Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici / tatici din Timisoara


Recommended Posts

Salutare, mamici! Am fost azi la nenea doctor si se pare ca e totul bine cu bebita, a tras cateva picioare in urechea doctorului cand o asculta cu instrumentul acela; ne asteptam sa iasa la termen, nu mai repede.Doamne ajuta!Totusi mai fac un control joia viitoare, iar maine merg pentru ultima data la analize.[bang][bang][bang](urasc sa imi ia sange) Acum sunt ingrijorata ca eu nu am nici un parc in zona.Unde ma plimb cu bebita? Va trebui sa il asteptam pe tati sa vina de la lucru si sa ne duca cu masina in parc????? [bang][bang][bang] Oana si bb Letitia Medeea(sapt 38+)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oana ma bucur ca totul e bine cu bebica. Eu iti doresc inca odata sarcina usoara si o nastere si mai usoara. Zoe, stiu parcul, oarecum, pentru ca si cumnata mea sta in Balta Verde iar cand mergem pe la ei iesim impreuna prin parcurile din zona. Si chiar am observat ca sunt multe. O zi faina va dorim! Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Timisorence!!! Cu toate ca am facut deja prezenta pe prima pagina revenim cu detalii. Eu sunt Ionela-Roxana si am un baietel Rares Stelian care implineste 3 anisori pe 9 Aprilie. De luni Rares va merge la gradinita la clasa Waldorf de pe strada Mures. Noi stam in Sagului si iesim la plimbarica si joc in parcul de pe Kiriac,daca sunteti careva prin zona....poate ne intalnim prin parculet. De fapt noi vroiam sa semnam prezent pt. intalnire si sa va rugam sa nu fie we urmator...atunci sarbatorim un pitic mic RARES si nu am putea venii. Se pare ca de la prima intalnire a DC in Timisoara vom fii doar noi,sau mai este cineva? Hai ca va pupam pe toate pe obrajori sau burtici si mai vb..... Mai avusesem o tentativa de a aduna mamici si bb din Timisoara prin vara insa care sa soldat cu un esec.Acum daca ne-am adunat atatea sper sa iasa o intalnire super faina ca-n povesti cu poze multe multe si bb-i frumosi. Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela www.rastero.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce super ca ne-am mai adunat! LA MULTI ANI! lui Rares, sa creasca mare si voinic! Si mult succes la gradi! Eu nu prea cunosc zona Balta Verde si nu stiu unde este acel parc ... dar cum majoritatea zic ok pentru Botanic, ar fi mai bine acolo, ca e mai central si fetele stau in zone diferite ale orasului. Oana, nastere usoara iti doresc! Sper sa poti veni la intalnire ... vii cu pernuta si stai pe o bancuta [:D] Va pupez! Oana, mi-am amintit de o chestie ce am citit-o pe forumul de burtici de iulie-august: se pare ca primaria da un ajutor de 1,4 mil la nastere. Nu e mult, dar poti sa-i iei ceva frumos la bebe de banii astia. Macar niste hainuite sau ce stiu eu ... Nu stiu exact cum se beneficiaza de banii astia, dar sigur putem afla ori pe siteul primariei, ori acolo (sau la telefon). Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor! N-am mai intrat pe forum deoarece sunt foarte foarte bolnava, o gripa nasoala m-a trantit pur si simplu la pat, de o saptamana. Azi ma simt putin mai bine,dar sufar enorm ca nu o pot vedea pe Ines, deoarece este la mama mea, o protejez sa nu ia si ea gripa. Acum vorbeste bine, si imi spune la telefon: Aide mami, vino mine, mai buba hapciu? Gabirus, merci pentru aprecierile facute la adresa lui Ines. Si fetita ta e o scumpete. Ai incercat sa o inscrii la o agentie de impresariat artistic? E totala...si cred ca si baietelul va fi la fel. Nu stiu de ce, dar am impresia ca te cunosc foarte bine din poze. Da-mi cateva indicii, unde stai, unde lucrezi, ce liceu ai terminat? Sper sa ma fac bine repede si vremea la fel, sa ne intalnim toate in Parcul botanic. Va pup dulce pe toate! Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris-Alina, insanatosire grabnica! Cat priveste intalnirea propun s-o amanam putin. Poate se mai incalzeste afara dar si poate ne adunam mai multe. Doris-Alina, pe fetita ta ai dus-o la o agentie? Te intreb pentru ca si eu sunt interesata. Chiar aseara la cina sotul mi-a spus sa ma interesez pentru Paul. Noi va dorim un we placut cu mult soare! Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabirus,si eu am auzit de banii astia pe care ii da primaria.Nu sunt multi, dar de ce sa ii lasam la stat daca ni se cuvin.Cred ca mai multe detalii voi afla in maternitate...acolo afli tot ce vrei si ce nu vrei, mai intreb si eu prietenele care au nascut... [pup] Oana si bb Letitia Medeea(sapt 38+)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Silvana75, Ines are deja vechime in modeling... Nu glumesc, are primele aparitii incepand de la 2 luni. Ea a absolvit o scoala de manechine si fotomodele (grupa copii),a avut prima prezentare de moda la Cesena inainte de a implini 2 ani. A castigat 3 concursuri de Miss copii si avem cateva contracte chiar in strainatate.Este cea mai mica absolventa din tara! L-am vazut pe Paul, e un baietel frumos, daca vrei trimite-mi un pm si iti explic ce trebuie sa faci. Doris [mamica] si printesa mea, Ines [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele! Insanatosire grabnica, Doris! Am sa iti scriu si eu un PM, caci ma intereseaza chestia cu modellingul. Ne-am interesat mai demult, insa nu mi se pareau serioase agentiile pe care le-am vazut. Eu am terminat Colegiul Banatean in '98, apoi Sociologia in 2002. Lucrez la Datagroup si stau in Circumvalatiunii. Am umblat super-mult in Jazz etc. pe vremurile bune dupa care de multe ori ma apuca nostalgia [hippi]... de undeva probabil ca ne stim ... Oana, eu mai am muuuuult ... pana la inceputul lui august. Sunt in sapt. 22 acuma. Mi se pare ca trece enorm de greu timpul. Si eu mor de curiozitate sa-mi vad bebelul. Sa ne dai de veste cand iti vine sorocul cumva ... ne lasi un nr. de tel. sa te sunam sau intra sotiorul sa ne zica ... Oricum, iti tinem pumnii! Intalnirea o mai amanam daca vreti... ca oricum vad ca unele fete sunt racite altele au aniversari. Si intr-adevar e destul de frigutz, chiar daca in momentul asta e soare ... Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...