Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo] multumesc frumos de pont si detalii ! yum-yummy [bis]

 

eu imi rontai marul drept gustare :-)

si ma gandeam ca e sinucidere curata sa beau o cafea peste :-))) mai ales ca am dat gata 1,5 l ceai :D

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupppp [pup][pup][pup]

Azi ma simt putin mai bine [pk]

 

Ce sa mai spun [:-@] .... eu beau cafea zilnic si inca d'aia cu cofeina plus lapte degresat, lapte de soia, lapte de orez [:D]

Eu nu pot sa renunt la lapte complet, imi place si nu cred ca imi influenteaza asa mult slabitul [asia]

 

Carmen si eu doresc acea carte [pup] ... ma odihnesc si eu cat pot [bibe][olala]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau!

Vreau si eu carteaaaaa!id="red">

 

De luni ma intorc la lucru! am niste emotii!!! mi-am schimbat jobul, e ceva complet nou si sunt foarte incantata!

 

meniu nu va zic, ca am tot dat ba cu pufuleti, ba cu inghetata, etc[bang]. am fost cam stresata in toata perioada asta de recrutare.

 

ca veni vorba de cafea, nici eu nu pot renunta, ever. ptr cele carora le place nessul, eu ii dau inainte cu cicoarea mea. v-o recomand cu mare caldura, are gust de ness si e monti, are IG 15, merge cu lapte de soia, ca sa fie conforma(eu o beau cu lapte normal)

 

Va pup!

Mi-e frica de cantarul de luni[q]

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii [flo]

 

Ninha, spor la munca atunci de luni [bis]

Cafeaua de cicoare de care si cum o prepari ???

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ZZZZ, cicoarea o iau de la carrefour. e cicoare 100%, fara cereale. e intr-un borcan de plastic, cu eticheta rosie pe care scrie "cicoare" si atat. o dizolv pur simplu in lapte rece sau cald, ori in apa calda. n-o indulcesc, ca mie imi place asa. Carmen, [pup]ptr carte! Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare in toiul noptii [:I]

Eu cartea o am in format printat, dar ar fi interesant sa o am si pe calculator, ca nu am tot timpul cartea cu mine si in calatorii ar prinde bine niste lecturi despre nutritie :)

As vrea sa incerc maine ziua de detoxifiere ca in carte, sa vad daca pot sa ma tin de ea. De fapt incerc fara carne si lactate.

 

Altfel, degeaba m-am tot laudat pe aici, ca zilele astea am mancat prostii de oboseala stres [bang].

 

Sport as face si eu, dar nu stiu cand, cred ca de prin iunie, cand ma mai eliberez un pic cu serviciul o sa reusesc sa fac si eu putina miscare, ca e nevoie mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...