Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Refresh Ten Obosit


dulcetica

Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ei,am dat si eu o cautare sa vaz minunea,dar,dupa cat am citit,astept momentul cand nimic nu va mai conta ca sa fiu frumoasa. [:-)))] Mi-e frica mai ales ca am vazut ca pana isi face efectul tre` sa stai in casa,sa nu te expui la soare...sa nu...sa nu.....si pana se vede ceva se jupeste pielea.... Probabil ca efectele depind de la om la om.....prefer sa lungesc aparitia momentului in care voi fi nevoita sa folosesc si altceva decat produse naturale....eu fac alergie pana si la fdetergentul de vase sau la gel de dus.....eczeme fac de la astea.... A_iulia in subiect era vorba de tenul uscat.O crema buna,de firma pentru problemele astea ar fi suficient.Insa si aici depinde de ce suporta tenul.

Tenul gras imbatraneste mai greu,face riduri mai greu si in general se comporta mai bine la trecerea timpului.Insa nu strica sa stim ce si cum.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am 45, n-am nici 40...da' nu-mi pare rau ca o folosesc de mai bine de 1 an. Zicea cineva la subiectul ala, parca am descoperit o minune a lumii, asa ma simt :) Acum fiecare foloseste ce doreste, treaba fiecaruia. Am vrut doar sa impartasesc o experienta foarte foarte pozitiva. e drept ca eu m-am ferit mereu de soare - nu am nicio [problema sa folosesc zilnic (chiar si iarna), crema cu SPF 50. PS: Eu tot ten uscat am. Si am inteles ca se cerau recomandari pentru un ten ofilit...ei bine, recomandarea mea chiar pentru asta era.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am, eumada...

 

Dar spuneam ca eu nu ma prea expun la soare, chiar ma feresc de el pe cat posibil. Si folosesc mereu crema cu SPF 50. Nu mi-a aparut vreo pata desi ti-am spus ca folosesc regulat crema respectiva. Dar stiu eu cum o fi pe pielea altora?

 

Oricum, daca ii da prin cap cuiva sa foloseasca crema respectiva, sa caute in arhiva discutiile de atunci - sunt foarte multe informatii acolo care sunt de folos.

 

Eu peeling-ul mai concentrat (cel ce se face la 3 luni, cu concentratie mai mare) nu l-am incercat inca. Nici nu l-as incerca sincera sa fiu...sunt multumita deocamdata de rezultatul cu crema asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, a fost un subiect, recomandarea a fost facuta de o membra a forumului care era farmacista, a tinut un subiect pe tema asta pana anul trecut.

 

Nu ma prea pricep eu sa caut in forumul asta nou. Oricum, crema se numeste Glyco A si costa in farmacii apx 25 lei.

 

Stiu subiectul!

 

N-am stiut ca se gaseste in farmacii .

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...