Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de sept-oct 2004 (8)


Oana_B

Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am intrat sa va urez si eu Un Craciun fericit, multa sanatate si bucurii Eu m-am afundat in depresie, parea ca-mi revin, dar am luat-o din nou la vale. Sper sa fiu ceva mai activa dupa. Maine imi vin musafiri din Romania, stau la noi pana pe 3, sper sa fac fata si sa nu le stric concediul [bang] Numai bine va urez fetelor! Si la multi ani tuturor puiutilor. Multumesc de urari de LMA pentru Armin. [url="http://community.webshots.com/user/armin_h"] Poze [bibe][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut voios! [*][*][*] Craciun Fericit fetelor si multa sanatate la puiutii vostri!!! Si in sfarsit m-am intors si eu cu greu pe forum, inca nu de tot...sper ca peste vreo 2 saptamani sa fiu si eu in randul celor active pe aici ca sincer imi este chiar foarte dor de voi!!!! Salutari tuturor si multe pupici!!! Ana si Stefan, minunea lu mami si tati!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani le spun si eu puiutilor mici ce astazi mai sarbatoresc trecerea unei luni! Noi ieri am fost in vizite la bunici si apoi la nasi. Toata lumea a stat cu ea in brate, au agitat-o si era sigura ca o sa facem o noapte alba...dar n-a fost asa. Mai cuminte ca de obicei a fost! Am trezit-o eu la 6.30 sa-i dau medicamentele si apoi s-a culcat iar. Super, se pare ca ii place sa fie plimbareata! Alinah, ce inseamna aia depresie? Sa nici nu auzim de asa ceva! Georgiana petrecere placuta la botez si un Damian cumintel! Va pup! Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004) http://community.webshots.com/user/roandre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor! Fetelor eu tot am vrut sa va intreb dar am tot uitat. Eu am nascut cu anestezie epidurala, si mi-a ramas o oarecare durere la coloana acolo unde a fost introdus acul. Nu e permanenta, dar o resimt atunci cand sunt mai obosita sau stau mai mult aplecata, si nu e o durere generala, e doar intr-un singur punct. Cand imi indrept spatele durerea trece intr-un timp relativ scurt. A mai patit cineva asta? Pana acum nu am facut deloc gimnastica, acum ma gandesc ca gata, la 3 luni trebuie sa ma apuc si eu de treaba ca nu mai am pe cine pacali ;). Oricum daca a patit cineva la fel si are sfaturi... va multumesc. Sarbatori fericite! Dixie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor! Va urez si eu sarbatori fericite tuturor! Anul care vine sa aduca numai clipe frumoase, intelegere si bunastare in casele voastre! Nu in ultimul rind sa fie sanatosi toti bebeii si sa aduca numai zimbete si lumina in vietile voastre! SANATATE TUTUROR! PUPICI!!!!!!!!!! Lilia si printesa ei Amelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor, Ma prezint si eu cu intarziere sa va urez Un an nou fericit si plin de realizari ca doar a trecut Craciunul[:D]Sper sa-l fi petrecut bine si sa fi avut cu toatele de bebei cumintei zilele astea. Eu am fost ocupata cu pregatirile de sarbatori si botez si de aceea am intrat doar acum. Ieri am avut onoarea sa o cunosc in sfarsit pe supersimpatica Raluculecare a ramas pana azi la botez . Se pare ca Almamea il simpatizeaza pe micutul si dolofanelul Tristancare e smecher de smecher si nu se lasa usor de cucerit nici de catre o papusica asa dulce ca ea. O sa pun pozici maine sa ii vedeti si voi pe cei doi. Ma duc la culcarica, dar nu inainte de a va ura numai bine si a va transmite tuturor pupici, Daniela Veuger si bb Alma Bianca http://community.webshots.com/user/danyce103
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...