Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mergeti la referendum?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
Ia auziti ce ipoteza s-a lansat: daca referendumul este invalidat, se revine la starea dinaintea lui[:D], adica presedintele ramane suspendat si se va face un alt referendum. [alcool][alcool][alcool] Toate astea din partea celor care cica vor sa reinstaureze democratia in Romania [:-)))][:-)))][:-)))]
align="right" id="quote2">Asta ar fi prea de tot! Hai, nici chiar asa.... Ar fi culmea, ne invartim in cerc cu referendumurile astea, cheltuim la bani fara numar, fara numar....Monica, mami de 2 [zana]: Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)Ele douaid="red"> Povestea sarcinii si a nasterii Andreei Povestea nasterii super rapide a Anei Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 788
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

convingerea mea este ca Basescu va fi demis, ca va fi un referendum, ca vor fi 10, ca va decide parlamentul... cum necum va fi demis, eu am priceput lucrul asta de cand a inceput circul...sunt curioasa numai, cat de departe vor merge...

 

As fi votat demiterea, si cred ca multi ar fi facut-o, dar nu asa...

 

Si-mi pare rau, ca PNL-ul, nu a vrut sa fie o alternativa, nu au putut sa astepte sa castige singuri...cred ca in mare parte, graba asta lor li se datoreaza.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inbox
convingerea mea este ca Basescu va fi demis, ca va fi un referendum, ca vor fi 10, ca va decide parlamentul... cum necum va fi demis, eu am priceput lucrul asta de cand a inceput circul...sunt curioasa numai, cat de departe vor merge... As fi votat demiterea, si cred ca multi ar fi facut-o, dar nu asa... Si-mi pare rau, ca PNL-ul, nu a vrut sa fie o alternativa, nu au putut sa astepte sa castige singuri...cred ca in mare parte, graba asta lor li se datoreaza.
align="right" id="quote2">Inbox si eu am marele regret ca PNL s-a amestecat in asemenea mizerie. Dar e doar "meritul" lui Crin. El este cel care sper sa plateasca scufundarea in mocirla a unui partid istoric.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca e o gluma scrisoarea lui Ponta catre Barroso, dar vad ca nu [alcool]...

 

Oricum, se pare ca i-a apucat pe toti scrisul, iata ca si marele luptator pentru dreptate, cinste si justitie functionala se implica:

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-12870756-dan-voiculescu-mesaj-direct-pentru-cetateanul-traian-basescu-inteleg-esti-disperat-nu-voi-raspunde-ura-ura-decenta-calm.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui salcia
Credeam ca e o gluma scrisoarea lui Ponta catre Barroso, dar vad ca nu [alcool]...Oricum, se pare ca i-a apucat pe toti scrisul, iata ca si marele luptator pentru dreptate, cinste si justitie functionala se implica:http://www.hotnews.ro/stiri-politic-12870756-dan-voiculescu-mesaj-direct-pentru-cetateanul-traian-basescu-inteleg-esti-disperat-nu-voi-raspunde-ura-ura-decenta-calm.htm
align="right" id="quote2">Eu banuiesc ca se copiaza unii pe altii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monicabo
Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
... daca referendumul este invalidat, se revine la starea dinaintea lui[:D], adica presedintele ramane suspendat si se va face un alt referendum.
align="right" id="quote2">
Asta ar fi prea de tot! Hai, nici chiar asa.... Ar fi culmea, ne invartim in cerc cu referendumurile astea, cheltuim la bani fara numar, fara numar....
align="right" id="quote2">

Si eu cred ca mister Basescu ar ramane suspendat. Aku' ar fi interesant de urmarit spectacolul cu ce s-ar mai interpreta si cum. Caci la imaginatie sunt neintrecuti.

Dar nu se va ajunge acolo caci din pamant, din iarba verde se vor scoate cei 50%+1 necesari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.scribd.com/doc/101034908/Document

 

Un document interesant ce a inceput sa circule pe net.

Evident ca nu se poate spune cu certitudine ca este sau nu autentic ( foarte posibil sa nu fie) insa cu siguranta este o lectura interesanta despre cum se poate organiza o campanie. Cat de eficienta...vom vedea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D
http://www.scribd.com/doc/101034908/DocumentUn document interesant ce a inceput sa circule pe net.Evident ca nu se poate spune cu certitudine ca este sau nu autentic ( foarte posibil sa nu fie) insa cu siguranta este o lectura interesanta despre cum se poate organiza o campanie. Cat de eficienta...vom vedea.
align="right" id="quote2">Da, sint stenogramele PNL. Eu cred ca sint reale.***************Astia au depasit deja orice limita. Prezinta vila aia de protocol si mai au putin si arata robinetii de aur ( va mai aduceti aminte )?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...