Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...?(11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ceau fetelor.Dragos e mai bine,nu a mai facut febra de 2 zile si a inceput sa manance.Doua zile nu a mancat nimic,doar 100 ml lapte.A fost foarte urat gatul lui,a facut exact ca mine. Clau nu-ti fa probleme ca nu e capul uniform,pana la 6 luni oasele se mai "modeleaza".Sa stii ca si Dragos dormea tot pe o parte si pe partea respectiva era mai turtit capul,acum e uniform si nu e turtit deloc.Problema ca isi tine capul intr-o parte nu cred ca e grava din moment ce e un bb jucaus si vesel.Si Dragos tinea capul mai mult in stanga(pe partea aia dormea mai mult) si o dr. mi-a zis sa-l duc la Neurologie ca poate are torticolis si trebuie facut masaj.L-am dus la o dr.de copii care lucreaza la noi si cand l-a vazut a zis ca nu are nimic.A vazut ca misca manutele,e vesel,intoarce capul si in partea cealalta,deci nu era nici o problema,nu i-am facut nici un masaj. Totusi pentru linistea ta dute cu el la dr.Geanta si-ti zice el daca trebuie sa mergi la Neurolog.Dr.Geanta are cabinet vis-a-vis de spit.judetean in fiecare zi de la 13-17 are program.Poti face programare la telefon 270383. Gabi ma bucur ca esti mai bine.Daca sotul tau a facut febra ar trebui sa ia antibiotic ca sa nu va dea si voua boala.Sa stii ca Amoxicilina se poate lua cand alaptezi,chiar in caz de urgenta cand nu ai alta solutie. Ma duc sa fac mancare ca Dragos doarme. Va pup si mai "vorbim". alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, mersi mult...aveam de gand sa merg la Geanta sa-l vada, ca spunea ca e suspect de luxatie la soldul stang- nu stiu exact cum i se spune si nu vreau sa spun o prostie...asa mi-a spus prima data cand a fost sa-l vada si a mai spus sa merg dupa ce face 3 luni ca sa-i vada piciorusul...Ieri cand am scris am fost tare zapacita si am uitat sa va intreb de numarul lui de telefon si de program...Alina gand la gand....[biz][biz][biz] Pupici la Dragos!!![pup][pup][pup] Gabi ma bucur ca te simti mai bine[flo][flo][flo]!!! Da vaccinul l-am facut doar acum, asa am fost programati...nu stiu de ce ca si eu am ramas socata cand am vazut...i-am si spus ieri ca noi facem 3 luni si a spus ca nu e nici o problema...[batcap][batcap][batcap] Am citit la fetele din Austria ca Anto e mult mai bine, dar e tot in spital!!! Sper sa apara cat mai repede alaturi de noi!!![olala][olala][olala] Mai fetelor noi cand ne intalnim[grup]???Eu tot propun si nimic!!! Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare![bis] De jumate de ora am ajuns si noi acasa.Am fost la cineva ca a fost o prezentare la produse Zepter si apoi am fost pe strand.A fost foarte fain,e placut afara.Ma bucur ca pe Dragos l-a apucat foamea,in sfarsit,ca de 3 zile nu a vrut mai nimic sa manance.Pe strand mi-a cerut clisa![batcap][:D] Ma bucur ca Anto se simte mai bine,dar oare ce-o fi avut?![?]Asteptam sa ne povesteasca ea. Alina 33 tu pe unde umbli,nu ne mai spui ce face Dragos? [copil] Li,Claudia,nici voi n-ati mai intrat pe-aici![colegi] Merg sa-i fac baie la Dragos si sa-l pun la culcare ca ar fi timpul. [dual][dual][dual][dual] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor,imi pare rau ca nu am mai apucat sa scriu.Nu am mai vrut sa intru in internet ca mi-a venit o nota de plata la telefon de numa numa si mi-am pus singura interdictie pentru internet dar barbatelul a vazut cum ma mincau degetele si a zis sa intru sa scriu.Asa ca probabil ca nu o sa mai pot intra asa de des.Ma gindesc ca,cam tot la 3 zile voi intra.Oricum ma gindesc tot timpul la voi. Gabi,ma bucur ca Tudor nu a primit raceala de la voi.Tin pumnii sa ramina asa. Va doresc ca micutii vostrii sa se faca bine.Eu sunt in rest ok.Va pup mult de tot.[pup][pup][pup] LindaG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut si eu...m-am uitat la fotbal[:D]...ma bucur ca a castigat Grecia...