Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

zatz schimbat, ibric spalat ... poftiti va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
atunci nu mai citesc nimic... pur si simplu eram curioasa sa vad cine mi-a dus dorul [:D][:D][:D] ina , inca n-am revenit... acu` is la soacra-mea si nu stau prea mult..al meu s a dus cu ea cu treaba prin oras si eu am vrut sa raman acasa ca sa intru sa va salut .. cand imi vine laptopu acasa atunci puteti sa ma intampinati cu flori , cafele si etc . [:)][:)][:)] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana,fa-ti niste analize,sa n-ai o infectie in sange.ne pare tare rau ca ai probleme tu si cel mic.Dar in curand o sa te linistesti.Cand poti,da-ne cate un semn de viata.Te pupam.[pup][pup][pup] Belutzoooo,ce cafteala meriti.Sa nu dai tu un semn de viata atata timp!?Spargeam un internet si tot facem ceva.Nu stiam ce s-a intamplt.Bine ca totu' e ok. Adinaaa,iote ca la rain si Spain nu ma gandisem;da' n-am logoped si lingvist ca aia a luiG.B.Show si nici flori de vanzare.Deci rain,Spain,plain,adicatelea rime-n -ain.Dar in -uck nu se poate?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toate ti-am dus dorul. Adina a craierit si s-a procopsit cu inele cu pitricele. Andrath e f. ocupata sa ma cearte intr-una pe mine [pup] Ioana deschide cafenele... om cu initiativa. Iuliana se uita pe gaura cheii si acum vrea analize si tratamente. Maadi se mai cafeleste cu noi cind are timp. Mariussimiuc mai rarut... dar e ocupata [flo] Maru are timp de cafea numai cind altii dorm. Principe trece sa ne mai ia de urechi. Rebiana e ocupata insa cu scuza. Wonderful mai da cite o cafea ... cind are timp, ca e in vacanta si se plimba mult. Sigur am uitat din evenimente ... poate si din fete (sa nu ma bata... prea tare). eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Andrath e f. ocupata sa ma cearte intr-una pe mine
BA sa avem pardon! Io nu te-am certat! Si daca te-am certat nu recunosc nimic ca nu-mi aduc aminte, na! Acu' tre' sa taiem vitelu' ala gras pentru intoarcerea fiului (pardon, a fiicei) risipitoare... Apropo de cafea, ia sa-mi fac si io una ca-mi frige buza... Facui una azi! La noi lucreaza multi nemti, noi nu stim germana, ei nu stiu romana, asa ca engleza si gimnastica sunt la putere. L-am intrebat pe un neamt cat e ceasu', adica ora, da' l-am intrebat :"HOw much is the watch?" Raspuns: Nu, domnisoara, asta-i al meu si nu-l vand... M-am facut rosie si apoi am incercat sa-i explic ca vroiam sa stiu cat e ora, dar, evident, inutil... Omul se tinea de incheietura si se uita suspicios la mine [bang] Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...