Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (171)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata ! [flo] meniul meu pt azi: md: 500 ml apa, apoi un mar maaaare de tot :D, 1,5 l ceai :D (tre` sa beau pana pe la 14,00 altfel am pus-o) p: megasalata de rosii+castravete+ridiche+telemea+b.burduf c: salata de rosii+castravete+ceapa verde+un copanel aaa, mi-am adus si desert: un patratel ciocolata neagra 75% azi la piata am intrebat doamnele despre grasimile din branzeturi: telemea = cash = burduf :-) doar branza dulce e dezsmantanita :D azi voi chiuli ca merg la sedinta don`soarei si voi merge sa mi cumpar masline si ton in apa, yuhuuu [bis] Puisor, fasolea cum ai preparat-o ? [flo] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daria ce pui tu acolo nu e meniu e doar salata de langa mancare[:D][:D] toate branzeturile de pe piata is extra grase...sora mea cand o ajuns in Franta...ea fiind vegetariana o intrat rau de tot in lactate...majoritatea de capra ...si in 1 an a pus pe ea 8kg

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poi d aia pun asa sa compensez cumva ... pfoaaai, am mancat patratica de ciukalata ... e buuuna si asta neagra, parol [bis] Brindu, tu ce combini azi ??? [flo] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io azi daria am ashea in program Md: lapte de soia, wasa cu gem si unt G:porto si cred ca si un biscuite P: gogosari murati cu carne de pui si [porc] la oala(mai mult fiert) G:mar si am si o banana orin birou C: cred ca aseara si anume o portie mare de praji cu brinza si jeleu facute de mine[olala][olala]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pofta][pofta][pofta] si eu ma gandeam daca pot combina branza dulce cu mar [:D] apoi am renuntat si am bagat maru` cu ceai [:D] astept pranzul cu interes [pk] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, a fost fasole rosie din conserva. Am spalat-o si i-am adaugat doua cepe taiate pestisori si calite in ulei cu sare si boia. Simplu, rapid, satios. Monti zice ca nu conteaza grasimea branzeturilor ci sa fie cat mai uscate si fara zer. Atat. O zi frumoasa doamnelor [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

atunci am luat bine telemea seaca si b.dulce destramatoare [:D] nu era cash [pofta] fasolea suna bine, cred ca daca pun la kukta cu verdeturi, apoi pe langa o salata cu multa ceapa verde, e deliciu [pk] multumesc de sfaturi [asia][flo] edit: eu nu stiu voi cat mancati la pranz, dar eu azi m-am [porc] am facut un bol din 4 rosii mici, 4 ridichi, juma` castravete lung, 2 fasii ardei si mixtura de branzeturi telemea+burduf+b.dulce [pofta][pofta][pofta] acum mai dau pe gat restul de ceai si pana la 7 pauza [8D] intrebare: beti cafea/ness ? indulciti cu zaharina, puneti lapte de ex. uht de 1,5 % ? [flo] _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daria teoretic monti spune no coffee [:D]...da mai toate fetele beau cafea normala..mai putin child careia ii place cea decoff [pk].. eu personal beau lapte cu nes (ca la o cana de lapte pun numai o lingurita de nes si aia nu plina)...iar laptele il beau uht 0% sau in cafea imi fac cu lapte praf 0%. m-am obisnuit sa beau lapte 0% si nu-mi prea mai place cel cu grasime

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu m am lasat de 3 saptamani cu dieta si cum nu pot bea fara lapte, n am mai baut, insa imi place combinatia, cum zici tu, 200 ml lapte si 5 ml cafea :D daca ar fi sa beau, cand se poate ? la cate ore distanta de pranz ? [flo] ma gandesc ca laptele e luat ca aliment, nu ? _______________________________________________ Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP. ----------------------------------------------------------- [foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...