Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Refresh Ten Obosit


dulcetica

Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cred ca s-a dus un rand de piele... E normal asa? Eu sunt la prima utilizare si inca experimentez. Ca aspect general, tenul meu nu mai are nuanta aceea terna, palida, parca e mai luminos. Insa tot ma strange. Folosesc creme hidratante si seara si ziua si tot imi simt fata uscata. Au trecut de abia doua saptamani, asa ca mai astept sa vad ce se mai intampla.

 

Ah, e normal totusi, sa intepe asa de tare la fiecare utilizare? Sambata seara chiar am luat o pauza, ca ma saturasem de atata usturime...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca s-a dus un rand de piele... E normal asa? Eu sunt la prima utilizare si inca experimentez. Ca aspect general, tenul meu nu mai are nuanta aceea terna, palida, parca e mai luminos. Insa tot ma strange. Folosesc creme hidratante si seara si ziua si tot imi simt fata uscata. Au trecut de abia doua saptamani, asa ca mai astept sa vad ce se mai intampla.

 

Ah, e normal totusi, sa intepe asa de tare la fiecare utilizare? Sambata seara chiar am luat o pauza, ca ma saturasem de atata usturime...

Eu sunt in al doilea an de folosire, doar ca pe vara nu ma dau. Cred ca intepaturile difera de la caz la caz. Pe topicul pe care activa si Mirela erau fete pe care le intepa tare, iar pe altele putin spre deloc.

In cazul meu, inca de la prima utilizare, m-a intepat doar cateva secunde la aplicare. Totusi, toamna trecuta, dupa o perioada de utilizare, aveam o senzatie de "durere" la nivelul fetei, asa ca am renunta o perioada la aplicare. Acum, ma dau de aprox, 1 luna si uneori ma inteapa dar doaR LA aplicare.

Faptul ca te strange pielea, nu stiu....poate trebuie sa aplici mai multa crema hidratanta precum si mai multa hidratare din interior.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am inceput sa am senzatia ca incepe sa devina agresiv glyco-A-ul asta.

s-a dus un rand de piele, probabil acum trebuie folosita cu constiinciozitate, incat sa inceapa tesuturile sa se regenereze. dar ma ia frica. nu sunt chiar convinsa ca-mi fac un bine, e prea fortat procesul. 

am ramas la o aplicare la vreo 2 zile , macar e un peeling decent. 

 

brrr, si cand ma gandesc ca asta e unul dintre cele mai putine invazive tratamente.. [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in al doilea an de folosire, doar ca pe vara nu ma dau. Cred ca intepaturile difera de la caz la caz. Pe topicul pe care activa si Mirela erau fete pe care le intepa tare, iar pe altele putin spre deloc.

..

Nu ai cumva salvat topicul respectiv? Cred ca au fost mai multe "capitole", daca nu ma insel. Stiu ca la momentul respectiv l-am citit si eu, din pacate nu mi-am notat, salvat anumite lucruri. Nici nu mai stiu cum se chema "Secrete de frumusete", oare sau "Trucuri de...". Isi aminteste cineva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...