[bis][bis][bis] La mine toata lumea doarme si eu stau la calculator...Doamne rea ii dependenta asta...nu ma pot culca daca nu pun mana pe calc[bang][bang][bang]...parca n-am liniste[alcool][alcool][alcool]...sunt dependenta [dc]... Alina cum au fost oalele Zepter? Is scumpe nu? Mai in primavara m-am interesat de un aspirator si era 400 euro...[mariaj]Pe strand anul asta n-am apucat sa merg dar am auzit ca e super fain...poate il prostesc cumva pe Clau sa mergem si noi intr-o seara![disco][disco][disco] Pai cum tu nu umbli cu clisa???[:-)))][:-)))][:-)))]Mi-e dor sa-l vad pe blondutul tau[pup][pup][pup] Va pup si va doresc somn usor celor care pot dormi...ca eu nu pot, nu mi-am terminat treaba pe aici[:)]!!!![pup][pup][pup] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau,sunt scumpe oalele Zepter,dar sunt super fain si super utile.Eu mi-am comandat mixerul care mi s-a parut foarte util(e si robot si blender si storcator intr-unul singur),costa 169 euro in rate pe 12 luni,e la reducere,pretul a fost de 229 euro..Mi-a mai placut pompa de vidare cu vasele care se pot vida,cred ca vor fi urmatoarele care mi le voi cumpara,dar nu chiar acum.Toate produsele sunt fain,dar pretul...pe masura.[bang][bang][bang] Veniti si voi cu Raul intr-o seara pe strand si poate ne intalnim,oricum sa vorbim inainte.Noi mergem destul de des. Ceau Linda.E foarte scump internetul la voi? Vezi sa nu ne uiti cu totul daca intri asa de rar![:D] Noapte buna fetelor![nani][nani][pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! Vai ce dor mi-a fost de voi....si nici nu lipsesc de mult de pe net....si eu sunt dependenta de DC!!! Am citit rapid ce mai e nou...imi pare tare rau de Anto! Sper sa se faca bine cat mai repede! Insanatosire grabnica si din partea mea si ma rog pentru ea( si pentru voi toate)! Gabi sa te faci si tu bine repede! Alina M, Clau, Claudiak, Li, Alina33 sper ca sunteti bine toate si puiutii vostri la fel! De-abia astept sa ajung in Arad sa e intalnim intr-o seara( pe strand ar fi super!). Pana atunci va pup dulce pe toate (si pe puiutii vostri)si mai intru cand mai pot!!!! Noi suntem bine, Alesio mic e miscaret dar numai seara si dimineata, ieri am fost la medicul de fam si m-am si cantarit: am 11 kg in plus deja[bang][bang]!Si cam atat! [dual]Ioana si Alesio mic(27 sapt si 2 zile) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana [pup], ma bucur enorm ca esti bine!! Las' ca dai tu kg jos...eu ar trebui sa fiu disperata ca am pus pe mine in timpul sarcinii 32kg[batcap][batcap][batcap] Azi am fost cu Claudiu si cu Raul la plimbare prin oras...am profitat de ziua libera a lui Claudiu...Am fost pe servici la Claudiu, ne-am laudat cu Raul prin toate birourile, ne-a prins ploaia cand am fost acolo si am fost nevoiti sa poposim mai mult decat ne-am propus noi...apoi am venit acasa pe jos, am intrat in fiecare magazin pe care l-am intalnit si in care mi-era dor sa intru, m-am socat de preturi, uitasem cum e...M-am bagat la Farmec(de el mi-era cel mai dor)si am stricat 1 mil pe cosmetice- era timpul si pentru mine, mai ales ca se apropie si ziua mea de nastere si mi-am permis sa ma rasfat si eu putin, ca nu o mai facusem de cam multa vreme...am ajuns acasa rupti de oboseala si cu picioarele umflate, ca eu mai mult fugeam pe langa carucior, asa viteza avea Claudiu...el zicea ca merge incet, dar cand el face un pas eu fac 3[bang][bang][bang]...acum imi dorm amandoi baietii...sunt libera si linistita[:D][:D][:D] Am postat la fetele din Austria ca sa intreb de Anto!!!Sper sa fie bine!!![bis][bis][bis] Va pupitez!!![pup] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor! Doar pentru o vreme m-am simtit mai bine, ca aseara am facut baie ( si pe cap), dupa care am iesit la plimbare.[bang]Atat mi-a trebuit! Azi de-abia m-am putut dezlipi de pat, cat sa-i pregatesc mancare la Tudor si sa ii dau sa manince. Beau la ceaiuri cu lamaie si miere in prostie. Tudor vad ca are anicorpi buni, ca nu se lipeste nimic de el. Va pup si mai vorbim! Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...