Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Daria, imi pare rau sa iti stric euforia dar laptele nu e monti. Citeste retro ca am explicat si de ce. Mersi de pontul cu conservele de ton, chiar mi s-a terminat stocul. Altfel, happy si eu ca e joi inainte de vineri [:D] si azi merg la aquagym si sauna. Dupa, poate la un film cu sotiorul [olala] O zi faina sa aveti [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

eu am retinut ca nu te a influentat negativ si vad ca si Brindu e ok :-) nu dati cu pietre :D _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, eu dupa cum am spus mai rar ca-mi petrec timpul in parc!! Ieri insa am gatit: ciorba de loboda( dara are orez asa ca nu e pt mine), fasole batuta( din care am mancat) si urzici cu usturoi!! ( o nebunie!!) Meniul de ieri: apa calda cu lamaie! (multumesc Diana) are efect!! MD: un avocado( atat a intrat) G: 15 migdale P: fasole batuta cu castraveti acri C: tot fasole( ca parca nu ma saturasem)[:I] apa cu lamaie Meniul de azi: apa cu lamaie MD: un mar G: iaurt 0% P: supa de linte(pe saturate) G: ridichi C: urzici apa cu lamaie Nu am mai reusit sa fac gimnastica, dar ieri am mers pe jos cam 3 statii de autobuz(dus intors) plus drumul pana in parc, sa nu va zic ca in parc nu stau o clipa locului( Elena exploreaza parcul, iar aseara Stefan a vrut sa jucam fotbal..) Puisorule o sa caut si eu reteta de lipii( suna bine cu umpluturile alea pt atunci cand nu ai timp.. ) Danaincearca sa te odihnesti! Sper sa te simti bine cat mai curand. Eu am descarcat cartea "esti ceea ce mananci.." cine o vrea o trimt pe e-mail sau sa o pun pe 4shared.E destul de interesanta! [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, da, eu vreau cartea [flo] pe mailul mamagiuliei coada de maimuta yahoo.com Multumesc frumos ! _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puisoaro io vreau sa-mi iau minge sa inlocuiesc scaunul de la birou[:D][:D] daria..io is clar pro lapte...asa cum tu nu poti sta fara brinzeturi asa nu pot sta eu fara lapte zilnic[alcool][alcool]. Dupa cum spuneam eu beau 0 UHT..sau de soya carmen cartea de care spui nu e scrisa de tipa aia Bilic? meniul meu azi Md: juma de cana de suc de mere, o cana de lapte si vreo 3 biscuiti digestivi(nu cred ca is monti ca is prea dulci parca) P: am omleta cu bacon si telemea si vreo cateva masline C: supa de ceva G: am prin birou : para, mar, cioco neagra, si alune de padure...deci ceva din astea intre mese si daca ajung la sala azi musai o banana[:-@]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

piua: alune de padure ? eu n am gasit alunele in liste :( stii cumva ce punctaj au ? [flo] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dariaid="red"> daca is crude (adik doar uscate) si fara sare au undeva la 15 toate alunele...si le poti manca intre mese [pk]..dar desi monti nu e pe calorii...trebuie sa fii constienta ca au multe grasimi si deci un pumn de alune pe zi e de ajuns (alune normale, fistic, alune de padure, migdale, nuci)

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaaa, nu sunt eu mare fan, dar in weekenduri cand ma ia frasu` de pofte ... deci sa ma uit in comert ... nu sunt sigura ca voi gasi :(

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gasesti...kaufland, carrefour, cora gasesti si alune normale fara sare, si migdale si sigur si din astea de padure si apropo ca spuneai ca-ti place brinza..poti face praji care o fac eu cu brinza si jeleu (adik baza de brinza)..eu acum am facut din amestec de urda cu philadelphia si deasupra jeleu facut de mine din mango,o porto, prune si o para ..iese de[pofta][pofta]..spui ca e tort si e fresh ashea

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pofta][pofta][pofta] reteta detalilata te rog [flo] desi imi e frica, eu sunt dependenta de dulciuri, as putea trai doar cu ele [:I] ma si mir ca reusesc sa ma abtin sa nu rontai intre mese. saptamanile trecute am tot mancat merele coapte la mw cu scortisoara, dar mi-a mai trecut si de ele [8D] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto][url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56"]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1[/url] [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...