Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 103
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Nicoleta
Unde il pot gasi pe dl. doctor Dan Gheorghe, orelist pediatru? Ca nu mai colaboreaza cu Medicover. Multumesc. Nicoleta
La Sanador in Victoriei:Str. Dr. Dimitrie Sergiu nr.26-28, sector 1, Bucuresti, RO-011026 Tel: 021 3102009, 021 3102012/13/14/15 Fax: 021 3102006 Acum insa e in concediu, pana pe 18 iulie. [url="http://community.webshots.com/user/lilianacsaki"]Pozele noastre[/url] [url="http://community.webshots.com/user/liliana_csaki"]Poze noi[/url] [url="http://community.webshots.com/user/lilianacsaki2"]poze nou-noute[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am fost operati de polipi in mai, la Budimex, la dr. Ursuleanu, care este un super om si dr. Dupa o "cura" de 33 de zile de antibiotice, infectie in gat permanent, 2 otite intr-o luna, ne-am dus la el si l-a pus pe picioare pe Calin. De cand l-am operat si am urmat si un tratament de imunizare nu mai avem nicio problema. Il recomand cu cea mai mare bucurie si incredere. Sanatate multa. Pupici, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna Maady, Imi poti da si mie numarul de telefon al Dnului Ursuleanu? Si imi poti spune cat ati platit pentru operatie? Eu am vorbit cu Dl. Dan Gheorghe, care a fost recomandat de ff multa lume, dar cand am discutat la telefon, m-a intrebat pe un ton rastit..unde vreau sa-l operez? La privat sau la spital?...La privat e 350 Euro, la spital nu mi-a spus...Mi s-a parut cam ciudat fata de toate recomandarile. Multumesc mult si o zi buna,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Deltady, poti sa ne spui ce-ai mai facut? v-ati operat? Si noi trebuie sa facem operatia de polipi cat mai curand, si ma gandeam tot la Dr. Dan Gheorghe, dar dupa postarea ta... m-ai cam pus pe ganduri! da-ne amanunte, te rooog[flo][flo] NIcoleta, mami de 2 nazdravani: [bicla]Andrei (14.08.2002)si [bonjovi]Radu (11.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poate sunt pe langa subiect si noi am scos polopi la varsat ade 2 ani dupa o otita perforata tratata si multe traheite, copilu dormea cu gurita deschisa si sforaia se infunda si nu se odihnea, am cautat si informat pe marginea acestui subiect si ma mai citit ca polipi netratati (operati in cazurile in care se impune aceasta interventi) sunt factor de infectie in organism si ajung sa deformeze si trasaturile fetei la copil. noi ne-am operat la inceputul lui 2006 in ianuarie operatia in sine a durat 20 minute cu anestezie locala este o operatie prin smulgere (asa mi-a explicat medicul), care nu implica riscuri foarte mari. eu as fi vrut sa il anestezieze general dar mi-a explicat ca e riscant si nu e indsicat ca pt o interventie asa simpla sa chinuim copilul cu anestezie generala care dupa iesirea din operatie presupunea stat la pat cu perfuzie si eventualele reactii de voma. asa la ora 8 a intrat in sala de operatie iar 8.30 era in salon unde dupa o ora si 30 de minute ne-a trimis acasa. doar cu nurofen si panadol pt durere. reacti post operatorii nu au existat doua zile i-am dat mancarea mai mult pasata iar dupa am intrat intr-un regim normal de viata. de atunci si pana acum nua mia avut infectii in gat cu exceptia unei laringo traheite acum un an. [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...