Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici / tatici din Timisoara


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia] ma reprimiti si pe mine in clubul vostru? postam visatoare vineri, cand am dat de acest subiect, cum sa ma las? Scriu si aici, mi-am zis. Se pare ca bine am facut, in aceeasi zi una dintre voi mi-a urat "bine ai venit" in acest grup si mi-a mai treimis si un PM. Nu mica mi-a fost mirarea sa vad ca era o fosta colega si buna prietena cu care nu mai vorbisem de aproape un an de zile. [floare3]giuliatm - ma bucur ca ne-am regasit. Traiasca DC-ul. Ai grija de tine si de bebela care urmeaza sa vina. Iti doresc o nastere usoara. Mai sunt inca doua fete care tre sa nasca in curand, chiar le doream, noi celelalte "nastere usoara", dar mesajul uneia s-a pierdut. Poate o stiti voi. Pana atunci: oanamc nastere usoara si un bebel sanatos. [flo][flo2][floare3] Ce trist ca s-au pierdut atatea mesaje... [flo][flo2][floare3] Miro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Oana, grea alegere: meciul pe nocturna sau baita copilului[:D]. Sper din tot sufletul ca va alege baita. Sotul meu pe vremuri cand era flacau la mama lui mergea si in deplasari, cand ne-am cunoscut acu 10 ani s-a mai potolit, iar cand a venit copilul a renuntat la meciuri. Cand a mai crescut Paul am inceput sa mergem amandoi pe stadion, asta pentru ca are cine sta cu copilul altfel cred ca nu vedeam io meci. Si eu am inceput tot asa, ascultand stirile sportive, incat acum ies cu copilul din camera pentru a putea el savura fiecare stire sportiva, asta doar pentru ca si el imi respecta ora mea de film[:D]. Peste un an-doi poate merge si Paul pe stadion ca si asa invata la gradi cuvinte foarte colorate, nici nu te mai uiti la o injuratura acolo. Iti doresc sarcina usoara si sa ne intalnim pe stadion! Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,doamnelor din Timisoara! Sa aveti parte de o primavara minunata alaturi de cei dragi; si sa va sarbatoriti cu un pahar de sampanie [alcool] , ca eu ma "tratez" cu unul de lapte...[:D]...si...daca ati pregatit vreo surpriza pentru sotiorii vostri.....distractie placuta[:I] Oana si bb Letitia Medeea(sapt 36)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo] LA MULTI ANI FETELOR!!! [flo][flo][flo] Sper ca aveti parte de o zi superba, cu multe surprize placute din partea sotilor si strumfilor vostri! N-am mai scris de 2 zile, dezamagita cu problemele cu serverul DC, tot ce am postat pe 4, 5, 6 s-a pierdut, si ce deznadajduita eram .... eu luni am fost la spital cu gand de-a naste! Pana la urma, mai trebuie sa astept pana joi, bebela mea nu e prea grabita (s-a gandit ea bine: ii prea frig afara) alice54, silvana75 merci de incurajari!!! o sa va tin la curent cu nasterea va pup giuliatm[gravi] & alessandra [copil] din burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giulia, te salut,[hia] Astepatam vesti de la tine, daca mergi joi la medic...[recevere] Iti tinem pumnii stransi, nastere usoara...[:)] Si eu sunt dezamagita ca toate postarile mele au disparut! Si culmea, toate erau despre pediatrul favorit, al fetitei mele... Apropo, ai luat legatura cu el? Doris[mamica] si printesa mea, Ines [copil] doris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia],Doris Stau in casa si ma uit pe geam cum poate sa ninga in martie..[bang]...Am terminat in sfarsit bagajul pentru spital si lucrusoarele pentru bebita.Am emotii pentru ca maine mergem la control si am cam pus ceva kg in ultima vreme, mi-e sa nu ma certe, dar ma bucur cand ma gandesc ca o sa imi vad printesa la eco.E tare vioaie, se impinge in coastele mele si, mai nou, simt multe lovituri jos, in zona pelvisului.... Ce 8 Martie am stat acasa,dar voi recupera distractia dupa ce nasc!!!!Ce puteam sa fac? Cu pediatrul inca nu am vorbit,dar va vorbi sotul meu cat de curand, oricum, inainte sa nasc! Multi pupici, [gravi] Oana si [copil] Letitia Medeea(sapt 36)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetelor, merci de incurajari doris, nu am vb inca cu pediatrul, sa vad la iesirea din spital, merci oricum pt recomandare, o sa tin cont! Cat despre bebela, e tare agitata in seara asta, cred ca stie ca maine e ziua cea mare! Mai revizui o data bagajul de spital si ma bag la nani (oricum, nu prea o sa pot dormi de emotii) va pup giuliatm [gravi] & alessandra [copil] inca in burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti? Noi am fost we asta la Poiana Marului, doar eu si sotu'. A fost superb, ca in povesti e totul acolo. Sambata a nins aproape toata ziua, iar duminica am iesit la o bataie cu zapada. Giuliatm cum esti? Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...