Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici / tatici din Timisoara


Recommended Posts

[flo] ne primiti si pe noi, va rugam in clubul vostru[grup]: Cristina 27 ani si Alex 3 luni jumate? Poate ne intalnim in Parcul Botanic sau in alt parc, ca doar Timisoara are multe si frumoase, mai ales ca se pare ca primavara s-a hotarat in sfarsit sa vina. Va pupam pe toate Cristina si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit zoe77! Fetelor ce mai faceti? Chiar nu mai dati nici un semn de viata, nu mai aveti nimic de povestit? Giuliatm cum esti? Oanamc, sa te mai intreb ceva de poli? Eu am fost in Orlovi (clubul polistilor) cu trupa de suporteri polisti la meciul cu Nationalul. Lui Paul ii creste o maseluta si suntem in chinuri zilele astea. Initial am crezut ca are otita, dar pe el saracutul il doare toata partea stanga de nici el nu stia exact ce il doare, cand imi spunea ca il doare gatu', cand dintele, cand urechea. Asta e, trece si asta si vin altele. Silvana si Paul (4 ani si 2 luni) http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit s-a dat adunarea! Am tot asteptat momentul [:D] Asa este, noi, banatenii suntem mai comozi la scris. Deja ma supara ca nu vedeam decat rar de tot timisorence pe aici. Eu sunt Gabi, mamica de Eva Iulia (4 ani jumate) si de bebe2 la purtator (21 saptamani). Noi stam pe Circumvalatiunii si mergem destul de des in parcul din Dacia ca ii place Evei si se mai intalneste cu colegii de gradi acolo. In rest, ne mai place si Botanic si in Rozelor si evident ca vara ne place la iarba verde, la Timis, la strand etc. Si eu de mult ma plang ca nu mai suport frigul. Vreau sa plimb burta si sa vina caldurica sa fac mai multe plimbari ca am cam luat proportii la aceasta sarcina mai mult decat imi doream. Giulia, cand ai timp mai vino pe la noi sa ne povestesti ce si cum... Cu fotbalul eu am un maaaare noroc. Sotul meu nu prea e pasionat. Cred ca maxim o data pe an se uita la un meci de la cap la coada ... Avem destui copilasi cam de aceeasi varsta ... 3-4 ani. Ce ar fi sa ne intalnim cand se face cald (ca deja incepe, ce bine! [il])???? Amatoare, careva? gabirus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, ce dulce si frumoasa e fetita ta!! sa-ti traiasca iar tie sarcina usoara! Io vin cu o propunere. Pentru ca si eu am un baietel de varsta Evei hai sa ne incuscrim. Ce zici?[cool] Noi stam in Mehala iar Paul merga la gradinita de pe strada Crisan, cea de langa biserica. Suntem de acord sa punem de-o intalnire unde vreti voi. Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvana, ce super! Mai asteptam un pic, poate se mai aduna careva, daca nu mergem noi [:D] Stiu gradinita din Mehala, parca se facea si ceva germana acolo, nu? Sa stii ca numele de Paul e pe listuta mea pentru fratiorul Evei. Dar tati inca nu s-a pronuntat. Mutti, tu ai deschis subiectul, liebe (draga), nu facem si o listuta pe prima pagina cu mamici/tatici si odoare minunate din Tm? Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Zoe77![flo] Bine ai venit, Gabirus![flo] Silvana, imi pare rau ca baietelul tau e suferind sarmanul.Cred ca pe tine te doare si mai tare sufletul ca nu poti sa il ajuti... Despre Poli...ce sa mai zic?...avem ECHIPA! Va pot da niste vesti scurte si despre Giuliatm.A nascut pe 10 martie o fetita, Alessandra, care e tare cumintica.Mi-a zis ca a nascut relativ usor si asta e mare lucru, inseamna ca a fost tare curajoasa.Din pacate nu prea are timp sa mai intre pe forum, e de inteles,nu? Eu sunt inca in asteptare, sper sa stea bebelina mea inca trei saptamani la caldurica in burtica.Am programat nasterea pe 11 aprilie si sper din tot sufletul sa nu fie mai devreme.Pentru asta stau cumintica, incerc sa nu ma agit prea mult, sa ma odihnesc toata ziua.Am terminat in sfarsit toate pregatirile pentru bebe si o asteptam cu drag. Poate ne vedem la plimbare prin parcuri...Eu mai incolo putin...peste vreo doua luni... [pup] Oana si bb Letitia Medeea(sapt 37+)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giuliatm, sa-ti traiasca fetita, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea. Oanamc, sarcina si nastere usoara. De trei nopti dormim doar cateva ore pentru ca il doare ingrozitor maseluta. Azi la 10 merge tati cu el la dentist sa vedem ce se poate face sa scurtam perioada de eruptie. Gingia e super inflamata si de aceea il doare si urechea si gatul. Nici nu mai stiu ce sa-i dau pentru durere. Sa vedem ce zice si dentistul azi. Gabirus, ce facem ne incuscrim sau nu? Numele Paul mi-a placut tot timpul iar cand am ramas gravida am zis daca e baiat asa o sa-l cheme. Imi mai place si Stefan asa ca daca ma hotarasc (ca sotul e deja hotarat) sa mai fac un copil, si va fi tot baiat, Stefan o sa-i pun numele. Paul e in zodia Capricorn dar nu stiu ascendentul. Oricum e argint viu, mereu in miscare. Gradinita din Mehala are si sectie germana si stiu de la o prietena care are fetita acolo ca si educatoarele sunt faine. Mai asteptam pana ne adunam mai multe si dupa aia punem de-o intalnire, numa bine se mai incalzeste afara. Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele! Giulia sa-ti traiasca fetita! Te asteptam curand pe aici cu niste poze... Oana, iti doresc nastere usoara! Zici de 11 aprilie ... inseamna ca nasti provocat sau cu cezariana? Silvana, eu zic sa ne incuscrim, ca par sa se potriveasca copilasii astia [il]. Eu as fi vrut pentru Eva gradi in lb germana, dar pana in final am optat pentru cea de pe Brandusei care este si foarte aproape, in drum spre job si o cunoastem pe doamna educatoare (super-pedanta, nici prea stricta si nici prea ingaduitoare - mie imi place mult si copiii sunt fericiti acolo). Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...