Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

zatz schimbat, ibric spalat ... poftiti va rog!


Recommended Posts

ok, mai scriu odata mesajul, cu urari de "bine" in gand pentru BG deci, stundentii au deja pe laptopuri instalat office 2007 si profii nu aveau inca. so documentele nefiind compatibile s-a hotarat ca toata universitatea sa treaca pe 2007, si sa trainuiasca toti necajatii care castiga o paine acolo principe, tot nu ne-ai povestit cum de-ai ajuns pe taramuri exotice Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
pai ma frumusico , ce mie canada ce mie venezuela tot continentul america este tot tre sa treci girla. ce sa zic am venit in "vacanta " la rude,am ramas .la inceput a fost immm nici prea greu dar nici usor ,ispanici sunt suflete calde nu este greu sa te integrezi.trazbesc fetele noastre la japonezi,dar eu in ginta mea?? venezuela este o tara fff frumoasa cu o clima nemaipomenita si vegetatia tropicala te face sa twe simti in paradis. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am venit ca rezident planuiam sa venim la anu, dar poate reusim sa facem o scamatorie si sa ii aducem pe ai mei aici, daca reusim sa ne luam casa sunt multi de 'daca' dar sincer mi-ar conveni sa vina ai mei aici decat sa merg eu in tara. la cate cunostinte am, la cati am de aduc cadouri, mi-e mai ieftin sa invit familia pe rand aici, ma refer la familia extinsa Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...