Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

PROBLEME OFTALMOLOGICE LA COPII


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui AdelaNegriu
fetelor va mai intreb ceva ,a fost cineva la Dr.Burnei din Bucuresti? Ce parere aveti despre el ,si cum pot obtine si eu un nr de tel pt programare? va multumesc anticipat [:-@][pup][:)]
Uite aici telefoane de contact, poti vorbi la secretariat sau direct pe sectia de ortopedie(ceri interior):http://www.mscurie.ro/meniu_content.php?meniu_nr=3&language=ro&id_meniu_back=4&nume=Date%20de%20contact&id_pagina=6. Dupa parerea mea este o cheltuiala inutila de timp, bani si nervi o consultatie acolo. Banda rulanta. Este doar o parere personala, iti doresc din suflet ca tie sa-ti fie de folos. Toate bune! "Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la ortoped la szeged am fost la dr rattay katalin nr de tel 30/583-2062 cred ca trebuie si ceva prefix, am luat nr de pe foaia primita, e un cabinet particular nu cred ca ar fi vreo problema sa va programati.rebeka are hipotonie , noua nimeni nu ne-a recomandat nici o operatie, adevarul e ca am fost la un singur ortoped , la d-na din szeged.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
buna, am revenit sa va scriu ca intre timp ne-am luat inima in dinti si am operat-o pe rebeka de strabism , am avut f mari emotii dar multumesc lui Dumnezeu totul a decurs fara comlpicatii, acum despre rezultate....se vede mare diferenta dar totusi la ochiul drept mai exista deviatie , probabil ca trebuie o noua operatie, vom vedea peste o luna cand mergem la control . din pacate nu am reusit sa pun doar o poza pe facebook, ca apoi am pierdut aparatul de fotografiat[bang]poate se vede si aici .http://www.facebook.com/mezofi.ildiko va pup cu drag ildi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...