Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

zatz schimbat, ibric spalat ... poftiti va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata. Am avut ce cetit nu gluma. Fetilor voi seara aveti "writenita" (asa mi-a venit [bang]). Rebiana o cafea bei cu mine? Sa ne plingem una la alta cind ne-o veni pofta de-o tigarusha. Adina plimbareala mi-ar placea si mie... insa salariul cred ca ar fi mai amre (la noi se puncteaza deplasarile). [hot] Fanna sa-ti traiasca barbatii. Wonderful si ai tai barbati sa-ti traisca si sa te faca soacra - una d-aia buna. (le zic barbati... ca is asa mariiiii [alcool]) Wonderful contrtimp sint eu, dimineata apar cind voi dormiti si la prinz cind craieriti. Lasa ca te vad eu cind o incepe scoala. Maru bun venit in club - si eu tot finante pap toata ziulica. Insa mie macar imi plac... cu putintel sos de la transpiratia abundenta cind nu-ti da la o zecimala. Principe ploua la voi.... poate stam in acelasi oras, ca azi noapte a fost furtuna si la noi. [hot] La ce relama ai facut locurilor de pe acolo... deja ma vad in avion. Vreau si euuuu... Rebiana ai vrea sa ai si tu 3 barbati acasa ca Wonderful. Maru ai zis ceva de casa? Pai hai cumparati una mare, sa avem unde veni in vizita. Lulu nu te plinge mama, furtuna e buna la ceva. Lasa sa mai ploua din cind in cind ... trage la ..[hot]. somnic... Fetili va pupicesc. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003
ia o cafea mare lulu si sa vezi cum iti intrii in parametrii
Am "[cafea]drinkait" si"[fum]smokait" dar nu mi-am prea intrat in parametrii.Dar lasa ca imi revin duminica (simbata is la scirbici), cind o sa lenevesc cu fiica-mea[zana]...Daca ii vreme [pic]urita nu trebuie sa ies afara cu ea asa ca stam in casa[ttv].Mai am putin...pina duminica.[:D] [zz][zz] Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetili sint neagra de suparare... a inceput sa picure ... adica sa vina... CM. [bang][bang][bang] Astazi noi plecam in zona Buzului, la vulcani. Luam si cortul, dar ca si in alte dati, numai sa-l avem in masina, ca de lene de lipim de vre-o cabana. In schimb mi-a cam pierit cheful. Dimineata cind am coborit bagajele la masina, chiar glumeam ca nu trebuie sa car daca sint insarcinata... din pacate s-a dus sarcina mea [:(] Lulu care singuratate mama... vreau si eu o printesa si promit ca stau in fiecare we acasa ... cit vrea ea. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fete, sa va explichez, eu de ce mis lonly.Sotul meu lucreaza dincolo, fetitza mea in cursul saptaminii sta la bunica mea, asadar in cursul saptaminii sunt LONLY.Dar lasa, ca vin sarbatorile si vine sotul meu acasa si atunci poate sa tune si sa fulgere...ca de cutremure ma ocup eu... fannna - nu sunt libera in cursul sapatminii. ina - si eu tot in we stau cu ea. Avem noroc ca ea ne intelege atit pe mine cit si tata ei. Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...