge fiecare lacrima de pe obrajii mei cu zambetul si bucuria lui. Ma face sa trec peste orice suferinta, neplacere, suparare numai cand il privesc in ochii lui mari si caprui, este ce-a mai mare realizare din viata mea, ingerul meu , sufletelul meu. Tatal sau ne-a parasit inainte sa se nasca, nu l-a dorit, la nastere l-a recunoscut, s-a intors cand bebe avea 10 luni, a stat pana la 1 an al bebelusului, apoi a plecat din cauza unei discutii mai aprinse..... este fffff mult de povestit, cert este ca ma lupt cu mine sa nu-i arat lui bebe cat de trista sunt, si nu pot sa inteleg cum iti poti prasi copilul, un suflet nevinovat,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu am mai intrat de ceva timp pe forum, de altfel eram pasionata sa citesc si mai putin curajoasa sa intervin in discutii !! Sunt ca si voi o mamica singura si strigarea dupa barbatii singuri , cumva m-a amuzat. Ce am descoperit cu stupoare in cei 4 ani de cand sunt singurica este ca barbatii divortati nu raman foarte mult timp solo. De altfel 90% din ei, sunt deja intr-o alta relatie cand pleaca. Voi nu ati remarcat acelasi lucru ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Buna ziua dragi mamici ! Permiteti-mi sa nu fiu in totalitate de acord cu afirmatia ca de obicei taticii sunt lansati in alte relatii si de aceea nu sunt pe acest site. Cred ca de vina este in primul rand lipsa de informare (cati barbati credeti ca se uita pe astfel de adrese ?). Mai este si publicitatea excesiva a siteurilor de socializare plus ca relatiile pe care le propun ele sunt de alt tip si presupun mai putine responsabilitati. In realitate este foarte greu sa-ti gasesti o relatie serioasa cand nu ai timp decat de copii, credeti-ma ca stiu asta. De aceea ma bucur ca am gasit topicaul acesta. Cine stie, poate poate...[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...