Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici / tatici din Timisoara


Recommended Posts

Doris, ai o fetita celebra deja! Bravo ei si mult succes in continuare! Gabi, cu rabdarea treci marea...Si eu credeam ca nu se mai termina perioada de sarcina, ma gandeam ca noua luni sunt o vesnicie, iar acum am impesia ca parca saptamana trecuta am facut testul si au aparut doua liniute.[bis] [pup] Oana si bb Letitia Medeea(sapt 38+)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
saluti! De ieri v-am gasit da tot am cautat doar doar cunosc pe careva! Eu stau in Traian. Am doi copii Lorand -face 4 anisori in 7 apr si Arpad face 1 si juma tot in 7 apr! Eu de vreo 4 ani cu intrerupere de 6 luni stau pe acasa acu caut dadaca da' nu gasesc nici una sa-mi placa ca sa merg la lucru desi abia in oct gat concediul. Cam pierd vremea pe site-ul asta dar si gasesc multe subiecte interesante. Caut dadaca unguroaica sotul meu e maghiar si nu prea sta cu copiii si-si doreste sa stie si ei maghiara,poate ma ajutati voi ! Fetelor aveti copii grozavi, care aveti doar unul puteti sa incercati sa faceti doi sa vedeti cum va indreptati spre balamuc ca eu una asa simt cateodata! Lorand e la o gradi in iozefin nui nici de stat nici particulara e fondata de "maicutele notre-dame din germania" apartine de episcopia catolica si mi se pare tare buna. Are sectie maghiara, romana, germana Gabirus ai o printesa si pe deasupra mai vine si un printisor! Eu nu stiu sa fac fete![V] mihi mami lui Lori si Arpi (acu-s la mama la hateg diaia pierd vremea pe aici! da mi tar dor deja)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Timisorence!!!!!! Ati plecat de trei zile....Unde???? Sa nu-mi spuneti ca in parcuri si la picnic [bang][bang][bang].Sau v-ati speriat de Mihi [:D].... Mihi,bine ai venit la topicul nostru;imi pare rau ca nu ti-a raspuns nimeni pana acum, dar se pare ca nu cunoastem dadace unguroaice. Simt ca e de datoria mea sa iti spun ca la moda sunt dadacele vorbitoare de engleza, germana, franceaza, eventual italiana.In acest sens sunt sigura ca te putem ajuta... Oricum, succes in cautare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no ciao la voi la Timisoara [bis] Din pacare, eu nu sunt timisoreanca, dar sper ca in curand sa fiu "adoptata" de minunatul vostru oras [flo] Acum cativa ani, cand am fost prima data acolo, in vizita, am simtit ca este orasul in care mi-am dormit dintotdeauna sa traiesc [il] In Timisoara am si cei mai buni prieteni, deci... cum sa nu-mi doresc sa stau acolo? [;)] Ma primiti printre voi, aici, pe forum? Asa o sa ma simt mai aproape de orasul pe care il iubesc atat de mult! Sper ca nu peste mult timp (cel tarziu in 2006) o sa pot vorbi cu voi despre intalniri in Parcul Botanic... Ce rau imi pare ca nu ajung la cea pe care o tot planuiti (si amanati din cauza frigului)... N-o sa mai ajung in Timisoara pana cel mai curand de Paste [q] Va rog sa ma tineti si pe mine "in priza" (adica la curent [:D]) cu noutatile din Timisoara [:)] Viitoare mamici, va doresc sa aveti nastere usoara si sa va bucuratzi de pui frumosi, sanatosi, mari si voiosi [flo] (valabil si pt cele ce sunt deja mamici[;)]) Va tzuc pe frunce [pup] [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti! Ce bine e ca ne-am mai adunat.... Haideti ca vine si caldura din cate am vazut zilele astea! Eu am niste emotii foarte mari deoarece azi mergem prima zii la gradi.Sunt tare curioasa ce va fii. Bun venit Albi`,Mihi si o sedere lunga si placuta aici pe DC!!! Doris si eu sunt interesata de modeling pt copilasi. Te rog sa-mi scrii pe PM sau yahoo msn daca ai!!!! Va pupacesc si mai vb..... Serios e super sa fie asa multe fete din Timisoara.. Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela www.rastero.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris-Alina, ti-am trimis un PM. Bun venit fetelor noi! Mihi, sa-ti traiasca feciorii! Oanamc, din pacate nu am plecat in we la picnic, dar am planuit unul pentru la vara. Gabi, si eu am absolvit Colegiul Banatean dar in 1994, sectia sarba. Va dorin o saptamana frumoasa Silvana si Paul http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oanamc [pup] acum eu locuiesc in Brasov. Frumusel, dragutel, dar nu are atatea parcuri cate are Timisoara[il] Dar iarna e un frigggg... iti ingheata aerul pe care-l respiri, in nari [xx(] Abia astept sa ajung "in tarile calde" [:D] Fetelor [flo], multumesc ca m-ati primit intre voi [:)] Va pup pe toate [pup] [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o rugaminte. La sf lui mai voi veni cu David in Timisoara pentru 4 zile, vreau sa imi fac o rezervare la un hotel bun si nu prea scump...si intr-o zona mai "verde" langa ceva parcuri. Ma puteti ajuta???? "O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ." Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/293265702KvQrCI"]David pe tractoras [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi_ana, in Timisoara gasesti foarte multe hoteluri si pensiuni.Preturile sunt cam ridicate la toate.Pot sa iti recomand Hotel Boavista**** pentru serviciile de care beneficiezi acolo(sunt super profesionisti), dar nu stiu care sunt preturile practicate acum de ei.Iti recomand si Pensiunea Silva***, e micuta, cocheta si cred ca are niste preturi rezonabile.Poti incerca si Hotel Perla 3*** e proaspat renovat,foarte curat si modern. Recomandarile sunt situate in centrul orasului.Nu prea gasesti hoteluri de doua stele in Timisoara si mai ales nu gasesti locuri fara rezervare prealabila (cam cu o saptamana inainte). Pentru mai multe informatii poti vizita site-ul http://www.timisoara.ro/ Daca te mai pot ajuta cu ceva nu ezita sa intrebi, poti sa-mi trimiti si un PM. [pup] Oana si bb Letitia Medeea(sapt 39)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...