Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici / tatici din Timisoara


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele...va salut si scuze, ca nu va tin la curent mai des... Vorbesc zilnic cu Oana, si inca nu a nascut. Este internata, dar inca asteapta, fiindca nu se dilata.Fetita este bine,nu sunt probleme.Ea doreste cezariana, dar din cauza noilor proceduri, se pare ca mai dureaza.Mi-a zis ca daca nu se intampla nimic pana duminica, luni sigur i se face cezariana. Este stresata deja, saraca, vrea sa scape si ea odata si sa-si vada fetita. Spera sa nu o apuce Pastele in spital Va tin la curent, promit! Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URAAAaaaaaaaaaaaaa!!! A nascut OANA![bb] Azi la ora 12 si un pic, a venit pe lume mica ei printesa, de 3,750kg,prin cezariana.[bis][bis][bis] Am vorbit cu ea la telefon, este ok, bineinteles cu durerile de rigoare la cateva ore de la operatie. Se simt bine amandoua,iar cand am intrebat-o despre fetita, atat mi-a putut sopti: E ca o printesa! Oana, in numele tuturor fetelor de pe forum, te felicitam sincer si calduros,[flo] iar micutei printese ii uram: Bun venit pe lume! Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI OANA! [bum][bum][bum] [hot][hot][hot] [flo][flo][flo][flo][flo] Sa creasca mare si fericita bebelina mult asteptata!!!! Ce sa facem, asa sunt domnisoarele astea, se lasa asteptate ... [:D] Ne bucuram tare ca sunteti bine si va asteptam acasa, respectiv pe forum. Multi multi pupici [pup][pup][pup][pup] Multumim Doris Alina pentru vesti, esti o dulce. Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Aileen: Stirile locale de ultima ora spun ca: "Potrivit datelor furnizate, joi, de Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Banat al judetului Timis, la ora transmiterii acestei stiri patru drumuri judetene sînt inundate, doua fiind blocate, iar patru localitati sînt complet izolate: Cruceni, Secas, Ghizela si Rovinita, iar la Denta se poate ajunge doar cu utilaje mari sau cu barca. Conform sursei citate, si la Foeni este pericol de inundatii." Iti tin pumnii ca familia ta sa fie ok si o rugaciune din suflet pentru toti cei aflati din dificultate [ruga] Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele COSMINA si GABIRUS va multumesc din fundul inimii ptr faptul ca ma tineti la curent cu ceea ce se-ntampla-n judet si mai ales in com Foeni unde locuieste mama si bunica saracele , la care ma gandesc numai cu lacrimi si cu durere-n suflet si care mi-au dat in sfarsit un semn de viata astazi , au ajuns cu un tractor pana-n Timisoara si acum ele vor ramane un timp la sora mea cea mica care si ea e casatorita si are si 2 copii destui de mari (16-18 ani), dar care bineinteles ca poate sa le tina , chiar daca mai stramtorati deocamdata , principalul este ca nu mai risca nimic si mi-am luat si eu o piatra de pe inima ! Acum ce-o vrea Bunul Dumnezeu , fereasca sfintii de mai rau si ajuta-i Doamne pe toti cei care se gasesc la greu ! Mi-e gandul mereu acasa ! Eu va multumesc cu cuvinte simple asternute pe un ecran , dar fiti sigure ca multumirea mea fata de ajutorul vostru e mult mai profund decat pare !!! [pup][pup] si va doresc toate cele bune si cu ocazia nasterii ingerasului lui OANA , urez un BUN VENIT PE LUME [wow] micutei fetite , printesa cea mica , felicitari si doresc sa-i traiasca fetita [fetita]sa fie sanatoasa si sa aibe-n viata un drum lung presarat de [bis][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] si s-aduca multe bucurii parintilor ei , carora le urez din nou SINCERE FELICITARI[bum][cri][harp][cheers][disco][majoreta] si un [pup]dulce ! Numai bine si ganduri pline de frumusete , Aileene [flo][floare3][cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis][cri][cri][harp][harp][harp][disco][disco][disco][disco] Oana, felicitari pentru noul statul de mamica. Din partea mea si a lui Paul un buchet imens de [flo], un [pup] pentru tine si altul pentru printesa ta. Te asteptam cat mai repede acasa si aici pe forum. Doris-Alina, [pup] Aileene, Doamne ajuta sa fie totul bine cu mamica si cu bunica ta. Am urmarit si eu prognoza meteo, ploi au anuntat pana azi, de maine am inteles ca se indreapta vremea. Doamne ajuta. Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI OANA[flo][flo][flo] BUN VENIT PE LUME PRINTESEI TALE[flo][flo][flo] careia ii doresc tot binele din lume, sa fie fericita sanatoasa, iubita si norocoasa. Doris Alina speram sa ne ti in continuare la curent, pana vine Oana acasa sa ne povesteasca ea cum ii sa fi cea mai fericita mamica din lume. Pupici la toata lumea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...