Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

zatz schimbat, ibric spalat ... poftiti va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adinaaaa,esti inca in conced? ---------------------------------- nu te aude ,e la BACAU in vizita cica are o pretena acolo[:D] m-am intilnit p centura cu ea era pe [bicla]masiona inca o are in atelier.eu eram la treaba fceam racolaj, pardon angajari, sti tu ptru negotul nostru. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba inca n-am pus ardeii la copt ca am fost la munca nu-ti spusei,acu ma duc sa-i pui ,lui sebi i-am facut spagheti cu carne si a mincat de s-a rupt in cur.ii iese un dinte si face mofturi. frumusico nu t `preocupa ca-s murdarele p intuneric nu se vede ,important este sa faca triaba buna,ia dute si mai angajeaza si tu sa fac si ioa ardeii,ca vine balaurul acum si masa nu-i gata deja a aruncat buzduganul....pazea vine. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wonderful super tare ca mi-ai zis Iulica,numai mama imi zicea asa cand eram pustoaica la ea acasa[^]. Ooofff fetelor fusai astazi la oftalmolog.Cand m-a vazut doctora aia asa s-a inchinat,pe bune,aveam o juma de fata umflat si deja cocea nenorocitul ala de ulcior.Mi-a pus barba pe un suport,s-a uitat la ochiul meu sa vada mai exact care este treaba si mi-a spus ca trebuie sa rezolve putin treaba chirurugical.M-a chinuit pe viu,m-a zgarmat si ma gaurit de mi-au iesit ochii.La un moment dat m-am albit la fata ,m-am inmuiat si pt cateva secunde nu am mai vazut nimic,m-am inmuiat toata,m-am pierdut cu firea de durere si sa cad de pe scaunul ala pe care stateam.M-a tinut asistenta cateva minute cu comprese,sangele curgea de mama focului,eu nu mai puteam,eram obosita,nemancata cat era sa mai rezist si eu la durere dupa ce m-am chinuit eu o gramada cu ea,dupa ce mi-am revenit m-a luat iar dar de data asta a mai avut putin.Noroc ca a fost socrul meu cu mine si ma astepta afara.Am plecat tremurand. Puiutul meu astazi s-a simtit foarte bine, a fost vesela,i-am cumparat ieri batista bebelusului si i-am tot curatat nasucul ca sa respire si ea saracuta bine. Bine ai revebit Beleutza.Te iertam pt ca ai lipsit asa de mult su ne-a fost dor de tine.De la Stefania se pare ca nu e nici un semn. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...