Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia (19)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by sinikka [br...I-am raspuns unei proaste,care face pe desteapta pe forumul Stiinta si Religie![bang][batcap]
Sinikka nu e prima oara cind incalci : 05. Nu sunt admise jignirile, insultele, mesajele rasiste sau xenofobe Nu sunt admise jignirile, insultele, mesajele rasiste sau xenofobe. Adresati-va celorlalti membri cu respect si incercati sa ii ajutati. Lipsa de respect duce la 'exmatricularea' de pe forum si la blocarea vizionarii sale. Desprecopii.com isi rezerva dreptul de a sterge fara explicatie mesajele care nu se incadreaza in zona sa de interes sau care creeza tensiune si dezaprobare in randul comunitatii. Te rog editeaza-ti mesajele respective si incearca sa respecti regulamentul pe viitor, moderator,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'neatza! si aici e zapada si soare cu dinti doruletz, io tocmai am terminat de citit Codul lui da Vinci (pe care ti-l recomand, ca tot iti plac tie romanele politiste) si sunt foarte-foarte curioasa daca intradevar exista piramida inversa la Louvre? americanu' asta m-a zapacit si ma enerveaza ca nu stiu ce e realitate si ce fictiune lilanda bafta va doresc cu casa rayu de ce nu dati voi o fuga pana la Paris de sarbatori? spune drept ca la al tau nu-i plac pisicile [V] unde sunteti frantz, Katarina? sinikka, azi ce mai gatim? narancea, iesi cu pozele si cu jurnalul de calatorie (amanunte picante, ceva?) Alba Iulia mai ninge la voi? in Danemarca e deja zapada si si aici a nins si s-a depus. Kulta, la voi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela, am citit codul Da Vinci, l-am terminat acum câteva saptamani. Mi-a placut foarte mult. Acum citesc "Codul da Vinci decriptat", de Simon Cox. cartea incearca tocmai o decantare a realului de imaginar. Ca sa citez caracterizarea autorului, zice ca: Simon Cox e redactorul sef al revistei Phenomena consacrata studiului dogmelor, traditiilor si jumatatilor de adevar (interesanta revista, oare s-o gasi pe net?) Piramida inversata exista dar nu e vizibila din exterior. se afla la iesirea din culoarele de metrou, inainte de accesul in muzeu; a fost construita de aceeiasi arhitecti ca si 'la grande pyramide', piramida de sticla din fata muzeului. seara, piramida iversata e iluminata in asa fel incat seamana cu un candelabru. O sa merg intr-o zi pe acolo sa fac poze; Pâna atunci vreau si io sa vad pozele lu' Narancea (mai uit decât putin, promit [:D]) [pup] [url="http://photobucket.com/albums/v494/xcoco/"]imagini[/url] Ne prenez pas la vie au sérieux ; de toute façon, vous n'en sortirez pas vivant
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza!!![cit] Adeluci,iar gatim? doruletzule,singur facem "schimb" cu vreo ocazie,ca prea imi place mie mult Parisul si tie Scandinavia![;)] sinikka,vad ca ti-ai facut "botezul" pe forum,[;)],mai bine aici la noi,la scandinavi,nu?[;)]Nu ne arati si noua gemenii tai?[flo] mirabela,bine ai venit![grup] naranceooo,hai cu pozele alea,si vezi,nu scoate deoparte pe alea secsi,ca noi vrem sa vedem! lilutzooo,desteptarea! Elena [hippi] si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]pisicutza Amelie[/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...