Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

ups, ceaiul e pickwick cred, avem aruncate la gramada aici in dulap, la servici :-) am luat un plic si gata :D am un bol de 2 l :D aseara m-am [porc] cu omleta cu burduf [pofta] si salata cu ceapa verde, azi cred ca repet figura [pofta] la peste nu ma bag inca, nu sunt un prea mare fan :( un ton in apa poate. _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Btz_ovi cred ca mai mult conteaza sa te simti bine, sa stea hainele frumos pe tine! Felicitari oricum![flo] Trebuie sa fim mamici slabute si active![greutati] Brandusa mama ce urat arata cusca aia in dreptul meu!![bang] Saptamana viitoare musai floricica! Daria bun venit alaturi de noi! Eu am facut o supa de linte dementiala( sotul o sa manance pe saturate, am pus putina carne macra afumata si usturoi- el e fan usturoi, dar nici nu raceste!) [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen te-ai cam invatat la [flo][:D][:D]..de acu pana la target asteapta-te si la perioade cu platou ca nu fuge la maraton corpul[:D] cred ca fac si eu in vichend o supa de linte...ce fel de linte ai folosit? eu am si rosie si verde..

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceaiul nu e instant, e in pliculete cu gust de capsuni. nu contine nici zahar nici zaharina. in 2 minute fug sa mi mananc pulpa cu verdeturili, yuhuuu [bis] pofta mare si voua [flo] azi fu ziua mea norocoasa [:D] pt ca am nejte colegi care m au terorizat cu mancarurile de cand eu nu mai mananc [:D] si azi s au gandit sa faca salata de ton cu andive [pk][:D] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ZZZZ, bine ai venit! tonul poate fi si in ulei atata timp cat il mananci cu legume crude. Meniul meu de azi: MD:doua oua fierte + 1/2 gulie + ardei P :ciorbita de pui G :cicoare cu lapte C :mancare de loboda, dragavei, macris + pui la cuptor vreau sa incerc si eu metoda asta cu apa calda dimineata. are logica si am auzit ca da rezultate bune. o saptamana frumoasa! va [pup][pup][pup] si [flo][flo][flo] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, din naut poti face hummus, falafel sau tocanita de pui cu naut. Gabi, pt pranz solutia cea mai practica e sa faci in weekend lipii conforme pe care le umpli in fiecare zi cu altceva: ton,humus, cascaval, salata, etc. E o masa consistenta, variata si pe care o mananci rapid. Brandu, de uleiul de rapita numai de bine am citit. Si eu am si pun mai ales in salate. Diana, felicitari pt cantarul prietenos [flo]. Interesanta cartea, o ai in format electronic? Lore, de-asta tot zic eu ca trebuie sa mancam pe saturate si cat mai diversificat, ca sa nu ne pierdem entuziasmul. Nu poti manca a la long un iaurt si o frunza de salata [:)] Meniu azi: MD: mozzarela, wassa,rosii P: salata de fasole rosie si ceapa C: gratar de pui cu ardei copti [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup dragele mele [pup][pup][pup] Putin nu ma simt bine zilele astea, ametita, imi vajaie capul ... sunt probabil foarteeee obosita ... trebuie sa ma odihnesc mai mult [:I][:I] Eu fiecare zi mi-o incep musai cu o cana de apa la temeperatura camerei cu lamaie in ea sau fara lamaie ... instant merg sa ma usurez [asia] e superr ok, deja nici nu mai pot fara ea , merg glont la sticla cu apa , mi-e pur si simplu sete de mor [:D] Puisorule corect .... iti dai seama daca eu in 5 ani de cand ma tot lupt cu slabitul as manca numai salata si iaurt cum as fi ajuns ??? va pupiiiiii andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 66.5 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...