Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...?(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ceau fetelor,tot n-am rezistat pina vineri. Ioana ma bucur ca esti "relativ" bine.Eu nu stiu daca voi mai fi in data de 6 in Arad dar daca nu atunci poate ne putem intilni dupa data de 11 ca tare as vrea sa te cunosc.Pozele sunt foarte faine! Alina M. ii bine daca lucrezi de dimineata ca atunci ne putem intilni toate fetele intr-o dupa-masa sau seara eventual pe strand.Vezi ca i-am dat nr. meu de telefon din Arad la Clau.Ma bucur ca a fost fain la nunta,dar m-as bucura daca ati putea trimite un pic din caldura din Ro. si aici.Sunt doar vreo 20 grade afara si chiar acum 2 minute a plouat ca din galeata dar undeva iesea iar soarele.De abia pe vineri anunta timp frumos(de iulie) cu 26!!! de grade. Gabi ma bucur ca te simti mai bine. Clau,intotdeauna cind intru eu tu nu esti pe aici!Pe unde te ascunzi? Restul fetelor,ce mai faceti? Acum va las si mai vorbim noi.Va pup[pup][pup][pup] LindaG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ne-ai scris Ioana si ca esti bine.Te pup si speram sa ne intalnim curand.Pupici si lui bb![dual][dual][dual]Imi pare rau ca socrul tau e bolnav.Ieri am trecut prin Craiva cand am venit de la Bihor. Li,tentatia e mare si mai ales daca esti dependent de DC.[:D]Sa stii ca eu nu as rezista sa nu intru intr-o zi.Mai e putin si esti in Arad si tu! Clau ce suc ii dai la Raul,de morcov si portocala? Dragos nu a vrut sa bea suc de morcov nicicum,ii dadeam doar de portocala. Fetelor,azi am vorbit cu Cristina,m-a sunat ea.In 22 iulie e ziua gemenelor,implinesc 2 ani si sambata vine sotul ei si sta 3 saptamani.Ele mai stau pana in septembrie,parca asa a zis.La sfarsitul lunii merg la mare.Va transmite salutari si va pupa.Fetitele sunt foarte neastamparate,toata ziua trebuie sa fie dupa ele,noroc ca are cine ca sta cu parintii lui Cristina si cu bunicii. Va pup si ne mai vedem maine!!!![pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor!!! In sfarsit am si eu liniste...Raul al meu azi a fost tare plangacios, am impresia ca din auza dintisorili...cred ca se pregatesc sa iasa...ii e umflata putin si gingia si tare marait e de vreo 2 zile incoace...e tot timpul cu pumnii in gura, roade pe el de mama focului si ii curg balute...Mi-e tare mila de el de mi se rupe sufletul... Fetelor am fost sambata noaptea pe Ghioroc...mama ce misto a fost!!! Am stat pana pe la 4 dimineata, dupa care am mers sa mancam o ciorbita de burta la Transi...YYYAAAMIII, Yami ca mi-a fost tare dor de ciorbita[pofta][pofta][pofta], iar duminica toata ziua am hodinit, doar spre seara am fost cu Claudiu si cu Raul la o plimbare...Mi-am scos baietii la o inghetata, de fapt pe ala mare la inghe iar pe cel mic la o gura dew aer, ca si aia e buna![:-)))][:-)))][:-)))] Alina, ma bucur ca v-ati simtit bine la nunta!!! Si voi smecherilor ati mers singurei la distractie????!!!![;)][;)]...N-a plans Dragos dupa voi??? Ioana, ma bucur ca esti "relativ" bine...Te asteptam la marea intalnire!!! Gabi, sti vorba aia? "cui pe cui se scoate"...eu asa procedez cand ma doare gatul, mananc inghetata si gata imi trece...acum nu de fiecare data functioneaza, sa nu crezi[;)]...o data chiar am inrautatit treaba, am facut ffff mult puroi in gat...a fsot tare nasol atunci, dar tot nu m-am invatat minte[batcap][batcap][batcap]...Ce mai face Tudor???NU i-am dat suc lui Raul niciodata mai mult de 100 ml, chiar nu ma risc cu toate ca el ar vrea cat de mult posibil... Li, draga mai putin si veniti la Arad...abia astept sa ne vedem...Si la noi s-a cam stricat vremea, e mult mai frig...dar totusi parca e mai bine asa! Alina33 pe unde umbli, ca nu ai mai dat nici un semn de viata??? Vezi ca punem interpolul pe urma ta[:D][;)] Anto, oare cum o mai fi??? Va doresc somnic usor!!![pup][pup][pup] P.S: TORIA, multimim mult ca ne ti la curent cu starea lui Anto!!!! Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor pe unde umblati???Mai dar asa liniste nu a fost niciodata la noi!!! Eu si Alina se pare ca suntem pasari de noapte...numai noapte avem liniste...mie cel putin acum imi place ca am sunt si eu libera, Raul doarme, Clau doarme si pot sa butonez cat vreau si fara sa ma conturbe cineva!!! Azi am fost cu Clau si cu Raul la o plimbare pana la UTA la fantana...am avut chef sa-l scoatem cu hamul...i-a placut foarte mult si la un moment dat a sia dormit...a fost atata de dragut...dar bietul Claudiu a facut putina cocoasa[:D][:D][:D] Alina eu abia acum am vazut mesajul postat de tine azi noapte....azi ma gandeam ca am s-o sun pe cristina zilele astea sa vad ce mai face, dar vad ca s-a gandit ea sa mai sune...biata de ea nu ii este usor cu 2...cand or fi fetele mari are sa fie trai pe vatrai!!!Ma bucur ca sunt bine!!! Azi i-am scris lui Anto un mesaj, dar nu am primit nici un raspuns...adevarul e ca i l-am trimis cam tarziu...poate maine!!! Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor,da' pe unde sunteti? Aseara am vrut sa va scriu si au venit ceva musafiri care au dormit la noi si nu am mai putut intra pe forum.Ce ciuda mi-a fost!! [:(!] Ce ziceti de vremea asta,oare nu va mai fi cald vara aceasta? Dimineata si seara e chiar rece.Speram sa fie timp fain cand mergem in concediu.[beach]Eu vreau sa merg sambata la strand la Sofronea sa ma mai bronzez. Clau vad ca doar noi mai suntem pe-aici,ieri ai fost tu,azi eu.Sa vorbesc de una singura?[:D][batcap] Ce molesita sunt de la vreme asta nasoala! Mai tii cura de slabire? Ai slabit ceva? Eu sunt la cura de lebenita[:)],in fiecare vara mananc foarte multa lebenita,dar nu pt.slabit,imi place la nebunie.Ma duc repede sa mananc ca mi-am facut pofta.[pofta][pofta] Va pup fetelor si nu mai scrieti asa mult ca ma dor ochii sa stau sa citesc atata!!!!!!![:)][pup][pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Ce mai faceti? Clau, tu cred ca faci placinte, nu??? Te pregatesti de chef???? [size=6]La multi ani![/size=6][bum]Na, ca am vrut sa fiu prima care te felicita! Alina M, unde mergeti la mare? Nu mai zi de mers la plaja ca imi faci ciuda! Eu sunt o mare amatoare de soare, dar anul aceste nu am apucat decat duminica trecuta, o ora in curte la socrii. Cand ma gandesc, ca altadata in mai eram deja bronzata, iar acum ma vede soarele prima data la inceputul lui iulie!! II fain la sofronea? Nu am fost niciodata! mie mi-e graza sa ma duc undeva cu tudor, dar nici fara el nu m-as duce! Am vrea sa mergem si noi la mare pe la sfarsitul lui august, cu copilul bineinteles. Sper sa reusim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na Gabi ca m-ai prins!!!!!!!!!!Multumesc mult de urari! Esti prima care ma felicita!!! Mai fetelor daca m-ati vorbiti de mare sau de stat la plaja [sm][haibat][duel]..DA???????? Eu fetelor sunt franta de oboseala, am [vase][spala][rufe] si calcat..bine ca la bucatarie macar a stat masa si a facut praji, de fapt blatul pentru praji..Sa treaca odata si ziua mea, ca tare nu-mi place cand e ziua mea si am musafiri[batcap][batcap][batcap] Nu sunt multi, dar tot aia e... Maine iar am un program incarcat...merg la Geanta la control, apoi la treaba...vineri merg la tuns, as vrea sa merg si la pensat dar nu cred ca mai apuc[bang][bang][bang] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor. Gabi,noi mergem la Agigea,fara bilet,stam la o vila si mancam pe unde putem.Este mai ieftin asa decat cu bilet.Aici unde mergem noi au fost niste prieteni anul trecut si au fost multumiti.Este 300.000 lei /noapte camera cu 2 paturi+ acces la bucatarie(in camera este frigider).La plaja vom merge la Eforie Nord ca e mai fain,este foarte aproape de unde vom sta noi. La Sofronea e fain,sunt multi copaci,iarba si poti sta la umbra cu copilul,eu asa faceam anul trecut.Poti merge linistita cu Tudor,am mai vazut bb pe-acolo. Clau sa ne trimiti si noua praji!!!!![pofta][pofta]Eu nu te felicit inca pana in 16.[:X] De cand s-a nascut Dragos ziua noastra nu am mai tinut-o,am facut la ziua lui prea mare chef.Ziua lui Calin e in 22.07,dar nu am chef sa fac nimic pe caldurile astea. Ma duc sa-l domolesc pe Dragos ca nu doarme nici acum. Va pup si va doresc noapte buna.[pup][pup][pup][pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...