Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

zatz schimbat, ibric spalat ... poftiti va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salut fetilivreau si eu o cafeluta. aici ploua cu galeata si mi-e somn de mor frumuselule ce baieti mari ai ma,sa-ti traiasca,si sa fi soacara in curind sa vin si eu la nunta la bacau. marule, in loc sa-i multumesti lui biluta ca daca nu era el minte luminata [hot],trebuia sa imprumuti abac-ul lui frumusica ca sa-ti faci socotelili la finantele tale de la bibici. auziti fetelor baiatulñ meu azi s-a urcat pe masuta de cafea si si-a bagat picioarele in cafeaua mea[mamica]recunosc ca ma ai are doar bufetul de bucatarie si masina de spalat de escaladat ,restul inaltimilor au fost conchistate.adica biblioteca ,mobila de tualeta,mobila de la el din camera.[mamica]baiatul mami caprit. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Principeso,so fi saturat sa te tot vada cafelind si razand de una singura. Fii sigura ca va chem la nunta,da' mai incolo,ca are inca mult cash la bot.Sau,cine stie,ma pot trezi ca vine si-mi spune sa-mi iau tzoale de soacra.Nu-s baietii mari,sunt io 'matura'.Sa nu ma'ntrebi cati ani,ca dau cu pc de toti peretii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...