Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Refresh Ten Obosit


dulcetica

Recommended Posts

Corina, ai vazut ca balanta inclina catre rezultate bune. Oricum ieri am avut parte de o experienta cel putin halucinanta din care am ramas totusi cu constientizarea faptului ca poate nu sunt eu suficient de constiincioasa cand vine vorba de un tratament indelungat asa ca am decis s-o mai cumpar si eu inca o data si s-o folosesc in continuare pana prin mai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

.... cumpararea unul fond de ten de toata isprava. [:D]

Si care e ala? Ca si eu, dimineata, fac un amestec din trei fonduri de ten.... si tot nu sunt multumita.

 

Edit: ca mi-am dat seama ca ai scris ieri dar era tarziu si nu am apucat sa vad despre ce e vorba. E Max Factor Lasting Performance?

Nu prea am folosit produse de la Max Fcator, cred ca am avut demult o pudra. Ia sa vad eu ce scrie pe net despre el...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Eu am un ten tare pacatos, uscat ...de, ten de blonda.

Cam de o saptamina ma dau cu Estee Lauder  - Revitalizing supreme creme  pot sa spun ca sint tare incintata ...o folosesc si dimineata si seara.

 

http://www.esteelauder.co.uk/product/688/20707/Product-Catalog/Skincare/By-Category/Moisturisers/Revitalizing-Supreme/Global-Anti-Aging-Creme/index.tmpl

 

Si am constat ca de cind folosesc toner in mod constat nu mai am pielea asa uscata ...folosesc unul ieftin ...dar am vazut ca ajuta.

 
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu am terminat crema,deci am inceput in prima saptamina a lui noiembrie si aseara am terminat-o.

 

Per total sunt multzumita,consider ca nu am aruncat banii,ba chiar sunt hotarita sa mai cumpar,sa vada cum cine face primul drum spre Romania si-mi poate cumpara! [:)]

 

Tenul este mai luminos,porii inchisi,parca si ceva riduri finutze sau mai diminuat...deci la mine a fost ok.Cum spuneam intr-un mesaj anterior,numai faptul ca ma uit in oglinda dimineatza si vad un ten luminos este un mare ,mare punct cu plus.

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa imi propusesem si eu sa fac pauza in vara.

Eu nu am reusit sa termin nici primul tub, al doilea e neatins nedesfacut si vreau sa-l vand pentru ca e clar pe mine nu ma ajuta crema asta. Nu am vazut imbunatatiri dimpotriva, mi-a iritat o zona cu probeleme in asa hal incat mi-au trebuit saptamani intregi sa scap de mancarimi si roseata. Asa ca nu mai are rost sa insist cu incapatanare. Deci daca cineva e doritor, de pe meleaguri mioritice, eventual chiar din bucuresti si poate sa ma scape de ea o dau cu draga inima, e luata de la farmacia tei si am dat pe ea 38 de lei, vad ca acum e 36 pe site si eu macar 35 vreau sa recuperez de pe ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc peeling-ul asta rarutz - de vreo 2 ori pe saptamana. Mi-e bine asa cu ea, mai des ma irita prea tare. Si eu am luat-o pentru perioada iernii, cand va fi soarele mai puternic nu ma vad in stare sa port SPF total pe fatza...

 

Voiam sa va spun ca am descoperit o crema minunata pentru iarna, Riche creme cu omega 3-6-9, de la yves rocher (crema concentrata compensatoare ii spune in ro). Uleioasa dar patrunde excelent in piele, fara sa lase urme - iar eu am tenul mixt spre gras. Pentru tenul cu tendinta uscata e chiar mai buna. Tare mult imi place, n-am mai intalnit asa formula. 

 

Stupid question dupa vreo 3 luni de folosire [bang] [bang]: dupa ce o aplicati si o lasati o jumatate de ora, o clatiti inainte sa puneti crema hidratanta pe fatza ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...