Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Refresh Ten Obosit


dulcetica

Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu nu stiu ce inseamna tot felul de prostii, eu am devenit mare fan al cremei de peeling cu acid glycolic dupa un subiect vechi de pe forum. Nu cred ca exagerez cu nimic cand spun ca arati mai tanara cu pe putin 5 ani dupa ce o folosesti.

Subscriu, eu ma bucur ca am descoperit topicul ala, mi-a schimbat efectiv aspectul tenului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Probabil cand oi avea vreo 45 de ani voi incepe sa folosesc ceva de genul asta....nu de alta da` io vreau sa raman tanara vesnic.Insa  din pacate eu dezvolt intoleranta la creme...cam dupa a doua aplicare.

Stii cum se spune? Dupa 40 ani fiecare femeie are pielea pe care o merita.

Adica dupa 40 ani se vede cat te-ai ingrijit inainte, ca pentru orice altceva si pentru piele e valabila zicala "mai bine sa previ decat sa tratezi".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu pot sa traiesc "in umbra"...imi place sa merg la mare si sa ma bronzez decit ca am o problema cu petele solare pe fatza [bang] apar imediat ce ma expun la soare si muncesc din greu sa scap de ele pe urma.

ma gindesc serios sa-mi iau o chestie din asta de-i la moda in China [masc] [:-)))]

 

http://blog.dramafever.com/2013/04/chinas-new-beach-trend-the-face-kini/

 

ps - pudra bronzanta si fondul de ten sint suficiente pt fatza

 

la mine SPF-urile astea nu fac treaba...pielea tot se coloreaza nitel iar petele se inchid de-a-binelea, indiferent cit de mult si des aplic

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/63211-cum-se-pot-elimina-ridurile/?hl=glyco&do=findComment&comment=2429764

A_Iulia,asta e subiectul? O sa-l citesc ,merci! Deci nu e indicat sa o folosesti vara?

Ramiris ,tu ce-ai schimbat concret si de la ce s-a imbunatatit  vizibil? In cit timp? Ca sa nu renunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu ce inseamna tot felul de prostii, eu am devenit mare fan al cremei de peeling cu acid glycolic dupa un subiect vechi de pe forum. Nu cred ca exagerez cu nimic cand spun ca arati mai tanara cu pe putin 5 ani dupa ce o folosesti.

Bai, am citit si eu subiectul ala si am tot zis ca-mi iau. Eu am niste pete pe fata si ten acneic. Vroiam sa te intreb daca o folosesti si acum vara?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...