Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Refresh Ten Obosit


dulcetica

Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da-tzi.mi si mie va rog o farmacie ,cu filiala in marile orase,care are pe stoc crema asta!

 

Sa o pot lua din farmacie si nu on.line!

 

Eu am dat o cautare acum intr-o seara pe site-ul Sensiblue(asta stiam eu ca e mai renumita la mine-n urbe)si nu mi-a dat niciun rezultat.

 

Multzumesc!

 

PS:Da se gaseste si in Germania insa cea din linkul lui Androix,costa 36 de euro!

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da-tzi.mi si mie va rog o farmacie ,cu filiala in marile orase,care are pe stoc crema asta!

 

Sa o pot lua din farmacie si nu on.line!

 

Eu am dat o cautare acum intr-o seara pe site-ul Sensiblue(asta stiam eu ca e mai renumita la mine-n urbe)si nu mi-a dat niciun rezultat.

 

Multzumesc!

 

PS:Da se gaseste si in Germania insa cea din linkul lui Androix,costa 36 de euro!

 

Dana

HelpNet. Din cate am inteles de la Adina (Adina, multumesc din suflet...din nou [flo] ) doar la ei se gaseste pentru ca ar fi preluat contractual cu producatorul dupa ce importatorul precedent a falimentat.

Eu am gasit si am luat doua, o sa am grija cand se apropie prima de sfarsit sa refac stocul. Costa putin sub 40 RON.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, ai folosit si GlycoA? DAca da, cum ti se pare crema pe care o folosesti acum comparative cu GlycoA?

 

Am folosit GlycoA insa crema noua nu am inceput-o inca.

Are o formula foarte buna, asemanatoare cu cea de la Paula's Choice (e f renumita).

 

Revin cu vesti cand mai dispare soarele [:)] Nu o voi folosi mult pt. ca mai am inca de facut sedinte de epilare pt. perciuni si fiind facute cu laser nu trebuie sa folosesc nimic care sa faca pielea fotosensibila [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzumesc Ramiris!

 

Am vazut ca este si in orasul meu si mai ales am vazut ca are filiala si in Gara de nord1Poate daca-mi permite timpul,imi iau de acolo sa fiu sigura!

 

Dana

 

Dana, vezi ca poti verifica pe site daca au stoc in farmacia unde vrei sa mergi.

 

Am intrat pe linkul pus de Androix si pretul la GlycoA e 40,22 RON, adica mai putin de 10 EUR.

 

Ah, am citit acolo ca pentru depigmentare se recomanda in combinatie cu UNITONE 4, tot de la Isis. Acum nu stiu ce inteleg ei prin depigmentare, eu am niste pete de la soare... O sa ma mai documentez.

Ce bine era sa mai intre Mirela sa ne sfatuiasca.

 

Intreba cineva de serum anti-ageing. Eu m-am inteles excellent cu cel cu acid hyaluronic preparat de Mirela, mai am putin si o sa o contactez pentru o comanda noua.

Oricum vreau sa reiau iarna asta si peelingul mediu cu acid glycolic. Sper sa mai prepare Mirela ca din ala chiar nu stiu de unde sa iau din alta parte fara sa risc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...vad ca nu am cum cauta daca o au sau nu in stoc...bine ca stiu unde s-o caut si am s aincep cu Gara de nord...

 

Da,Ramiris,undeva la 10 euro...o diferentza de 26 de euro cu ce se gaseste aici! [alcool] [alcool]

 

Dana

 

Ai o casuta deasupra careia scrie "Cauta produs in farmaciile Help Net".

Scrii acolo "Glyco A" si-ti returneaza o lista de farmacii in care este pe stoc.

Daca te duci in dreapta pe "gaseste o farmacie Help Net" o sa vezi ca cea de la Gara de Nord este "help net 3".

Acum este pe stoc acolo, farmacia apare in lista unde se gaseste momentan produsul.

 

 

In Germania e fix acelasi produs sau ceva similar?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...