Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

METASTAZE OSOASE MULTIPLE ULTIMA PARTE


Recommended Posts

Si eu am urmarit subiectele lui, chiar daca nu am postat. Un om deosebit, intr-adevar. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace. Remarcabila dorinta lui de a ne da de stire ce s-a intamplat! (multumim, Angelica!) Ar merita un buchet mare de flori la mormantul lui.[flo][flo][flo] (Daca se organizeaza ceva, sunt dispusa sa particip si eu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu l-am urmarit ... Acum cand stiu ca boala a invins, m-am dus inapoi si i-am citit primul mesaj ... Cata speranta si cat optimism ...cate incercari cu tratamentele astea naturiste in care eu nu cred, cata vointa si dorinta de a trai. Drum Bun Domnule Gelu ...sunt sigura ca oriunde te vei duce te vei remarca [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma miram ca Gelu sa lase o treaba neterminata. Multumesc Angelica. Nu pot sa uit sfaturile lui, eram asa linistita dupa ce vorbeam cu el. De cate ori beau limonada cu bicarbonat ma gandesc la el, el mi-a dat reteta:) Prin Gelu am cunoscut o alta persoana minunata, Mirela, din Brasov. Si ea s-a prapadit, iar el a suferit foarte mult pentru ea. Acum suferim noi pentru el. Gelu si tatal meu care a murit acum 3 saptamani si Mirela.. au fost doar niste comori pe care Dumnezeu le-a ingropat sa le pastreze. Dumnezeu sa-i ierte. Mi-e dor de ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dzeu sa-l ierte. imi pare rau...........:( __________________________________________ "Munca in exces dezumanizeaza si de aceea e imperativ sa vedem munca cel mult ca pe un rau necesar, ce trebuie evitat sau scurtat ori de cate ori avem ocazia, daca vrem sa ne pastram integritatea fizica si sanatatea mintala. !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...